Anneler Günü Hediyesi İsimli Kalp Ödülü

Ürün Kodu : S-2889
54,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 2 Mayıs Salı günü kargoya verilecektir.

Annenizi çok seviyorsunuz ve ona bu anneler günün de sıra dışı bir ürün hediye etmek mi istiyorsunuz? O zaman bu isimli kalp ödülü saat ona vereceğiniz en güzel armağanlardan biri olabilir.

Annelerimizin hayatımızın da ki yeri çok özeldir şüphesiz. Hepimiz için dünya bir yana, annelerimiz bir yana. O zaman gelin bu anneler günü ona sıra dışı bir hediye sunun. Bu hediye öyle bir şey olsun hem kullanışlı olsun, hem şık, hem kimsenin evinde olmasın ve ayrıca da sadece ikinize özel tasarım hediyeler arasından olsun. Bu kadar çok özelliğe sahip olan bir hediyeyi nerede bulabilirsiniz peki? Elbette ki Hediye Sepetinde…

Giderek büyüyen sevginizin bir anlatımı şeklinde havada süzülen kalpler, bu saat sayesinde sizden annenize gitsin.  Yanı sıra güzel  - sevgi dolu sözcükler de ona vereceğiniz saat anlam kazansın.

Anneler günü hediyesi ne alınır mi dediniz? Kalp ödüllü isimli bu anneye özel saate ne dersiniz? Bu saat sayesinde anneniz artık olur olmadık zamanlarda sırf ona olan sevginizi tekrar görmek için saate bakacaktır. Anneler her daim sevilesi, kucaklanası varlıklar. ‘Yapma- etme, aman ne gerek vardı canııım’ deseler de onu bu anneler gününde farklı ve özel bir hediyeden mahrum etmeyin deriz. Kalp ödüllü masa saati ona gurur veren, sizin ince zevkinizle övüneceği ve tüm tanıdıklarına sizin armağanınız olarak göstereceği bir saat olacaktır. Akrilik şeffaf anne mesajlı saat konusunda dilerseniz; sallanan kalpli anne saatini, anneler günü özel kalp masa saatini, ya da hediye mesajlı saatli ahşap foto seçeneğini de inceleyebilirsiniz. Anlamlı hediyeler alanında uzmanlaşmış olan Hediye Sepetine her geldiğinizde birbirinden  güzel ürünlerle karşılaştığınıza sizler de şaşırac

 

En mutlu ve en üzüntülü anlarımızda hep yanımızda olan annemize layık bir hediye vermek ister misiniz? Bizi en çok seven ve en çok önemseyen annemize bunca fedakarlığına karşı artık hak ettiği ödülü vermenin zamanı geldi.

Üzerinde isminin yazdığı ve onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatan bir mesajın bulunduğu bu kalp ödülü onun bugüne kadar en etkilendiği hediye olacak.

Anneler Günü Hediyesi İsimli Kalp Ödülü'nü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
Toplam alan ölçüleri 11.5 cm x 12.5 cm'dir.
Parlak akrilik malzemeden yapılmaktadır.
Metalik gömme saat içermektedir.
Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz.

Yorum Yaz

Ali K.
kazandiginiz para helal
siparisi verdim sabah hemen hazirlayip kargolayan ilk guvenilir isinin ehli bu site helal olsun :)
21.03.2016