Akrep Burcuna Özel İsim Yazılı Kanvas Makyaj Çantası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
74.90 TL
Ürün Kodu : 15610

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Makyaj Çantası Boyutu; 18 x 25 cm ölçülerindedir.
  • Bej, Füme, Siyah ve Kırmızı renk seçenekleri bulunmaktadır.
  • Özelleştirmenizde isiminiz yazılmaktadır.
  • Akrep burcuna özel yıldız simgesi ve ingilizce ismi eklenmektedir.
  • Özelleştirmeniz özel nefes alan baskı ile basılmaktadır.
  • Makyaj çantasının içi özel astar kaplıdır.
  • Özel yıldız fermuarlı metal ve sağlamdır.
  • Akrap Burcuna Özel İsim Yazılı Kanvas Makyaj Çantası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Güzelliklerine verdikleri önem ile öne çıkan akrep burcu kadınları hem fiziksel hem de içsel anlamda yaşamlarının merkezine güzelliği koyarlar. Genel olarak oldukça güzel olan akrep kadınları, güzelliklerinin hiçbir durumda bozulmasını istemezler ve güzellikleri için titiz davranırlar.

Aynı zamanda ikili ilişkilerde de çok seçici olan ve genelde sosyal olmasına rağmen başka insanlara güvenmek için onların kendilerine verdikleri değeri görmeyi isteyen akrep kadınları, böylesi özellikleri sayesinde zor bir yapıda da olabilmektedirler. Ayrıca akrep kadınları bir kez hayal kırıklığına da herhangi bir konuda uğradıklarında kolayca tekrar eski hallerine dönememektedirler.

Akrep burcu kadınları böylesi titiz, güzelliğe önem veren ve değer görmeyi bekleyen bir yapıda oldukları için Akrep burcu bayan hediyelik eşya seçiminde de titiz ve dikkatli davranılması gerekmektedir. Akrep burçları, kendilerine verilen hediyelere çok önem verirler ve hediyelerinin de alışılmış hediyelerden farklı olmasını talep ederler. Eğer kendilerine özel bir hediye tercih edilmişse bundan büyük bir mutluluk duyarlar. Akrep kadınlarını çok mutlu edecek Akrep Burcuna Özel İsim Yazılı Kanvas Makyaj Çantası sayesinde onlara etkileyici ve kullanışlı bir hediye verebilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı malzemesi sayesinde de çok uzun süreli kullanımlar için uygundur.