Motto Tasarımlı İsme Özel Kanvas Makyaj Çantası

Bugün sipariş verirseniz en geç 28 Kasım Pazartesi günü kargoya verilecektir.
119.90 TL
Ürün Kodu : 15613

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Makyaj Çantası Boyutu: 18 x 25 cm
  • Bej, Füme, Siyah ve Kırmızı renk seçenekleri bulunmaktadır.
  • Makyaj çantasının içi özel astar kaplıdır.
  • Özel yıldız fermuarı metal ve son derece sağlamdır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Günümüzde bakımlı ve alımlı modern kadınlar için kendi görünüşlerine dikkat etmek oldukça önemlidir. Pratik ve zahmetsiz bir şekilde özel bakımlarını her gittikleri yerde yapmalarına olanak sağlayacak Motto Tasarımlı İsme Özel Kanvas Makyaj Çantası sevgiliniz ve eşiniz başta olmak üzere tüm kadın tanıdıklarınıza özel ve güzel bir hediye olacaktır.

Yüksek baskı tekniği ile modern zamanların kadınlar için iki vazgeçilmezi olan kahve ve maskarayı şık bir şekilde ifade eden bu özel çanta, farklı renk seçenekleriyle de ihtiyacınızı en iyi şekilde giderecektir. Hediye vereceğiniz kişinin üzerine isminin yazılması ile birlikte son derece özel bir hediye haline gelen ürün, aynı zamanda iç kısmının özel astar ile kaplı olması sebebiyle de makyaj malzemelerinin çantaya zarar vermelerinin önüne geçmektedir. Özel yıldız fermuarı ise metal olduğu için makyaj malzemelerinin korunmasına yardımcı olmaktadır.

Doğum günlerinden sıradan bir günü özel güne çevirmek için her zaman tercih edebileceğiniz bir ürün olan makyaj çantası, şık ve dayanıklı yapısı ile isimli hediyeler arasında öne çıkıyor. Sevginizi ve verdiğiniz değeri doğrudan yansıtmanıza olanak verecek olan ürün, kompakt boyutlarıyla da rahatlıkla gündelik yaşamda kullanmaya uygundur.