Yıldönümü Hediyesi İsim ve Tarih Yazılı Kanvas Makyaj Çantası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
74.90 TL
Ürün Kodu : 15617

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Makyaj Çantası Boyutu; 18 x 25 cm ölçülerindedir.
  • Bej, Füme, Siyah ve Kırmızı renk seçenekleri bulunmaktadır.
  • Özelleştirmenizde İsimleriniz ve tarih yazılmaktadır.
  • Özelleştirmeniz özel nefes alan baskı ile basılmaktadır.
  • Makyaj çantasının içi özel astar kaplıdır.
  • Özel yıldız fermuarlı metal ve sağlamdır.
  • Yıldönümü Hediyesi İsim ve Tarih Yazılı Kanvas Makyaj Çantası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Eşiniz ya da sevgiliniz için zarif bir yıldönümü hediyesi vermek istiyorsanız Yıldönümü Hediyesi İsim ve Tarih Yazılı Kanvas Makyaj Çantası tercih edebilirsiniz. Kendisine özen gösteren her bakımlı kadın için son derece özel ve işlevsel bir hediye olacak bu özel ürün, eşiniz ya da sevgiliniz için de verdiğiniz değeri özel olarak ifade etmenize yarayacaktır.

Her kadın için kendisine bakım yapması ve özen göstermesi oldukça önemlidir. Çünkü kadınlar güzelliğe erkeklerden çok daha fazla önem verirler ve en başta kendi görünümlerinin güzel olmasına öncelik tanırlar. Bunun için ise güzelliklerini daha da çok ortaya çıkarmaya yaraması için çeşitli makyaj malzemeleri kullanırlar. Ancak özellikle iş yaşamında oldukları için dışarıda bulunan kadınlar için makyaj malzemelerini yanlarında taşımak oldukça sorun olabilmektedir.

Kişiye özel tasarımlar ile öne çıkan bu özel makyaj çantası ise tüm kadınların ihtiyaçlarını görmek için tasarlanmıştır. Dayanıklı yapısı ve kaliteli duruşu ile ihtiyaç duyulan tüm makyaj malzemelerini kadınların her zaman yanlarında taşımalarını sağlayacak olan ürün, bu sayede yıldönümünüzde sevgiliniz ya da eşiniz için çok hoşa gidecek bir hediye olacaktır. Üzerine yazılan isimleriniz de mutluluğunuzun devamının bir işareti sayılacaktır.