Kişiye Özel Nakış İşlemeli Kumaş Organizer

Bugün sipariş verirseniz en geç 27 Mart Pazartesi günü kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu: 13466

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kumaş organizer toplamda 49 cm x 27 cm ölçülerindedir.
  • Toplamda 4 adet cepten oluşur.
  • Organizer içine defter, cüzdan, cep telefonu, kalem vs. gibi günlük kullandığınız ihtiyaçlarınızı düzenlemek için kullanabilirsiniz.
  • Kendi kumaşından şık bağlama ipi.
  • İsminiz nakış ile yazılmaktadır.

Kişiye Özel Nakış İşlemeli Kumaş Organizer özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yakınlarımızı doğum günlerini günler öncesinden heyecanla bekleriz. Hele bu kişi bizim için özel bir anlama sahipse gerek mesajlarımızla, gerekse de hediyelerimizle ona çeşitli jestler yapma ihtiyacı hissederiz. Hatta bizzat pastasını kendimiz yapmışsak doğum günü pasta yazıları ile ona esprili göndermeler yaparız. Arkadaşlık, dostluk ilişkilerinin daha da güçlendiği ve pekiştiği doğum günlerinde en önemli konu, elbette yaratıcı hediye seçimleridir. Nostaljik bir değeri ve sıcaklığı olan; ancak diğer yandan da emek odaklı, işlevsel bir hediye arıyorsanız kişiye özel olarak hazırlanan bu nakış işlemeli kumaş organizer, tam anlamıyla aradığınız ürün.

Kumaş organizerlere her zaman her yerde rastlamıyoruz, bu nedenle hala özgünlüğünü koruyan hediyeler arasında sayılabilir. Hayatımızı kolaylaştıran kumaş organizerleri evimizin her köşesi için uygun ölçülerde tasarlamak mümkündür. Dikiş marifetlerini ortaya koyarak yaratıcı ve kullanışlı kumaş organizerlerle kalem, cüzdan,  telefon, defter gibi günlük hayatta sıklıkla kullandığınız özel eşyalarınızı düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz gün içinde bu işlevsel kumaş organizeri daima yanınızda taşıyabilirsiniz.

Toplamda 49x27 cm ölçülerine sahip olan üründe 4 ayrı cep bulunur. Ayrıca yine kendi kumaşından tasarlanmış bir de bağlama ipine sahiptir. Hediye etmek istediğiniz kişinin adını sipariş esnasında belirtmeniz yeterli. Nakış işlemeyle kumaş organizer üstünde belirttiğiniz isim işlenir. Kişiye özel nakış işlemeli kumaş organizer aynı gün ücretsiz kargo farkıyla adresinize yönlendirilir. Hediye Sepeti’ndeki doğumgünü hediye ya da kişiye özel hediyeler kategorileri üzerinden ulaşabilirsiniz.