24 Kasım Öğretmene Hediye İsme Özel Ajanda

Ürün Kodu : 13609

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ajanda 24 cm x 17 cm ölçülerindedir.
  • Kırmızı, Gri ve Kahverengi renk seçenekleri bulunmaktadır.
  • Ajanda Üzerinde özel dokulu dünya haritası deseni bulunmaktadır.
  • Ajanda üzerine isminiz ve logo lazer kazıma ile yazılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • Ajandanın son sayfasında Türkiye Siyasi Haritası yeralmaktadır.

Öğretmenler Günü Hediyesi İsme Özel Ajanda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Öğretmenler günü için öğretmeninize ne hediye alacağınıza henüz karar vermediyseniz sizin için harika bir önerimiz var. Öğretmenler gününe özel olarak tasarlanan bu ajanda ile kendisine yılbaşına az bir süre kala güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Üstelik de ürünün üzerinde kişiye özel birçok detay bulunduğundan ajandanın kendisine ait olduğunu öğretmeniniz hemen anlayacak. Eğer öğretmeniniz için bir ürün daha düşünürseniz evde hediye hazırlama yöntemlerini de inceleyebilirsiniz. Böylece hem günlük hayatta da kullanabileceği hem de kendini özel hissedebileceği bir ürün hediye etmiş olacaksınız.

Gri, kahverengi ve kırmızı renk seçeneklerinden birini öğretmeninizin zevkine göre seçebilirsiniz. Ürünü kişiye özel hale getirmek için özelleştir seçeneğinden; Ajanda Üzerine Yazılacak İsim, Ajanda Üzerine Yazılacak Üst Mesaj ve Ajanda Üzerine Yazılacak Alt Mesaj kısmını doldurarak ürünü hediye alacağınız kişiye özel olarak kendisine hediye edebilirsiniz. Ajandanın üzerine yazılan yazılar lazer kazıma yöntemiyle işlendiğinden kabartmalı olarak işlenmektedir. Dilerseniz bu ürünü doğum günü hediyesi için de kullanabilirsiniz.

Ürünü hediye etmeden önce öğretmeninize doğum günü şiirleri kısa bir süre duygusal anlar yaşatırken sonrasında aldığı hediye karşısında size oldukça minnettar olacak ve sevgisini dile getirecek. Günlük programlarını da tuttuğu bu ürünü yanından ayırmayacak ve hep yanında olacağından da hep sizi hatırlatacak. Ürün size gelmeden önce özenle hediye paketi yapıldığından size sadece ürünü sahibine teslim etmek kalıyor.