Yılbaşı Hediyesi Duvar Takvimi

Ürün Kodu : 8618

Yılbaşı Hediyesi 2017 Fotoğraflı Takvim Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 30x40 ölçülerinde
  • 240 gr parlak kağıt
  • 2020 yılı takvimi ile hazırlanmaktadır.

Takvimler,  her kesin evinin bir köşesinde mutlaka var olan ve gelmiş ya da gelecek olan tarihleri algılamamıza, planlama yapmamıza imkan sağlayabilecek olan objeler. Gelin, oradan buradan promosyon olarak toplanmış sıradan takvimler yerine, ailenizin kendi orijinal takvimi güzel bir hatıralık olarak duvarlarınızı süslesin…

Bu güzel takvimi için sadece özelleştir butonuna basarak ailenizin soyadını girerek, güzel bir aile otosunu bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Büyükten küçüğe aile fertlerinizin yer aldığı bu sevimli tasarımlı takvim sayesinde tarihi öğrenmek için her yaklaştığınızda çok farklı duygular yaşayacaksınız. Sadece sizi değil, tüm aile fertlerine çok farklı duygular yaşatacak olan bu güzel ürün sayesinde evinizde, odalarınızın duvarlarında sıcacık bir aile ambiyansı yaşanacak. Ayrıca evinizin duvarları da bu özel takvim sayesinde buranın sizin eviniz olduğunu vurgulayacaktır.

Babalara özel hediye mi arıyorsunuz örneğin? İşte bu takvimle onları yılın her günü tekrar ve tekrar sevindirebilirsiniz. Kişiye özel aile takvimini aile büyüklerine sürprizli bir armağan olarak hediye edebileceğiniz gibi, eşinize ve annenize de armağan edebilirsiniz. Ayrıca bu takvim yıl bittiğinde bile duvarlarınızdan indirmenize gerek yok. Zira bu aile resmi evladiyelik bir aile tablosu olarak duvarlarınızı süsleyebilir ve ölümsüz olarak orada kalabilir. Anneye hediye arayanlarsa bu güzel takvimi annelerine hediye ederek annelerinin mutfağına astığında, onu her zaman çocuklarının görüntüsüyle buluşturacağı gibi, tarihi bilmesine de vesile olacaktır.

Fotoğraf baskılı hediyeler sayesinde sizler de aile büyüklerinizi, ailenin tüm fertleriyle 24 saat buluşturabilirsiniz.

Sevdiklerinizin fotoğrafları ile anlam bulacak Yılbaşı Hediyesi Duvar Takvimi yeni yıl hediyesi olarak tercih edebileceğiniz en özel ve en kalıcı hediye olacaktır. Sıradan ve sıkıcı hediyelerin aksine Yılbaşı Hediyesi Duvar Takvimi sevdiklerinize her baktıklarında sizi hatırlatacak, yıllar geçse bile aynı heyecanla bakılacak nitelikte bir yeni yıl hediyesi olarak kalacaktır. Anneye hediye, babaya hediye, sevgiliye hediye veya arkadaşa hediye olarak tercih edebileceğiniz bu çok özel yılbaşı hediyesi için vakit kaybetmeyin ve Hediye Sepeti'nden siparişinizi oluşturun.