İnteraktif Sticker Hediyeli Fotoğraf Baskılı Masaüstü Takvim

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
184.90 TL
Ürün Kodu: 18881

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Takvim Boyutu 17.5 x 20 cm'dir.
  • Parlak kuşe kağıda baskı alınmaktadır.
  • Masa takvimi 13 yapraktan oluşmaktadır.
  • 2024 yılı takvimine göre hazırlanmıştır
  • İnteraktif takvimin ilk dört yaprağı özel günler, hatırlatma vb. notlar için kullanılabilecek stickerlardan oluşmaktadır.
  • Her ay için özelleştirilebilir fotoğraf alanları ile tasarlanmıştır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İnteraktif sticker hediyeli fotoğraf baskılı masaüstü takvim ürünü, özel günlerin unutulmaması adına eğlenceli bir tasarıma sahiptir. On üç yapraktan oluşan masa takviminde, dört yapraktan oluşan özel stickerlar yer almaktadır. Bu stickerları kullanarak, sizler için özel olan tarihleri işaretleyebilir ve unutmanızı engelleyebilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlara sahip stickerlar ile doğum günleri için özel seçenekleri değerlendirebilir, tatile çıkacağınız günleri uçak tasarımları ile işaretleyebilirsiniz. Kendiniz için tercih edebileceğiniz bu eğlenceli masa takvimini, dostlarınızı mutlu etmek için ve onların özel günlerini tebrik etmek için de tercih edebilirsiniz.

17,5 x 20 cm ebatlarına sahip olan bu orijinal hediye seçeneği, parlak kuşe kağıda basılarak hazırlanmaktadır. Sizlerin tercih edeceğini özel fotoğraf baskılarının da yer aldığı masa takvimi, güzel anılarınızın da her an sizlerle birlikte olmasına imkan sunmaktadır. Özel baskı teknikleri ile hazırlanan masa takviminde yer alan fotoğraflarda solma ya da silinme gibi deformasyon sorunları meydana gelmemektedir. Özel hediye paketi ile birlikte gönderilen bu ürünü hemen satın alarak, avantajlı fiyatlardan ve kargo seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.