Aileye Hediye Metal Masaüstü Fotoğraf Albümü

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 15619

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 18x18x10 cm'dir
  • Fotoğraf boyutu: 15,5x10,5 cm'dir.
  • 10 adet fotoğraf koyma cebi bulunur.
  • Set içerisinden metal masaüstü çerçeve albüm, 10 adet fotoğraf ve bir adet kişiye özel metal kapak bulunur.
  • Gönderdiğiniz fotoğraflarınızın yatay olmasına dikkat ediniz.
  • Çerçeve üzerinde İsim, Fotoğraflar, Tarih özelleştirme alanlarını değiştirebilirsiniz.
  • Masa üzeri kullanımına uygundur.
  • Aileye Hediye Metal Masaüstü Fotoğraf Albümü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

En mutlu anlar şüphesiz aileler arasında yaşanmaktadır çünkü aile kavramı damıtılmış mutluluğun ifadesi olmakta, bu özel anların her zaman tekrarlanmasını sağlamaktadır. Aile olmak aynı zamanda karşılık sevginin ve sonsuz bir dayanışmanın da içinde olmak anlamına gelmektedir.

Aileler bu yüzden büyük mutlulukların yaşandığı yerler olarak bilinirler. Her mutlu ailenin bir öyküsü bulunur ve bu öykülerini biriktirdikleri anılardan örerler. Onların dile gelmesi, hayallerin ve gerçeklerin birlikteliğini ifade eder. Çünkü aileler, tıpkı insanlar gibi ancak anılar ile var olurlar ve her ailenin anıları birbirinden oldukça farklıdır.

Anıların unutulmaması ve ailenin mutluluğunun her zaman göz önünde tutulması için ise Aileye Hediye Metal Masaüstü Fotoğraf Albümü tercih edebilirsiniz. Aileye özel hediyeler arasında öne çıkan ürün, kendi ailenizin mutluluğunu hiçbir zaman unutmamanız, bu mutluluk için hangi aşamalardan geçtiğinizi anımsamanız ve birlikte olmanızın verdiği değeri aklınızdan çıkarmamanız için harika bir seçim olacaktır. Eşinize ya da çocuklarınıza vereceğiniz hediyeyi çocuklar da anne ve babaları için tercih edebilirler. Sadece kendi aileniz için değil sevdiğiniz dost aileler için de onların mutlu anlarını göz önünde tutmayı sağlayacak bu özel hediye 10 adet fotoğraf koyma cebi sayesinde de geniş bir kullanışlılık sunmaktadır.