1 Yaş Doğum Günü Posteri

Ürün Kodu : S-10429
89,90 TL 74,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

1 Yaş Doğum Günü Parti Posterini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Yorumlar

Cenk P.
17.05.2017
Hızlı ve güvenli teslimat.
24 saat bile dolmadan evine teslimat yapıldı. Hızlı ve güvenilir teslimat için teşekkürler.

AÇIKLAMA

Çocuğunuzun ilk doğum günü partisi için tüm hazırlıklarınız tamam mı? Bizce değil; çünkü 1 Yaş Doğum Günü Posteri'niz eksik!

Minik bebeğinizin ilk yaşına özel olarak hazırlanacak bu poster kız veya erkek çocuğunuzun çok özel bir fotoğrafı ile sıradanlıktan çıkarılıyor. Ve yine afiş üzerine yazılan ismi, boyu, diş sayısı, yaramazlıkları, en sevdiği oyuncakları ve söylediği ilk kelimeler ile detaylandırılıyor. Böylelikle tamamen bebeğinize özel bir hal alan 1 Yaş Doğum Günü Posteri güne renk katmak için en özel yerini alıyor. Gören herkeste hayranlık yaratack bu posteri ömür boyu güzel bir anı olarak saklamanız mümkün. İlerde çocuğunuz büyüdüğünde sadece ona özel tasarlanan bu posteri gördüğünde kendini çok özel hissedecek ve bu poster onu güzel çocukluk anılarına götürecektir.

Biricik yavrunuzun ilk doğum günü partisini unutulmaz kılmaksa amacınız 1 Yaş Doğum Günü Posteri'ni ona özel olacak şekilde hemen hazırlatın. Evinizde veya başka bir mekanda vereceğiniz doğum günü partinizi bu poster ile detaylandırıp güne damganızı vurun. Dilerseniz 1 Yaş Doğum Günü Posteri'ni sevdiklerinizin kız veya erkek çocukları için de hazırlatabilirsiniz. Emin olun ki 1 yaşına girecek minik bebeğin ailesi bundan daha özel bir doğum günü hediyesi almayacaktır.