Yılbaşı Hediyesi Kutulu Çelenk

Ürün Kodu : S-11816
59,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Yılbaşı Hediyesi Kutulu Çelenk Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler;

  • Çapı: 23 cm
  • Ev, ofis dekorasyonunda veya kapı süsü olarak düşünülebilecek dekoratif çelenk .
  • Yılbaşı Hediyesi Kutulu Çelenk özel hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Yılbaşı hediyesi kutulu çelenk hem yeni yılda, he de her zaman kapınıza takabileceğiniz harika bir aksesuar olarak kalacak.

Kozalaklar, yıldız çiçekleri ve altın renginde kurdeleler, yeşil yeşil çam iğneleri… Bu sözler size neyi anımsatıyor Elbette ki yeni yıl süslerini öyle değil mi? Bu sayfada yer alan kapı çelengiyse bu gün sözünü edeceğimiz harika bir kapı süsü. Kız kardeşe hediye almak istediğinizde  bile onun evine çok yakışacak olan bu güzel hediyeyi ona armağan edebilirsiniz.

Yılbaşı dönemleri yaklaşırken şüphesiz herkes güzel noel süslerinin peşine düşer. Bunların en sevilenleriyse elbette yapay noel çamları olduğu kadar kapı çelenkleri ve kapı süsleri de olmakta.

Çanlar,  yukardan inen noel baba Santa Claus tasvirleri, yıldızlar, kar tane si işlemeleri, dev balonlar, ışıltılı her renkte irili ufaklı toplar yeni yıl süslemelerinin olmazsa olmazlarındandır. Bu açıdan siz de Eşe hediye ararken bu özel süslerden birinden hanımınıza armağan edebilirsiniz.

Ama bunların en nemlisi ve en vurucusu özellikle de kapı süsleri olabilir. Zira kapı süsleri daha konuklarınız kapıdan içeri girmeden öncesinde bile ‘dikkat dikkat! Bu evde yeni yıl ruhu yaşanıyor’ sloganını ilan eder kapıya gelenlere.

Bu yüzden kimsenin evinden bu hoş kapı süslerinden ya da çelenklerinden eksik edilmemelidir. Dilerseniz siz de bu Hediye Sepeti sayfalarında sergilenen yeni yıl kapı çelengi ile tüm sene kapılarınızı süsleyebilir ve ışıl ışıl efektler yaratabilirsiniz dekorasyonlarınızda. Özel kutusu içinde dilerseniz sevdiklerinize yeni yıl hediyesi babında, dilerseniz de sizlere gönderilecek olan bu güzel kapı süsüyle evlerinize bambaşka auralar katabilirsiniz. Dilerseniz Yeni evlilere ev hediyesi olarak da götürebileceğiniz bu kapı süsü ile onlara ilk yılbaşı süsünü hediye eden siz olabilirsiniz.