Yeni Evlilere 2li Mantar Bardak Altlığı

Ürün Kodu : 11136

Kişiye Özel 2 li Mantar Bardak Altlığını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mantar bardak altlığının dış ölçüleri 9 cm x 2 cm dir
  • İç bardak koyma alanı ölçüsü 7 cm dir.
  • Mantar bardak altğının özelleştirilmesi bardak koyma alanına yapılmaktadır.
  • Lazer tekniği ile özelleştirilen mantar bardak altlığına kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • 2 Adet Kişiye Özel 2 li Mantar Bardak Altlığı gönderilmektedir.
  • Kişiye Özel Bardak Altlığı özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

Yeni evlilere 2’ li mantar bardak altlığı, en tatlı ev hediyesi olacaktır.

Yeni evlenenlerin evleri mis gibi kendine özgü kokusuyla dünyanın en güzel ve özel objeleriyle donanmış olur.  Bir yastığa baş koymanın taze mutluluğuyla birlikte,  belli bir emeğin sonucu evlilik kayığına binebilmenin vermiş olduğu sarhoşluğun yanında havayı saran bu mutluluk kokusu, elbette ki ‘hayırlı olsun’ demek için gelen ziyaretçilerin getirdiği güzel objelerle de taçlanacaktır. Ev hediyesi önerileri arasından her zaman en ilgi çekici objeleri Hediye Sepet sayfalarında bulabilirsiniz.

Ama hep aynı hediyeler, hep aynı hediyeler taze gelin ve damadı bunaltır kimi zaman. Ve  ne yazık ki itiraf etmeliyiz ki bu aynı niteliklerdeki hediyelerin çoğu da, gizliden gizliye akrabalara dağıtılır. Ya da küflenmek üzere ardiye benzeri yerlere kapatılarak unutuluuur,  gider.

Oysaki hoş ve modern tasarımlı alışılmışın dışındaki hediyelikler en gözde  ve çokça kullanılan raflardaki yerini alır. Hele bir de isme özel olduklarında değmeyin siz yeni gelinin ve damadın keyfine… bu nedenle  de yeni  evlenen arkadaşıma ne hediye alabilirim sorusunun cevabı tam da bu sayfada diye düşünüyoruz.

 

İşte, aynı Hediye Sepetinin sizlerin yeni evlenen güzel dostlarına sergilediği hediyeliklerden,  tıpkı bu resimde gördüğünüz isme özel olacak olan mantar çay altlığı gibi farklı bir hediye olmalı yeni evlilere gidecek olan armağanlar.

9.5 x 2 cm ebatlarında olan bu kişiye özel bardaklar, mantardan tasarlanmıştır. Lazerle kalıcı olarak üzerlerine isim işlenen bu güzel çay tabakları, oldukça modern bir tasarıma sahip olmasın yanında doğal görünümleriyle de gözleri okşar niteliklerdedir.

Otantik hediyeler den hoşlanan çiftler için, bu çay tabaklarından alarak hiç çekinmeden onlara hediyelik olarak götürebilirsiniz.