Veteriner Hekimlere Hediye İsme Özel Masaüstü Çerçevesi

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 12811

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap baskılı foto 13 x 8 cm ölçülerinde 1.3 cm kalınlığındadır.
  • 1 adet arka ahşap ayağı ile masanızda kolaylıkla duracaktır.
  • Sıcak baskı sayesinde solma ve çıkma yapmaz.
  • Veteriner Hekimlere Hediye İsme Özel Masaüstü Çerçevesi Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Mesleğini aşk ile yapan veteriner bir arkadaşınız, sevgiliniz, yakınınız veya anne-babanız olabilir; inanın, özel gününde onu mutlu etmek aslında çok kolay! Hayvan sevgisini her gün onlara yardım etme kabiliyeti ile perçinleyen sevdikleriniz için harika bir ürün önerisi olan isme özel masaüstü çerçevesi, ofisinde her daim kullanabileceği ve baktıkça sizi hatırlayacağı bir hediye olmakla birlikte bu ürünü kişiye özel hale getirme imkanınız var.

Doğum günü kutlama ve doğum günü hediye önerileri arasında seçim yapmakta zorlandığınız an kararı mesleki hediyelerde kılabilirsiniz. Veteriner hekimlere özel olarak tasarlanmış “Veteriner Hekimlere Hediye İsme Özel Masaüstü Çerçevesi” ürününü seçerek hediye vereceğiniz kişinin ad ve soy adını yazdırabilir ve ücretsiz kargo avantajı ile kısa sürede siparişinizi oluşturabilirsiniz. Veteriner hekimler için kişiye özel konseptinde tasarlanmış bu ürün, 13 x 8 cm ölçülerinde ve 1.3 kalınlığındadır.

Özel olarak paketlenen ve dilerseniz hediye notunu da iliştirebileceğiniz şekilde tasarlanan bu ürün 1 adet arka ahşap ayağı ile birlikte gönderildiği için masada kolaylıkla durabilir. Özenli bir şekilde paketlenen hediyelik ürünün siparişini vererek kapıda ödeme ve uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Veteriner Hekimlere Hediye İsme Özel Masaüstü Çerçevesi üretiminde sıcak baskı teknolojisi kullanıldığı için herhangi bir solma ve çıkma yapmaz. En güzel doğum günü hediyeleri ve mesleki hediyeler kategorisindeki bu ürün ile mesleğine aşık bir kişiyi mutlu edebilir ve her daim sizi hatırlatacak bir hediyenin sahibi yapabilirsiniz.