Usta Boksör Muhammet Ali Tişörtü

Bugün sipariş verirseniz en geç 17 Mayıs Pazartesi günü kargoya verilecektir.
69.90 TL
Ürün Kodu : 10398

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Renk: Siyah ve Beyaz renk alternatifleri mevcuttur.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Usta Boksör Muhammet Ali Tişörtü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Usta boksör Muhammed Ali tişörtü boksa meraklı tanıdıklara ya da yakınlara verebileceğiniz en sürprizli hediye tişört alternatifi!

Muhammed Ali boks ringlerin efsanevi isimlerinden. Defalarca altın kemer sahibi olmuş ünlü boksçu 12 yaşında boksa başlayan ringin krallarından. 1947 yılında Kentucy’de doğan Muhammed Ali, yaşamı boyunca örnek düşünceleri ve tavırlarıyla da ringlerde sergilediği güçlü performansının yanında çok sevilen sporculardan olmuştur. İlk olarak 18 yaşında Roma'da kazandığı altın madalya ile tüm gözleri ve dünyanın dikkatini üzerine çeken, 22 yaşında ağır sıklet boks şampiyonu olan Muhammed Ali Clay, o döneme kadar yükselişinin yanı sıra Afro Amerikan olmanın sancılarıyla uğraşırken hayatında önemli bir döneme adım attı ve tüm karşı çıkmalara rağmen Müslüman olduğunu açıkladı. Baskı tişört modellerinin en farklılarının ve güzellerinin işlendiği Hediye Sepeti bu kez de boks tutkunları için özel olarak hazırladığı bu tişörtü sizler için sergiliyor.

 

Aynı dönemlerde ırkçılığın tavan yaptığı Amerika’da devlet tarafından Vietnam savaşına gönderilmesine karar verilen Muhammed Ali 1978 yılında 3. kez altın madalyanın sahibi olmuştur. Hayatı, yaşam tarzı ve spor hayatı, inancı, savunduğu hayat felsefesi ile hala daha birçok insanın örnek alması gereken Muhammed Ali bugün bir boks ringlerinin en efsanevi boksçularından olarak anılmakta. İşte bu büyük ismi göğsünüzde taşımak isterseniz Muhammed Ali baskılı tişörtü hemen sipariş edebilirsiniz. Boks tutkunu Erkek sevgiliye yıldönümü sürprizleri yapacağınız zaman kesinlikle bu güzel pamuklu tişörtten yararlanabilirsiniz.

 

Boks yapan eşinize, erkek arkadaşınıza, kardeşinize ya da arkadaşınıza verebileceğiniz harika baskılara sahip olan bu tişörtle onları ne kadar çok sevindireceğinizi siz düşünün. Boks sporuyla ilgilenen Erkek sevgiliye özel hediye tam karşınızda duruyo

Hayatını boksa adayan efsane isim Muhammet Ali'nin bir görseli ile hayat bulan harika bir ürün; Usta Boksör Muhammet Ali Tişörtü.

Boksa olan merakı ile bildiğiniz bir dostunuzu hediyeniz ile şaşırtmak isterseniz tercihiniz kesinlikle bu tişörtten yana olmalı. Boks dediğimizde akla ilk gelen isimlerden biri Muhammet Ali'nin resmedildiği bir tişört olan bu harika ürün eminiz ki arkadaşınızı çok mutlu edecektir. Hayatını boksa adayan bu ismin fotoğrafının bulunduğu tişörtü büyük bir keyifle giyeceklerinde de emin olabilirsiniz.

Boks ile yakından ilgili arkadaşınız için sürpriz niteliğinde bir hediye olabilecek Usta Boksör Muhammet Ali Tişörtü'nü onun ismine özel hazırlatmak isterseniz elinizi çabuk tutun ve sitemizden siparişinizi hemen tarafımıza iletin.