Şık Babalar Günü Hediyesi Porselen Kupa Bardak

Bugün sipariş verirseniz en geç 27 Mart Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İndirime Son
94.90 TL
80.66 TL
Ürün Kodu: 15652

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Babalar hediyeleri çok severler, üstelik hediyeyi veren çocuklarıysa yaşamda alacakları en güzel hediyeleri olacaktır. Ancak yine de onların yapmış oldukları fedakârlıkların doğru şekilde karşılanması ve çocukları için yaşamlarında ne gibi bir anlama sahip olduklarını göstermek adına hediye seçiminde seçici davranılması önemlidir.

Bu kaygıları en iyi şekilde karşılayacak olan Şık Babalar Günü Hediyesi Porselen Kupa Bardak sayesinde babanıza, babalar günü başta olmak üzere doğum günü ya da diğer özel günlerde son derece iyi bir hediye seçiminde bulunabilirsiniz. Ergonomik ve estetik tasarımı ile dikkat çeken ürün, babanızın iş yaşamında ya da ev ortamında büyük bir beğeni ile kullanacağı özellikler taşımaktadır.

Yüksek baskı teknolojisi ile üzerine işleme yapıldığı için yıkamalara ya da zamana bağlı olarak kullanmalara dayanıklı olan ürün porselen olduğu için de babanızın sağlığı için tamamen uygundur. Böylece babanız yoğun iş temposu sırasında çay ya da kahve ihtiyacını bu kupa üzerinden karşılayacak ve her seferinde de sizin onu ne kadar sevdiğinizi anımsayacaktır. Ayrıca kendisine özel olarak tasarlandığı için de kendisini daha da özel hissetmesine neden olacak, yapmış olduklarının karşılığını bir nebze dahi gördüğünden ötürü mutluluğu daha da artacaktır.