Sevimli Aşıklar Tasarımlı İsme Özel Metal Kolye

Ürün Kodu : 11496

Sevimli Aşıklar Tasarımlı İsme Özel Metal Kolyeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Metal kolye ucu 32mm çapındadır
  • Zinciri ile beraber gönderilmektedir.
  • Üzerine kişiselleştirme lazer kazıma yöntime ile yazıldığı için silin olmayacaktır.
  • Sevimli Aşıklar Tasarımlı İsme Özel Metal Kolye özenle hediye paketi yapılarak gönderilmeltedir.

Sevimli aşıklar tasarımlı isme özel metal kolye gönülleri bir olmuş aşıklara hediye edebilecek en yaratıcı kolye hediyesi fikri.

Aşkın en sempatik anlatımı bu kolyede! Sevdiğiniz bayana aşkınızı nasıl anlatmayı tercih ederdiniz? Sıcacık, sevimli ve esprili bir kolye ile dilerseniz bu dilediğiniz gerçek olabilir. Aşkın tasvirinin en tatlı şekilde yapılabileceği bu resimli kolyede isimleriniz aynı gönlünüzdeki gibi bir olacak ve herkes bu aşktan haberdar olacaktır. Bayan için hediye mi arıyorsunuz? Bu aşıklar temalı kolye birebir hediyelerden.

 

Yuvarlak metal bir plakada aşkınız en güzel şekilde ancak bu hali ile anlatılabilirdi. Bu güzel ve şirin kolyede aşk içinde aynı salıncakta birlikte oturmuş sallanan çift aynı sizi anımsatıyor öyle değil mi? Sizde bu aşk salıncağına sevdiğinizin boynunda yer alacak olan kolyede binebilirsiniz. Emin olun ki sevdiğiniz kadın bu güzel kolyeye bayılcağı gibi, bu güzel kolyeyi gören tüm arkadaşları da nereden aldığını soracaktır biricik aşkınıza.

Hiç kimsede olmayacak olan ve isim özelleştirmeleri ile dünyanı en sempatik aşk kolyesi formunda ki prensesinizin boynunda salınacak olan bu kolyede her kesin gözü kalacaktır. Kız arkadaşa hediye fikirleri arasında yaratıcı bir obje.

Kız arkadaşınıza değişik yaş günü hediyeleri, yıl başı armağanları, ilginç yıldönümü hediyeleri ya da sıra dışı sevgililer günü hediyeleri aradığınızda bu güzel kolye aklınıza gelen en güzel hediye fikirlerinden olacaktır. Bu güzel aşk madalyonunu sevdiceğinizin boynuna takın ve gerisini merak etmeyin. Biricik sevgilinizin boynunda bu şekilde her yere gidebilecek ve her zaman onun la olabileceksiniz. Sizden bir parçayı her zaman bu şekilde boynunda taşıyabilecek olan sevgiliniz artık sizden ona armağan olarak ebedi bir parçayı her zaman yanında/boynunda taşıyabilecek. Sevgililer günü için se  aşıklar  temalı bu kolye en güzel fikirlerden olacaktır.