Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi İsim Yazılı Dekoratif Yastık

Bugün sipariş verirseniz en geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 24 Haziran Pazartesi günü teslim.
%16 indirim
344.90 TL
289.72 TL
Ürün Kodu: 16470

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yıldönümü kutlaması sevgililer için son derece önemli bir kutlamadır çünkü geride kalan mutluluk ile geçen zamanların anılması ve aynı zamanda gelecekte yaşanacak mutlukların beklentisinin yansıtılmasını sağlamaktadır. Bu bakımdan sevgiliniz için yıldönümünüzde özel bir hediye tercihinde bulunarak onu çok mutlu etmek için Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi İsim Yazılı Dekoratif Yastık tercih edebilirsiniz.

Bu özel yastık rahatlığı ve yumuşaklığı sayesinde konforlu bir kullanım sunmaktadır. Sevgilinizin evinde ya da ofisinde kendisine yer bulabilecektir. Üzerinde yer alan kumaşla bütünleşmiş canlı baskısı ise isimlerinizi taşıyarak her zaman mutluluğunuzun göz önünde olmasına özel bir katkı sunacak.

Konforlu bir kullanım sunduğu için bel desteği ya da benzeri amaçlar için de rahatlıkla kullanılacak olan yastık üzerine sevgili olma tarihiniz de yazıldığından yıldönümü tarihinizi her zaman hatırlatarak ayrıcalıklı bir kullanım deneyimi sunuyor. Çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun olduğu için de rahatlıkla kirlendiğinde kolayca temizlenebilen bu yastık yıl dönümünde düşünceli ve kullanışlı bir hediye verebilmenizi mümkün hale getirdiği gibi aynı zamanda unutulmaz bir hediye anlamı da taşıyor.