Sevgiliye Özel Ahşap Çerçeve

Ürün Kodu : S-2853
44,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 23 Ekim Pazartesi günü kargoya verilecektir.

Sevgiliye özel ahşap çerçeve sevgiliye verilecek ve aşkınızı taçlandırabileceğiniz en güzel hediye olacaktır.

Çerçeveler, sevgiliye içimizde biriktirdiğimiz aşkı anlatmak için en güzel aracılardandır. Birlikte çektirdiğimiz en muhteşem anların fotoğraflarını, duygu yoğunluklarını yaşadığımız zamanları bu çerçeveler sayesinde sonsuza dek taşıyabilir ve dilediğimiz mekanlarda sergileme fırsatı buluruz. Sizin de onunla geçirdiğiniz en özel anlarınızı bu güzel çerçeve sayesinde sergileme fırsatınız olacak. Sevgiliye 1.ay hediyesi olarak verebileceğiniz bu muhteşem çerçeve emin olun onun da çok hoşuna gidecek.

 

Masif ahşaptan oluşan 28 x 23 cm ebatlarında olan bu şık çerçeve, içinde en değerli anlarınızı ebediyete kadar sizlerle götürecektir. Aşkınızın gücünü vurgularcasına kocaman harflerle de isimlerinizin üzerinde bulunacağı bu güzel çerçeve sayesinde birlikteliğiniz bu ahşap çerçeveyle en güzel şekilde lanse edilmiş olacak. Sevgiliye güzel bir yılbaşı hediyesi vermek isteyenler ses getirecek olan bu güzel armağandan gönüllerince yararlanabilir.

 

Öte yandan çerçevenin hemen sol alt köşesinde de ona iletmek istediğiniz özel mesajların yer aldığı bu özel çerçevede kalbinizden akan en güzel aşk sözcüklerinize de yer verilecektir. Aradığınız şey sadece hediye değil fakat sevgiliye en güzel hediyeler öğeleriyse, o zaman doğru yerde ve doğru sayfadasınız. Bu güzel ahşap çerçeve sayesinde ona verdiğiniz değeri daha iyi anlayacak ve sevgilinizin ruhu okşanacaktır. Zira bu özel çerçevenin isminize özel ve sadece siz de bulunan bir obje olacağını bilmesi, sevgilinizin içini ısıtacak bir enstantane olacaktır.

Kalbinizde kocaman yeri olan sevgilinize anlamlı bir hediye mi vermek istiyorsunuz. En güzel hediyeleri layık gördüğünüz sevgilinize en anlamlı hediyeyi seçmenin ve ona hediye etmenin keyfini yaşayın. Klasik hediyelerden sizi kurtaracak isimli ahşap çerçeve sevgilinizi oldukça etkileyecek önemli bir hediye olacak.Taşıdığı anlam ile aşkınızın en güzel anınızı süsleyecek ve anlamlı kılacak bu çerçeve ile onu etkileyecek ve ne kadar romantik olduğunuzu gösterebileceksiniz. Çerçeve üzerine isimlerinizi ve aşkınıza özel bir mesaj ekleyerek anlamlı bir hediye vermenin mutluluğunu birlikte yaşayın.

Sevgiliye Özel Ahşap Çerçeve'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
Masif ahşap malzemeden yapılmaktadır.
23x28 cm çerçeve boyutu olup 15x21 cm resim alanıdır.

Yorum Yaz

serap ö.
ahşap resim çerçeve
2 adet ahşap resim çerçevesi sipariş verdik, üzerine yazılar yazdırılanlardan. 2 saat sonra ''Siparişiniz kargoya verilmiştir'' mesajı geldi, şaşırdık ve inanmadık ama ertesi gün gerçekten de siparişimiz elimize ulaştı :) ayrıca ahşabı çok kaliteliydi o fiyata göre gerçekten fazlasıyla mutlu olduk... teşekkürler :)
09.03.2016