Sevgiliye Hediye İyi Ki Varsın Minyatür Bahçe

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Nisan Salı günü kargoya verilecektir.
%12 indirim
169.9 TL
149.51 TL
Ürün Kodu : 16616

Minyatür Bahçe Minyatür Bahçe​ Özellikleri

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 19, boy : 19, yükseklik :8 (cm)
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.
  • Sevgiliye Hediye İyi Ki Varsın Minyatür Bahçe özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Kadın ve erkek sevgiliye hediye seçimi son derece önemlidir çünkü sevgililer, birbirleri için herkesten ayrı olduklarından tercih edecekleri hediyelerin de ayrıcalıklı, özel ve tamamen birbirlerine özel olması gerekir. Bu bakımdan sevgilinizin kendisini ayrıcalıklı hissedeceği ve şimdiye kadar aldığı en güzel ve şirin bir hediye olacak Sevgiliye Hediye İyi Ki Varsın Minyatür Bahçe doğru bir seçenek sunuyor.

Sevgili olmak, birbirini ne kadar çok sevdiğini her fırsatta anımsatmak anlamına geldiğinden bu özel bahçe ile büyük bir mutluluk yaşatabileceksiniz. Ev ya da ofis ortamına farklı bir güzellik ve renk katacak olan bahçe, görünümü sayesinde sevgilinizin kendisini mutlu hissetmesini sağlayacak ve her fırsatta aşkınızın değerini de göz önünde tutmasına yardımcı olacaktır.

Özenli tasarımı sayesinde büyük bir mutluluk verecek olan minyatür bahçe içerisinde yer alan sukulent canlı olup kolay bir şekilde bakımı yapılmaktadır. Sukulent sayesinde daha da özel hale gelen bahçe, başta sevgililer günü gibi özel günlerden sıradan günlere kadar her zaman tercih edilebilecek özellikler taşıyarak mutluluğunuzun artması için son derece özel bir seçenek oluşturuyor. Özel paketi sayesinde de hemen hediye olarak vermeye hazır bulunuyor.