Sevgiliye Hediye Deri Cüzdan

Ürün Kodu : S-3796
89,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Sevgiliye Hediye Deri Cüzdan Özellikleri:

  • 11,5 cm x 9,5 cm ölçülerindedir.
  • 12 adet iç cebe sahiptir.
  • 2 adet para gözü vardır.
  • Fermuarlı cebi vardır.

AÇIKLAMA

Sevgiliye hediye deri cüzdan birlikteliğinizi yansıtan en şık erkek hediyesi!

Sevdiğiniz erkeği hediyelerle sevindirmek istediğiniz zamanlarda ne yazık ki çok da büyük hediye alternatifleri karşılamayacaktır sizi. Zira erkekleri bilirsiniz kullandıkları objeler, giysiler v.b. ne kadar da renkli, desenli olursa olsun kısıtlı ve sınırlı formlardadır hep. Bu da erkeklerin her zaman kadınlara oranla biraz daha ciddi ve mesafeli duruşundan kaynaklanır. Ama durum böyle diye de hep aynı hediyeler arasında kısılı kalmak zorunda değiliz. Örneğin bu sayfada bulunan özel cüzdan tam size göre bir aşk hediyesi. 1.yıl hediyesi olarak kocanıza ya da erkek arkadaşınıza verebileceğiniz isim özeleştirilmelerinizin bulunduğu bu özel cüzdan ona aşkınız adına çok şey anlatacak.

Çünkü üzerinde he sizin hem de onun ismi birlikte yazıyor olacak. Yaratıcı cüzdan hediyesi aradığınız zamanlarda hiç düşünmeden yararlanabileceğiniz şık bir erkek hediyesi tasarımı karşınızda duruyor. Klas tasarımı, yumuşacık orijinal deri dokusu, beyaz dikişlerinin cüzdana kattığı hava 12 cepli bol gözlülüğü, kimlik taşıma bölümü , kartlık kısımları bozukluk ve kağıt para gözleriyle sizce de bu cüzdan harika görünmüyor mu? Sevgililer gününe özel erkek hediyeleri aradığınızda ayrılmaz isimlerinizin bütünleştiği en güzel hediye bu cüzdan olacak.

Bu cüzdan bizi çektiği gibi sizi de kendine adım adım çekiyorsa erkek cüzdan hediyesi konusunda daha önce görülmemiş güzellikte bir cüzdana baktığınızı hatırlatırız zira  sevdiğiniz kişiye isimlerinizin aynı cüzdanda  buluşuyor olması  cüzdan hediyesi konusunda bir ilk olacaktır. Bu özel cüzdan tasarımını gören eşiniz, sevgiliniz bu özel hediyeye bayılacak ve gittiği here de de bu isimlerle birlikteliğinizi taşıyacaktır. Sevgiliye hediye erkek hediyelerinin en güzeli her zaman Hediye Sepetinde!

Erkeklere alınacak hediyeler arasından alabileceğiniz en özel seçeneklerden birisi de deri malzemeden üretilmiş isme özel cüzdandır. Erkeklerin ihtiyaçları olduğu aynı zamanda kullanabildikleri tek aksesuarları cüzdanlarıdır. Önemli belgelerini ve paralarını taşıyabilecekleri cüzdanları vazgeçilmez kişisel eşyalarındandır. Sevgilinize doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz deri cüzdan üzerine lazer işlemesi ile şekillendirilen isimler kalıcı ve özel bir hediye vermenizi sağlamaktadır.

Özel günler için farklı bir hediye arıyorsanız genelde alınan her hediye ile mutlu olmayı başarabilen erkeklere gerçek deri bir cüzdan hediye ederek her zmana kullanabileceği ve kendisini özel hissedebileceği bir cüzdan hediye edebilirsiniz. Erkek arkadaşınıza doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı, yıldönümü gibi özel günlerde hediye edebileceğiniz en şık hediyelerden biri kişiye özel üretilen kırmızı ve taba renge sahip deri cüzdanlardır.