erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi

Erkek Sevgiliye Yılbaşı İçin Alınacak En Güzel 20 Hediye

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

İlişkisi olan kadınların en çok şikayetçi olduğu konulardan biri eşleri veya erkek arkadaşlarına özel günlerde alabilecek hediye bulamamaları oluyor. Haksız değiller elbette çünkü kadınlara oranla erkeklere herhangi bir özel gün için alınabilecek hediyelikler maalesef sınırlı ürünlerden oluşuyor. Tabi ki bu durum her kutlamada benzer veya aynı sürprizleri yapmanıza sebep olmamalı ki hele bir de yeni yıl kutlaması gibi fazlasıyla özel bir an için erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi arıyorsanız maalesef biraz daha fazla çaba sarf etmelisiniz.

Özel zamanları hediyeler ve güzel sözler ile taçlandırmak çok önemlidir. Erkeklere hediye almanın zorluğu kadar sevgiliye hediye almanın zorluğu da akla gelir genellikle, erkek sevgiliye hediye almak ise en zorlarından biridir. Çünkü erkekler için genellikle hediye seçeneği daha az oluyor. En iyi yılbaşı hediyeleri, kişiye özel olarak seçildiğinden en güzel hediyelerden biri oluyor. Erkek sevgiliye yılbaşı hediyeleri seçerken de bu doğrultuda hareket edilirse, memnuniyet daha fazla olacaktır. Aldığınız hediye yıllardır hatta yüzyıllardır en klasik hediye olan kalem dahi olsa, bunu kişisel bir hale çevirdiğinizde hala en doğru hediye seçimi olacaktır.

Diğer yandan dilerseniz erkek arkadaşınıza tamamen farklı bir boyutta hediye de alabilir ve yılbaşınızın eğlence dolu geçmesini sağlayabilirsiniz. Mesela erkek sevgiliye ilginç yılbaşı hediyeleri alarak bu özel gecede şaşırtabilir ve ilginç bir gece geçirebilirsiniz. Sizler için bir araya getirdiğimiz yılbaşı için alınacak en güzel 10 hediye arasından olmasa da hediye sepeti adresine girerek sevgiliniz için birbirinden ilginç ve bütünüyle eğlence barındıran hediyeler seçebilirsiniz.

Zippo Çakmak

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi

Erkek sevgiliye özel olarak alınabilecek ve ona kendini özel hissettirecek bir kaç hediye seçeneğinden biri olan bu zippı çakmak hediyesini yılbaşında erkek arkadaşınıza kesinlikle armağan etmelisiniz. Üzerine dilerseniz erkek arkadaşınızın ismini de baskılatarak hediyenizi kişiye özel bir hale getirebilir dilerseniz ise sade bir şekilde erkek arkadaşınıza hediyenizi takdim edebilirsiniz.

Ahşap Foto

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır

Yılbaşı için en çok tercih edilen hediyelerden biri olan ahşap fotolar karşınızdakini her zaman mutlu edecektir. Erkek arkadaşınızla birlikte çekilmiş olduğunuz en güzel fotoğrafınızı bu ahşap fotonun üzerine baskılatabilir ve ona hediye olarak yılbaşına girerken takdim edebilirsiniz. Evinin en güzel köşesine süs ve anı olarak koyacağı bu hediyeye baktıkça sizi hatırlayacak olan erkek arkadaşınız için bundan daha güzel bir hediye daha olamaz.

Erkeklere Özel İkili Kalem Seti

sevgiliye yılbaşı hediyesi erkek

Erkek arkadaşınız için yılbaşına özel olarak alabileceğiniz bu ikili gümüş kalem setinin üzerine dilerseniz erkek arkadaşınızın ismini de baskılatabilirsiniz. Erkek sevgiliye romantik bir hediye almak isteyenlerin ilk tercihi olan bu set, erkek arkadaşınızın iş yerinde kullanabileceği kaliteli bir hediye seçeneği olacaktır. Siz de yeni yıla girerken hem onun işine yarayacak hem de onu duygulandıracak bir hediye olan bu özel kalem setini alabilir ve yılbaşı gecenizin mükemmel bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Duvar Saati

erkek sevgili için yılbaşı hediyesi

Erkek sevgiliye hediye olarak alınabilecek en romantik ve duygusal seçeneklerden birisi olan bu ahşap görünümlü duvar saatinin üzerine isimlerinizi ya da ona olan özel duygularınızı yazdırabilir ve birlikte çekilmiş olduğunuz en güzel fotoğrafınızı baskılatabilirsiniz. Erkek arkadaşınızı bu yılbaşında şaşırtabileceğiniz ender hediyelerden biri olan bu duvar saati ile güzel ve duygusal gece geçirebilir, 2020 yılına sevgi dolu girebilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Hediye Seti

sevgiliye yılbaşı hediyeleri erkek

Kravat, kol düğmeleri ve anahtarlıktan oluşan bu setin üzerine dilerseniz erkek arkadaşınızın ismini de yazdırabilir ve hediyenizi kişiye özel bir hale getirebilirsiniz. Son derece kaliteli ve şık kutusunda size gelecek olan bu hediye setini yılbaşı hediyesi olarak seçebilir ve bu özel gece de erkek arkadaşınızı şaşırtabilirsiniz. Son derece eğlenceli bir gece geçirmenizi sağlayacak olan bu özel yılbaşı seti, erkek arkadaşınız tarafından çok beğenilecek.

Viski Kadeh Seti

erkek sevgilime yılbaşı hediyesi

Son derece kaliteli malzemeden üretilmiş olan viski seti, bu tip özel ürünlere ilgi duyanlar için kişiselleştirilerek sunuluyor. Üzerine isim yazılan şık kadeh seti, yılbaşı hediyesi için eşsiz bir seçim olacaktır. Erkek sevgiliye yılbaşı hediyeleri konusunda farklılık yaratıp, belki de çevrenizde hiç rastlamadığınız bir seçim yapmış olabilirsiniz. Bunun için hemen harekete geçip geç kalmadan hediyenizi sipariş edebilirsiniz.

İsim Yazılı Kol Düğmesi

erkek sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Klasik giyinen ve kol düğmesi kullanmaktan hoşlanan beyler için mükemmel bir hediye seçeneğidir bu. Çünkü her iki kol düğmesi de ayrı ayrı karakterler ile tasarlanabiliyor. Yani istediğinizi yazdırabiliyorsunuz. Bu da bu hediye seçeneğinin değişik yılbaşı hediyeleri arasında yer almasını sağlıyor. En iyi yılbaşı hediyeleri bu tip özellikler barındırdığından da tereddütsüz olarak tercih edebilirsiniz.

EKemer Ve Cüzdan Seti

erkek sevgiliye en güzel yılbaşı hediyesi

Yine kişiye özel bir hediye seçeneği olan bu set, klasik bir hediyenin hayat bulmuş halidir. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir nokta var, o da kemer ölçülerini belirtmeyi unutmamak. Erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır sorusu ile başı dertte olanlar, bu set ile büyük bir yükten kurtulabilir. Hızlı ve avantajlı bir hediye seçimi yapmış olacaksınız böylece.

Erkek Sevgiliye Şampanya Kadehi

erkek sevgiliye yılbaşı hediyeleri

İsme özel olarak hazırlanan iki adet şampanya kadehi, son derece romantik bir hediye olacaktır. Hatta yılbaşı kutlamanızda da bu kadehleri birlikte kullanabilirsiniz . Kazıma yöntemi ile yazılan yazılar, çıkmama garantisine sahip olduğu için de bu seçeneğin son derece kaliteli ve erkek sevgiliye yılbaşı hediyeleri arasında yer alan en özel ürünlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Yılbaşı Hediyesi Ren Geyiği Tasarımlı 3D Led Lamba

çalışan erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi

Işıltılı bir yılbaşı hediyesi seçeneği olan bu lamba, erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında en dikkat çekenlerdendir. Lamba, ren geyiği şeklinde olup odada ya da ofiste kullanıma uygundur. Akrilik levha olan üst bölüm, lazer kesim ile şekillendirilmiştir. USB girişi bulunan hediye, masaüstü ya da dizüstü bilgisayara bağlanarak kullanılabilir. Açma kapama düğmesi sayesinde fişte olduğu her saniye çalışmasına gerek yoktur. Güçlü bir lede sahip olan yapısı, sarı renkte ışık vermektedir. Ürün, yılbaşına özel paketinde, kendi kutusu ile sizlere gönderilmektedir.

Yılbaşına kısa süre kalmışken erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır sorusu ile karşı karşıyaysanız, hemen önerilerimize kulak verebilirsiniz. Çünkü bu özel zamanı özel hediyeler ile taçlandırmanız için size harika önerilerimiz var. Hem farklı hem kişiye özel hem de anlamlı hediyeler seçmek için ilk olarak hediye sahibini gerçekten tanıyor olmanız gerekli. İlgi ve alakalarına göre seçim yapabilirsiniz böylece. İkinci olarak da değişik yılbaşı hediyeleri seçebilmek için yaratıcılığa ihtiyacınız var. Biz bu anlamda size destek sağlıyoruz ve önerilerimiz ile seçiminizi kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Yılbaşı hediyesi erkek sevgiliye aşk ve sevgiyi ifade etmek için de ideal bir yol olabileceğinden, dilerseniz seçiminizi bu yönde de gerçekleştirebilir ve romantik seçimler yapabilirsiniz. Dolayısıyla son derece anlamlı bir yılbaşı hediyesi ile birlikte yeni yılı karşılayıp, gelecek yıl için beslediğiniz umutlarda ona da yer verdiğinizi ifade edebilirsiniz.

2020 yılına girerken erkek sevgiliye özellikle erkek aksesuar seti hediye edebilirsiniz. Son dönemlerin modası olan erkek aksesuarları sevgiliniz için harikulade bir yılbaşı hediyesi seçimi olacaktır. Böylece yeni yıla girerken erkek arkadaşınız için vazgeçilmez bir hediye almış olur ve onu bütün yıl boyunca sürecek bir mutluluğa sokarsınız. Siz de yılbaşında erkek sevgiliye bu güzel hediye seçeneğini almak istiyorsanız size olan önerilerimize bir göz atın.

Bütün bir yıl boyunca bugünü beklediğinizi biliyoruz. İşte bu yüzden sizler için Hediye Sepeti olarak bu yıl en çok tercih edilen 10 hediyeyi bir araya getirdik. Birbirinden güzel bu 10 hediye ile bu yılbaşında erkek sevgiliye yapacağınız en büyük sürprize hazır olun. 2020 yılına girerken sevgilinizi de mutlu etmek ve onunla güzel zamanlar geçirmek istiyorsanız hemen hediye sepeti adresine tıklayarak size uygun en güzel hediyeyi seçebilir ve size özel sunulan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Yeni Yıl Hediyesi İsim Yazılı Saatli Çerçeve

sevgiliye yılbaşı hediye erkek

Üzerine yazılacak yazı ve basılacak isim ile özelleştirilen ürün, 2020 yılı için erkek arkadaşınızın vazgeçilmezi olacak. Erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri arasında yer alan ürün, değiştirilebilen saat pili sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Sıcak baskı sayesinde solma ya da çıkma yapmadan, uzun süre kullanabileceğiniz saat, kullanışlı hediyeleri tercih edenler için en uygun yılbaşı hediyeleri arasında yer almaktadır. 1 adet ahşap masa ayağı ile gönderilecek ürün, masa üzerine kolayca yerleştirilir. Bu sayede ofis kullanımına da, ev kullanımına da uygundur. Ürün, mutlu yıllar dilekleri yazılı bir levha üzerinde bulunan saatten oluşmaktadır. Özel paketinde ve kendi kutusunda sizlere gönderilecek ürün, hızlı kargo avantajı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Yeni Yıl Teşekkür Hediyesi Viski Kadeh Seti

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi

Viski seven ya da sadece kadeh koleksiyonu yapanlar için uygun olan hediye, üzerine isim yazılarak özelleştirilir. Hediyenin özelleştirilmesi için aynı zamanda bir tarih de kullanılabilir. Hediye, her birinde lazer yöntemi ile özelleştirme yapılmış  2 adet kadehten oluşmaktadır. Lazer kullanılması sayesinde asla silinme meydana gelmez. Erkek sevgili için yılbaşı hediyesi fikirleri arasında yer alan ürün, sevgilinizin zevklerini ne kadar talip ettiğiniz konusunda da ona fikir verecektir. Hediye alırken onun neleri sevip neleri sevmediğini bilmek, sizi daha dikkat çekici hediyeler almaya teşvik eder. Bu hediye de zevkine düşkün erkekler için kendi özel kutusu ile sizlere gönderilmektedir.

Yılbaşı Hediyesi İsme Özel İmzalı Ajanda

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi

Yılbaşının vazgeçilmez hediyelerinden ajanda, kullanım alanının genişliği ve kişi için hatıra niteliği oluşturması nedeniyle bu yılın da tercih edilen hediyelerinden! 24 cm x 17 cm ölçülere sahip olan ajanda, üzerinde 2020 yazısı ile gönderilmektedir. Üzerine el yazısı fondu ile kişinin ismi yazılarak özelleştirilen ürün, 370 sayfadan oluşmaktadır. Ürün üzerine yazılan imza fontlu isim, lazer kazıma tekniği kullanılarak bulunduğu bölgeye eklenmiştir. Bu nedenle asla çıkmaz. Ajanda, sağlamlığı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Ajandanın en arka sayfasında Türkiye siyasi haritası yer almaktadır. Ürün, özel olarak paketlenerek size gönderilmektedir.

Yılbaşı Temalı İsim Yazılı Renkli Kahve Kupası

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır

Çok yakınlaştığınız sevgilinize alabileceğiniz bu hediye , samimi ilişkilerin vazgeçilmez armağanlarındandır. Eğer birçok hediye aldıysanız, aynı zamanda anısı kalacak bir hediye de eklemek istiyorsanız, bu kupayı tercih edebilirsiniz. Kupanın dışı tamamen beyaz olup, içi ve kulbu renklidir. Yılbaşı temasını üzerindeki desenlerle yansıtan ürün, isim yazılarak özelleştirilir. Tamamen seramikten imal edilmiş kupa, sarı, kırmızı, siyah, mürdü ve turuncu renk seçeneklerine sahiptir.  Sevgiliniz için, onun içini ısıtacak bir hediye olsun istiyorsanız, bu kupayı kesinlikle tercih edebilirsiniz. Kupa, kendi kutusunda ve hediye paketi yapılmış olarak elinize ulaşmaktadır. Sevdiklerinize güvenle hediye edebilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Özel Mesajlı Ajanda

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır

2020 yılına ait ajandalar içinde, sahibini gördükçe gülümsetecek bir tasarıma sahip olan bu ajanda hızla öne çıkmaktadır. Üzerine el yazısı fondu ile yazılacak isim ile birlikte, istediğiniz bir notu da ekleteceğiniz ajanda, bu şekilde özelleştirilir. Uv baskı tekniği kullanılmasından dolayı yazılar ala çıkmaz. Ajanda, 24 cm x 17 cm olarak imal edilmiştir. siyah renkte deri desenli kapağa sahip ajanda, son sayfasında Türkiye siyasi haritası bulundurmaktadır. Ürün, 370 sayfadan oluşur.  Yılbaşı için alacağınız en kullanışlı hediyeler arasında yer alan ajanda ile siz de erkek arkadaşınızın planlarını gerçekleştirmesine yardımcı olabilirsiniz. Ürün, kendi kutusu ve yılbaşı özel hediye paketi ile sizlere gönderilmektedir.

Kişiye Özel Kartvizitlik Elit Siyah

sevgiliye yılbaşı hediyeleri erkek

Erkek arkadaşınız ceplerini dolduran kartlardan, her yerden çıkan kağıtlardan şikayet ediyorsa, bu hediye ile ona biraz daha temiz ve düzenli cepler vaat edebilirsiniz. Ortalama 15 adet kartvizit alma kapasitesi bulunan bu kartvizitlik, siyah deri kaplamadan imal edilmiştir. Metal üzerine deri kaplama üretilen ürün, kapak kısmında metal bir bölüm bulundurur. Kişinin ismi, bu metal bölüme kazınır. Bu nedenle asla çıkmaz ya da silinmez. Ürün, kaliteli bir duruşa ve elit bir tarza sahiptir. Cepleri dolu olan erkek arkadaşınızı biraz daha rahatlatarak ve cüzdanını gereksiz kartvizitlerden arındırmak için bu hediyeyi tercih edebilirsiniz. Ürün, özel kutusunda sizlere gönderilmektedir.

Özel Kutusunda İsimli Tespih Cüzdan Seti

erkek sevgilime yılbaşı hediyesi

Erkek arkadaşınız tespih seviyorsa, koleksiyonu varsa ya da sadece hatıra kalsın istiyorsanız, bu hediye setini tercih edebilirsiniz. Set, özelleştirilmiş bir cüzdan ve bir tespihten oluşmaktadır. Her iki ürüne de alabilecek kendi özel kutusunda gönderilmekte olan ürün, kahverengi ve siyah renk seçeneklerine sahiptir. Cüzdan özelleştirmesi, üzerine el yazısı fondu ile isim yazılarak gerçekleştirilir. Cüzdanın içinde kağıt paralar ve madeni paralar için ayrı bölmeler bulunurken, kartvizit için ayrı keseler yapılmıştır. Bu nedenle cüzdan, kolay bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Tespih ise pirinç ve doğal taşlardan imal edilmiştir. ürün, kendi kutusunda hediye paketi yapılarak size gönderilmektedir.

Harf ve Tarihli Köstekli Saat

erkek sevgiliye en güzel yılbaşı hediyesi

Nostalji seven sevgilime yılbaşında ne hediye alabilirim, diye düşünenler için oldukça uygun olan bu saatler, retro tarzı ile görenleri hayran bırakıyor. Ön yüzünde TCDD logosu ve tren arması bulunan saatlerin arka yüzünde isim baş harfleri ile bir tarih yer almaktadır. Saatler,  gümüş ve gold seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. 5 cm çapa sahip saatler, sevgilinizin yanından ayırmayacağı vazgeçilmez eşyası olacak. Şık kutusunda ve çalışır halde size gönderilecek saatlerle sevgilinizin zevklerine ne kadar hakim olduğunuzu gösterebilirsiniz. Erkek arkadaşınızın tarihe ilgisi varsa ya da saat koleksiyonu yapıyorsa, isimlerinizin baş harflerini üzerinde taşıyan bu saat, koleksiyonun en değerli parçası olacak!

İmza Stili İsme Özel Cüzdan

erkek sevgilime yılbaşı hediyesi

Erkek arkadaşınıza özel ama kullanışlı da olan bir hediye vermek istiyorsanız, isme özel cüzdanı tercih edebilirsiniz. Cüzdan, üzerinde bulunan el yazısı stilli isim kazıması ile özelleştirilmektedir. İsim yazılarak kişiye özel hale getirilen cüzdan, gerçek deriden imal edilmiştir. isim yazma yöntemi olarak lazer kazıma kullanılır. Bu nedenle isimler asla çıkmaz ya da solmaz. Taba ve siyah renk seçeneklerine sahip bu ürün, erkek için yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında en kullanışlılarındandır. Ürün, 2 adet kağıt para koyma gözü ve 8 adet kartvizitlikten oluşmaktadır. Kendi kutusunda ve özel hediye paketinde gönderilecek ürün, sevgiliniz için en kullanışlı hediyeler arasında yer alacak!

Bildiğiniz gibi hayatınızda yer alan her erkeğe; baba, erkek kardeş, eş veya sevgiliye alınabilecek belli başlı hediyelikler genellikle standart tasarımlarla üretiliyor. Örneğin erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri için araştırma yaptığınızda veya etrafınızdaki kadınlara sorduğunuzda size önerecekleri en temel ürünler cüzdan, kol düğmesi vb. olacak. Fakat neden standart tasarımları olan ürünleri seçesiniz ki. Elbette erkek sevgili için yılbaşı hediyesi kategorileri belli başlı ürünlerden oluşuyor ama bu durum sizin ürünler üzerindeki yaratıcılığınızı konuşturamayacağınız anlamına gelmiyor. Diyelim ki bir çift, şık tasarımlı kol düğmesi almak istiyorsunuz; neden klasik kol düğmelerine bakacaksınız ki. Hele bir de ilgi alanına giren konularda üretilen tasarım kol düğmeleri veya her an sizi hatırlayacağı resimli kol düğmeleri dururken. Kısacası demeye çalıştığımız şey şu; hediye alanı dar olabilir fakat ilginç görünümleriyle veya kişiye özel üretilmiş olmaları ile öne çıkan ürünleri tercih ederseniz; karşınızdaki erkek normalden daha çok şaşıracak ve daha çok mutlu olacaktır.

Burada da bahsettiğimiz bu özel ürünler için kafanızda yanlış algılar oluşmasın. Unutmayın ki her bütçeye ve zevke uygun bir armağan bulmak günümüzde fazlasıyla kolay. Öyle ki artık kişiye özel tasarım ürünler bile sıradan hediyelikler ile aynı fiyatlara satılıyor. Bu nedenle sevgilime yılbaşında ne hediye alabilirim değil, en ilginç fikirle nasıl onu şaşırtabilirim sorusuna odaklanmanız daha mantıklı olur. Eğer bütçeniz müsait değilse veya uygun fiyatlı ürünler ile erkek için yılbaşı hediyesi ne alabilirim diyorsanız da; ikinize özel fotoğraf çerçeveleri, mesajlı çikolatalar veya iş hayatında kullanmaktan büyük zevk alacağı tasarım kalemlere bakılabilir.

Bir cevap yazın