erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi

Erkek Sevgiliye Yılbaşı İçin Alınacak En Güzel 30 Hediye

Dikkatinizi Çekebilir ► Yılbaşı Hediyeleri

İlişkisi olan kadınların en çok şikayetçi olduğu konulardan biri eşleri veya erkek arkadaşlarına özel günlerde alabilecek hediye bulamamaları oluyor. Haksız değiller elbette çünkü kadınlara oranla erkeklere herhangi bir özel gün için alınabilecek hediyelikler maalesef sınırlı ürünlerden oluşuyor. Tabi ki bu durum her kutlamada benzer veya aynı sürprizleri yapmanıza sebep olmamalı ki hele bir de yeni yıl kutlaması gibi fazlasıyla özel bir an için erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi arıyorsanız maalesef biraz daha fazla çaba sarf etmelisiniz.

Özel zamanları hediyeler ve güzel sözler ile taçlandırmak çok önemlidir. Erkeklere hediye almanın zorluğu kadar sevgiliye hediye almanın zorluğu da akla gelir genellikle, erkek sevgiliye hediye almak ise en zorlarından biridir. Çünkü erkekler için genellikle hediye seçeneği daha az oluyor. En iyi yılbaşı hediyeleri, kişiye özel olarak seçildiğinden en güzel hediyelerden biri oluyor. Erkek sevgiliye yılbaşı hediyeleri seçerken de bu doğrultuda hareket edilirse, memnuniyet daha fazla olacaktır. Aldığınız hediye yıllardır hatta yüzyıllardır en klasik hediye olan kalem dahi olsa, bunu kişisel bir hale çevirdiğinizde hala en doğru hediye seçimi olacaktır.

Erkek sevgiliye yılbaşı hediye seçiminizde ayrıcalıklı hediyeleri ona vererek çok mutlu olmasını sağlamak istiyorsanız sunulan birbirinden güzel hediyeler arasından tercih yapabilirsiniz. Bu sayede yeni yılınız hem sizin hem de sevgiliniz için çok daha mutluluk dolu olarak başlayacak!

Kişiye Özel İmza Tasarımlı Çelik Termos

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi

Erkek sevgiliye yılbaşında bu özel termosu tercih etmek onun her zaman kullanacağı bir hediyeyi kendisine vermesine olanak tanıdığı gibi aynı zamanda şimdiye kadar aldığı özel hediyelerden birisi olması bakımından da doğru tercih olacaktır. Sevgilinizi çok mutlu edecek olan bu termos şık görünümü ile birlikte yeni yılın anlamına yakışır özellikler taşımaktadır. Tamamıyla sağlığa uygun olan termos sıcak ve soğuk içeceklerin ideal olan ısılarında içilmesini sağlamaktadır. Özellikle yeni yıl zamanında havalar soğuk olduğu için sevgilinizin günlük yaşamda sıcak içeceklerini rahatlıkla içmesine fırsat tanıyarak kendisini daha iyi hissetmesine olanak verecek olan bu termos, isme özel olarak tasarlanacağı için de sevgilinizin çok beğeneceği bir hediye olacak.

Kişiye özel Sırt Baskılı Sweatshirt

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır

Sevgiliniz için en soğuk günlerde sıcak kalmasını sağlayacak bu sweatshirt ayrıcalıklı bir yılbaşı hediyesi istiyorsanız tam size hitap ediyor. Yılbaşı hediyeleri birbirini sevenler arasında bir yılın geride kalmasını ve yeni yılın başlamasını kutlamak için tercih edilen ve her zaman yüzlerde gülümsemeye neden olan hediyelerdir. Sevgiliniz için ise tercih edeceğiniz yılbaşı hediyelerinin çok daha ayrıcalıklı olması gerekmektedir. Çünkü onunla birlikte yeni bir yıla başlamanın mutlu oldukça özel ve güzeldir. Özenle tasarlanacak olan bu sweatshirt sevgilinizin soğuk havalarda hiç üzerinden çıkarmayacağı ve soğuklara karşı özenle bir koruma sağlayacağı, aldığı en özel hediyelerden birisi anlamı taşıyacak. Terletmeyen ve hava alan kumaş yapısı sayesinde de sağlıklı bir şekilde giyilebilir.

İsim ve Tarih Yazılı Çelik Matara

sevgiliye yılbaşı hediyesi erkek

Sevgilinizin içeceklerini her istediği yerde her zaman içmesine olanak tanıyacak bu özel matara, şık ve kullanışlı tasarımı ile ayrıcalıklı bir hediye anlamı taşıyor. Yeni yıl hediyeleri özellikle diğer günlere göre daha özenli ve şık olmaları gerektiği için böyle bir hediye tercihinde bulunmanız sevgilinizin çok hoşuna gideceği gibi aynı zamanda da her zaman kullanmasına olanak tanıyacaktır. Şık görünümü ile birlikte bir erkeğin çok hoşuna gidecek bir hediye anlamı taşıyan matara, paslanmaz çelikten imal edildiği için tamamen sağlık koşulları için uygundur. Sızdırmaz kapak yapısı sayesinde de günlük yaşamda rahatlıkla taşınmayı mümkün hale getiren bu ürün, bu sayede sevgiliniz için yeni yılda vereceğiniz son derece ayrıcalıklı bir hediye anlamı taşıyacak.

Seni Sevmemin 32 Sebebi Çikolata

erkek sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Yeni yıl sevginin doğrudan gösterildiği, geçen zamana bakıldığında sevginin bir kat daha arttığı özel günler olduğu için sevgiliniz için onu ne kadar çok sevdiğinizi gösterecek bir hediye tercih ederek onun çok mutlu olmasını sağlayabileceksiniz. Lezzetli olduğu kadar anlamlı da olan bu özel çikolata kutusu sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi ve yeni yılda da sevmeye devam edeceğinizi ona zarif bir şekilde gösterebilmeniz için harika bir fırsat yaratıyor. Birbirinden güzel ve sevgi dolu mesajlar ile sevgilinizin yeni yılı çok daha mutlu geçecek birlikteliğinizin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlayacaktır.

Retro Tasarımlı Berlin Bira Bardağı

erkek yılbaşı hediyeleri sevgiliye

Yılbaşı eğlencelerinin olmazsa olmazı arasında yer alan biralar kutlamaları daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirmektedirler. Sevgiliniz bira içmeyi seviyor ise onun yılbaşını farklı bir hediye kutlamak için bu özel bira bardağı çok işine yarayacak. Biraların farklı notalarını ve lezzetlerini alabilmek için kullanılan bira bardağının büyük bir önemi bulunur. Biranın köpüğünün doğru şekilde dağılım göstermesi lezzetinin en iyi şekilde alınması için önemli olduğundan bu özel tasarlanacak bira bardağı sevgilinizin bundan böyle favori bardağı olacağı gibi aynı zamanda da her kullanımda sizi ve sevginizi hatırlamasına da özel bir katkı sağlayarak aranızdaki sevgi bağlarının daha da güçlenmesine neden olacak.

The King & Queen Kapşonlu Sevgili Kombini

erkek sevgiliye alınacak yılbaşı hediyeleri

Sevgili olmak yaşama ortak bir bakış geliştirebilmektir. Aynı zamanda iyi anlaşan, genelde aynı konular üzerinde uzlaşı sağlayan, birbirinin zevklerini paylaşan kimseler olan sevgililer için yılbaşı hediyeleri de önemli bir konu olmaktadır. Erkek sevgiliniz ile birlikte giyeceğiniz bu özel hediye, aşkınızın dışarıya yansıması olacağı gibi aynı zamanda her zaman bir olduğunuzun da bir ifadesi olacaktır. Özenle tasarlanacak isme özel baskısı sayesinde daha da ayrıcalıklı bir hale gelen ürünler, hava geçirmez ve terletmez yapıları sayesinde de sağlıklı bir giyim için de gerekli olan şartları sağlamaktadırlar. Bu sayede sevgiliniz yeni yılda çok mutlu olacağı bir hediye alacak ve her zaman bu özel hediyesini giymekten mutluluk duyacaktır.

İsimli Cüzdan Tesbih Seti

erkek sevgilime yılbaşı hediyesi

Erkek sevgiliniz için şık bir hediye için tercih edeceğiniz bu özel tespih seti özel bir yılbaşı kutlamasına yapmanıza yardımcı olacak. Özenle tasarlanan cüzdan ve imal edilen tespihin bir arada olduğu set yılbaşını farklı şekilde kutlamak isteyenlere hitap ediyor. Set içinde bulunan cüzdan hakiki deriden yapılması sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü olurken aynı zamanda kart, bozuk para ve kağıt paraları güvenli bir şekilde muhafaza etmeye yardımcı oluyor. Özel tespih ise setin şıklığını tamamlıyor.

Kalpli Fotoğraf Tutucu Set

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi

Yeni yılda, sevgiliniz ile geçirdiğiniz en güzel anları anımsamak ve her zaman göz önünde bulunmasına yardımcı olmak için tercih edeceğiniz bu set, ölümsüz hale gelmiş anlarınızın fotoğraflarını göz önünde tutarak, sevginizin de ne kadar değerli ve ayrıcalıklı olduğunu hatırlatıyor. Yeni yılın daha sevgi ve birliktelik dolu olarak geçmesi için tercih edeceğiniz bu özel set ile sevgilinize hoş bir sürpriz yapabilecek ve onu çok sevindireceksiniz.

Parker Kalem ve Kartlık Cüzdan Seti

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi

Her erkeğin beğeneceği bu özel sete sevgiliniz de çok mutlu olacak. Yeni yıla sevgilinizi mutlu ederek başlamak istiyorsanız, kesinlikle bu seti tercih etmelisiniz. Günlük yaşamdaki işlerin görülmesi adına çok yararlı olacak bu şık set içindekiler ile birlikte elit görünen erkeklere hitap etmektedir. Kalem üzerine özel baskı ile sevgilinizin isim ve soyadı yazılmaktadır, böylece kalemin gerekli olduğu anlarda sevgiliniz her zaman kalemini büyük bir mutluluk ile kullanabilecek. Bunun yanında hakiki deri kartlık ise kartlarını güven altında tutacak.

İmza Tasarımlı Tarihli Kredi Kartlık

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi

Sevgilinizin günlük yaşamda sıklıkla kullanacağı bir yılbaşı hediyesi vermek için tercih edeceğiniz bu özel kartlık, isme özel tasarlandığı için sevgilinizin çok hoşuna gideceği gibi aynı zamanda kendisini de ne kadar çok sevdiğinizi göstermenizin bir aracısı olacak. Geniş kart gözleri ile birlikte günlük yaşamda sıklıkla kullandığı kartları yanında güvenle taşıyabileceği bu kartlık aynı zamanda özel tasarımı ile tamamen sevgilinize ait olmaktadır. Her kullanımda sizi ve yılbaşı hediyenizi anımsamanızı sağlayacak olan bu kartlık, yılbaşına özel bir mutluluk sağlayacak.

Zippo Çakmak

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi

Erkek sevgiliye özel olarak alınabilecek ve ona kendini özel hissettirecek bir kaç hediye seçeneğinden biri olan bu zippı çakmak hediyesini yılbaşında erkek arkadaşınıza kesinlikle armağan etmelisiniz. Üzerine dilerseniz erkek arkadaşınızın ismini de baskılatarak hediyenizi kişiye özel bir hale getirebilir dilerseniz ise sade bir şekilde erkek arkadaşınıza hediyenizi takdim edebilirsiniz.

Ahşap Foto

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır

Yılbaşı için en çok tercih edilen hediyelerden biri olan ahşap fotolar karşınızdakini her zaman mutlu edecektir. Erkek arkadaşınızla birlikte çekilmiş olduğunuz en güzel fotoğrafınızı bu ahşap fotonun üzerine baskılatabilir ve ona hediye olarak yılbaşına girerken takdim edebilirsiniz. Evinin en güzel köşesine süs ve anı olarak koyacağı bu hediyeye baktıkça sizi hatırlayacak olan erkek arkadaşınız için bundan daha güzel bir hediye daha olamaz.

Erkeklere Özel İkili Kalem Seti

sevgiliye yılbaşı hediyesi erkek

Erkek arkadaşınız için yılbaşına özel olarak alabileceğiniz bu ikili gümüş kalem setinin üzerine dilerseniz erkek arkadaşınızın ismini de baskılatabilirsiniz. Erkek sevgiliye romantik bir hediye almak isteyenlerin ilk tercihi olan bu set, erkek arkadaşınızın iş yerinde kullanabileceği kaliteli bir hediye seçeneği olacaktır. Siz de yeni yıla girerken hem onun işine yarayacak hem de onu duygulandıracak bir hediye olan bu özel kalem setini alabilir ve yılbaşı gecenizin mükemmel bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Duvar Saati

erkek sevgili için yılbaşı hediyesi

Erkek sevgiliye hediye olarak alınabilecek en romantik ve duygusal seçeneklerden birisi olan bu ahşap görünümlü duvar saatinin üzerine isimlerinizi ya da ona olan özel duygularınızı yazdırabilir ve birlikte çekilmiş olduğunuz en güzel fotoğrafınızı baskılatabilirsiniz. Erkek arkadaşınızı bu yılbaşında şaşırtabileceğiniz ender hediyelerden biri olan bu duvar saati ile güzel ve duygusal gece geçirebilir, 2020 yılına sevgi dolu girebilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Hediye Seti

sevgiliye yılbaşı hediyeleri erkek

Kravat, kol düğmeleri ve anahtarlıktan oluşan bu setin üzerine dilerseniz erkek arkadaşınızın ismini de yazdırabilir ve hediyenizi kişiye özel bir hale getirebilirsiniz. Son derece kaliteli ve şık kutusunda size gelecek olan bu hediye setini yılbaşı hediyesi olarak seçebilir ve bu özel gece de erkek arkadaşınızı şaşırtabilirsiniz. Son derece eğlenceli bir gece geçirmenizi sağlayacak olan bu özel yılbaşı seti, erkek arkadaşınız tarafından çok beğenilecek.

Viski Kadeh Seti

erkek sevgilime yılbaşı hediyesi

Son derece kaliteli malzemeden üretilmiş olan viski seti, bu tip özel ürünlere ilgi duyanlar için kişiselleştirilerek sunuluyor. Üzerine isim yazılan şık kadeh seti, yılbaşı hediyesi için eşsiz bir seçim olacaktır. Erkek sevgiliye yılbaşı hediyeleri konusunda farklılık yaratıp, belki de çevrenizde hiç rastlamadığınız bir seçim yapmış olabilirsiniz. Bunun için hemen harekete geçip geç kalmadan hediyenizi sipariş edebilirsiniz.

İsim Yazılı Kol Düğmesi

erkek sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Klasik giyinen ve kol düğmesi kullanmaktan hoşlanan beyler için mükemmel bir hediye seçeneğidir bu. Çünkü her iki kol düğmesi de ayrı ayrı karakterler ile tasarlanabiliyor. Yani istediğinizi yazdırabiliyorsunuz. Bu da bu hediye seçeneğinin değişik yılbaşı hediyeleri arasında yer almasını sağlıyor. En iyi yılbaşı hediyeleri bu tip özellikler barındırdığından da tereddütsüz olarak tercih edebilirsiniz.

EKemer Ve Cüzdan Seti

erkek sevgiliye en güzel yılbaşı hediyesi

Yine kişiye özel bir hediye seçeneği olan bu set, klasik bir hediyenin hayat bulmuş halidir. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir nokta var, o da kemer ölçülerini belirtmeyi unutmamak. Erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır sorusu ile başı dertte olanlar, bu set ile büyük bir yükten kurtulabilir. Hızlı ve avantajlı bir hediye seçimi yapmış olacaksınız böylece.

Erkek Sevgiliye Şampanya Kadehi

erkek sevgiliye yılbaşı hediyeleri

İsme özel olarak hazırlanan iki adet şampanya kadehi, son derece romantik bir hediye olacaktır. Hatta yılbaşı kutlamanızda da bu kadehleri birlikte kullanabilirsiniz . Kazıma yöntemi ile yazılan yazılar, çıkmama garantisine sahip olduğu için de bu seçeneğin son derece kaliteli ve erkek sevgiliye yılbaşı hediyeleri arasında yer alan en özel ürünlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Yılbaşı Hediyesi Ren Geyiği Tasarımlı 3D Led Lamba

çalışan erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi

Işıltılı bir yılbaşı hediyesi seçeneği olan bu lamba, erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında en dikkat çekenlerdendir. Lamba, ren geyiği şeklinde olup odada ya da ofiste kullanıma uygundur. Akrilik levha olan üst bölüm, lazer kesim ile şekillendirilmiştir. USB girişi bulunan hediye, masaüstü ya da dizüstü bilgisayara bağlanarak kullanılabilir. Açma kapama düğmesi sayesinde fişte olduğu her saniye çalışmasına gerek yoktur. Güçlü bir lede sahip olan yapısı, sarı renkte ışık vermektedir. Ürün, yılbaşına özel paketinde, kendi kutusu ile sizlere gönderilmektedir.

Yılbaşına kısa süre kalmışken erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır sorusu ile karşı karşıyaysanız, hemen önerilerimize kulak verebilirsiniz. Çünkü bu özel zamanı özel hediyeler ile taçlandırmanız için size harika önerilerimiz var. Hem farklı hem kişiye özel hem de anlamlı hediyeler seçmek için ilk olarak hediye sahibini gerçekten tanıyor olmanız gerekli. İlgi ve alakalarına göre seçim yapabilirsiniz böylece. İkinci olarak da değişik yılbaşı hediyeleri seçebilmek için yaratıcılığa ihtiyacınız var. Biz bu anlamda size destek sağlıyoruz ve önerilerimiz ile seçiminizi kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Yılbaşı hediyesi erkek sevgiliye aşk ve sevgiyi ifade etmek için de ideal bir yol olabileceğinden, dilerseniz seçiminizi bu yönde de gerçekleştirebilir ve romantik seçimler yapabilirsiniz. Dolayısıyla son derece anlamlı bir yılbaşı hediyesi ile birlikte yeni yılı karşılayıp, gelecek yıl için beslediğiniz umutlarda ona da yer verdiğinizi ifade edebilirsiniz.

Yeni Yıl Teşekkür Hediyesi Viski Kadeh Seti

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi

Viski seven ya da sadece kadeh koleksiyonu yapanlar için uygun olan hediye, üzerine isim yazılarak özelleştirilir. Hediyenin özelleştirilmesi için aynı zamanda bir tarih de kullanılabilir. Hediye, her birinde lazer yöntemi ile özelleştirme yapılmış  2 adet kadehten oluşmaktadır. Lazer kullanılması sayesinde asla silinme meydana gelmez. Erkek sevgili için yılbaşı hediyesi fikirleri arasında yer alan ürün, sevgilinizin zevklerini ne kadar talip ettiğiniz konusunda da ona fikir verecektir. Hediye alırken onun neleri sevip neleri sevmediğini bilmek, sizi daha dikkat çekici hediyeler almaya teşvik eder. Bu hediye de zevkine düşkün erkekler için kendi özel kutusu ile sizlere gönderilmektedir.

Yılbaşı Temalı İsim Yazılı Renkli Kahve Kupası

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır

Çok yakınlaştığınız sevgilinize alabileceğiniz bu hediye , samimi ilişkilerin vazgeçilmez armağanlarındandır. Eğer birçok hediye aldıysanız, aynı zamanda anısı kalacak bir hediye de eklemek istiyorsanız, bu kupayı tercih edebilirsiniz. Kupanın dışı tamamen beyaz olup, içi ve kulbu renklidir. Yılbaşı temasını üzerindeki desenlerle yansıtan ürün, isim yazılarak özelleştirilir. Tamamen seramikten imal edilmiş kupa, sarı, kırmızı, siyah, mürdü ve turuncu renk seçeneklerine sahiptir.  Sevgiliniz için, onun içini ısıtacak bir hediye olsun istiyorsanız, bu kupayı kesinlikle tercih edebilirsiniz. Kupa, kendi kutusunda ve hediye paketi yapılmış olarak elinize ulaşmaktadır. Sevdiklerinize güvenle hediye edebilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Özel Mesajlı Ajanda

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır

2024 yılına ait ajandalar içinde, sahibini gördükçe gülümsetecek bir tasarıma sahip olan bu ajanda hızla öne çıkmaktadır. Üzerine el yazısı fondu ile yazılacak isim ile birlikte, istediğiniz bir notu da ekleteceğiniz ajanda, bu şekilde özelleştirilir. Uv baskı tekniği kullanılmasından dolayı yazılar ala çıkmaz. Ajanda, 24 cm x 17 cm olarak imal edilmiştir. siyah renkte deri desenli kapağa sahip ajanda, son sayfasında Türkiye siyasi haritası bulundurmaktadır. Ürün, 370 sayfadan oluşur.  Yılbaşı için alacağınız en kullanışlı hediyeler arasında yer alan ajanda ile siz de erkek arkadaşınızın planlarını gerçekleştirmesine yardımcı olabilirsiniz. Ürün, kendi kutusu ve yılbaşı özel hediye paketi ile sizlere gönderilmektedir.

Kişiye Özel Kartvizitlik Elit Siyah

sevgiliye yılbaşı hediyeleri erkek

Erkek arkadaşınız ceplerini dolduran kartlardan, her yerden çıkan kağıtlardan şikayet ediyorsa, bu hediye ile ona biraz daha temiz ve düzenli cepler vaat edebilirsiniz. Ortalama 15 adet kartvizit alma kapasitesi bulunan bu kartvizitlik, siyah deri kaplamadan imal edilmiştir. Metal üzerine deri kaplama üretilen ürün, kapak kısmında metal bir bölüm bulundurur. Kişinin ismi, bu metal bölüme kazınır. Bu nedenle asla çıkmaz ya da silinmez. Ürün, kaliteli bir duruşa ve elit bir tarza sahiptir. Cepleri dolu olan erkek arkadaşınızı biraz daha rahatlatarak ve cüzdanını gereksiz kartvizitlerden arındırmak için bu hediyeyi tercih edebilirsiniz. Ürün, özel kutusunda sizlere gönderilmektedir.

Harf ve Tarihli Köstekli Saat

erkek sevgiliye en güzel yılbaşı hediyesi

Nostalji seven sevgilime yılbaşında ne hediye alabilirim, diye düşünenler için oldukça uygun olan bu saatler, retro tarzı ile görenleri hayran bırakıyor. Ön yüzünde TCDD logosu ve tren arması bulunan saatlerin arka yüzünde isim baş harfleri ile bir tarih yer almaktadır. Saatler,  gümüş ve gold seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. 5 cm çapa sahip saatler, sevgilinizin yanından ayırmayacağı vazgeçilmez eşyası olacak. Şık kutusunda ve çalışır halde size gönderilecek saatlerle sevgilinizin zevklerine ne kadar hakim olduğunuzu gösterebilirsiniz. Erkek arkadaşınızın tarihe ilgisi varsa ya da saat koleksiyonu yapıyorsa, isimlerinizin baş harflerini üzerinde taşıyan bu saat, koleksiyonun en değerli parçası olacak!

İmza Stili İsme Özel Cüzdan

erkek sevgilime yılbaşı hediyesi

Erkek arkadaşınıza özel ama kullanışlı da olan bir hediye vermek istiyorsanız, isme özel cüzdanı tercih edebilirsiniz. Cüzdan, üzerinde bulunan el yazısı stilli isim kazıması ile özelleştirilmektedir. İsim yazılarak kişiye özel hale getirilen cüzdan, gerçek deriden imal edilmiştir. isim yazma yöntemi olarak lazer kazıma kullanılır. Bu nedenle isimler asla çıkmaz ya da solmaz. Taba ve siyah renk seçeneklerine sahip bu ürün, erkek için yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında en kullanışlılarındandır. Ürün, 2 adet kağıt para koyma gözü ve 8 adet kartvizitlikten oluşmaktadır. Kendi kutusunda ve özel hediye paketinde gönderilecek ürün, sevgiliniz için en kullanışlı hediyeler arasında yer alacak!

Bildiğiniz gibi hayatınızda yer alan her erkeğe; baba, erkek kardeş, eş veya sevgiliye alınabilecek belli başlı hediyelikler genellikle standart tasarımlarla üretiliyor. Örneğin erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri için araştırma yaptığınızda veya etrafınızdaki kadınlara sorduğunuzda size önerecekleri en temel ürünler cüzdan, kol düğmesi vb. olacak. Fakat neden standart tasarımları olan ürünleri seçesiniz ki. Elbette erkek sevgili için yılbaşı hediyesi kategorileri belli başlı ürünlerden oluşuyor ama bu durum sizin ürünler üzerindeki yaratıcılığınızı konuşturamayacağınız anlamına gelmiyor. Diyelim ki bir çift, şık tasarımlı kol düğmesi almak istiyorsunuz; neden klasik kol düğmelerine bakacaksınız ki. Hele bir de ilgi alanına giren konularda üretilen tasarım kol düğmeleri veya her an sizi hatırlayacağı resimli kol düğmeleri dururken. Kısacası demeye çalıştığımız şey şu; hediye alanı dar olabilir fakat ilginç görünümleriyle veya kişiye özel üretilmiş olmaları ile öne çıkan ürünleri tercih ederseniz; karşınızdaki erkek normalden daha çok şaşıracak ve daha çok mutlu olacaktır.