Sevgiliye Hediye Çifte Bela Esprili Tişört Kombini

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
109.90 TL
Ürün Kodu : 16586

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bir adet kadın bir adet erkek tişörtü şeklinde sevgili kombinidir.
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı, çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Tişörtünüzü uzun süre kullanabilmeniz için tersinden yıkayınız.
  • Sevgiliye Hediye Çifte Bela Esprili Tişört Kombini özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgili ya da çift olmak yaşama ortak bir bakış açısından bakabilmeyi gerektirir. Çiftler ne kadar ortak konulara sahip olurlarsa yaşama karşı geliştirdikleri tutum ve sevgi de o denli yüksek olacak ve sevgileri de yüksek bağlara sahip olacaktır. Sevgiliniz ile zevklerinizin ve yaşama bakışınızın ne kadar uyumlu olduğunu her zaman göstermek için çift tişörtleri arasında öne çıkan Sevgiliye Hediye Çifte Bela Esprili Tişört Kombini tercih edebilirsiniz.

Bu özel tasarım tişörtler sevgiliniz ile birlikte uyumunuzu tamamlayacak ve dışarıya karşı da uyumlu bir çift olduğunuzu gösterecektir. Özel ve esprili tasarımı ile giymekten haz alacağınız tişörtler her zaman mutluluğunuzun bir yansıması olacakları için günlük yaşamda istediğiniz her zaman giyilebilecektir.

Yüzde yüz sağlıklı pamuktan yapıldıkları için kullanım esnasında hiçbir rahatsızlık vermeyen ve her zaman rahat bir giyim sunan bu tişörtler aynı zamanda kumaşla bütünleşen baskı kaliteleri sayesinde de uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlamaktadırlar. Kirlenme durumlarına karşı sorunsuz şekilde yıkanma özelliği de tıpkı sevginiz gibi her zaman tişörtlerin tazeliğini koruyacaktır. Sevgiliniz için başta sevgililer günü ve doğum günü olmak üzere her zaman özel sürpriz yapmak istiyorsanız bu tişört kombini doğru tercih olacaktır.