Sevgiliye Hediye Aşk Bahçesi

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Nisan Salı günü kargoya verilecektir.
139.90 TL
Ürün Kodu : 16615

Minyatür Bahçe​ Özellikleri

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 13, boy : 13, yükseklik :5 (cm)
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.
  • Sevgiliye Hediye Mutlu Çiftler Aşk Bahçesi özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Sevgili olmak her zaman en güzel hediyeleri birbirine vermeyi gerektirir. Sevimli ve özel tasarımı ile öne çıkan Sevgiliye Hediye Aşk Bahçesi sevgilinizi mutlu etmek ve onu ne kadar çok sevdiğinizi gösterebilmeniz için harika bir fırsat sunuyor. Tasarımı ile sevgiliye alinacak en guzel hediye seçenekleri arasında öne çıkan bu özel aşk bahçesi, sevginizin ne kadar özel olduğunu ifade ediyor.

Aşk bahçesinin içinde yer alan sukulent canlı olduğu için hediye doğal özellikler de taşımaktadır. Sevgiliniz kolay bir şekilde sukulent bakımını yapabilecek ve böylece onun için verdiğiniz hediye her zaman göz önünde durarak çok daha ayrıcalıklı bir hale kavuşacaktır.

Sevgililerin birbirlerine ne kadar çok değer verdiklerini gösterecek bu hediye ile başta sevgililer günü, yıldönümü ya da doğum günü gibi özel günler olmak üzere tüm zamanlarda doğru hediyeyi verebilirsiniz. Özel günleri daha da anlamlı kılacak bu hediye sadece bu günler için değil, aynı zamanda sıradan bir günü de özel hale getirmek için yardımcı olacaktır. Görünümü itibariyle büyük bir mutluluk verici olan aşk bahçesi, özel tasarımı sayesinde her zaman sevgilinizin gülümsemesine ve aşkınızın ne kadar ayrıcalıklı olduğunu hissetmesine imkân tanıyacak.