Sevgiliye Hediye Akrilik Tepsi

Ürün Kodu : S-2987
79,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Sevgiliye hediye akrilik tepsi, biricik sevgilini yüksek dozda sevindirecek! …

Onun elinden kahve içmeyi çok seviyorsun… Hele çayları tam da senin istediğin gibi oluyor, tavşankanı renginde ve portakal çiçeği aromalı. Peki ona bu güzel tepsiden armağan ettiğinde ne kadar sevinebileceğini tahmin edebiliyor musun? Sevgililer için doğum günü hediyeleri arayanlara bu isminize özel  - şeffaf şık tepsi, mükemmel bir hediye alternatifi olacaktır.

 

Hanımların mutfakları kutsal mabetleri niteliğindedir. Bu güzel mutfak, özel ve en mahrem mekanlardandır onlar için. Ara sıra da olsa sizin ya da misafirlerinin girmesine müsaade etseler de aslında bu işten pek de hoşlanmadıklarını belirtmek isteriz. Peki, onlara özel hediyelerle mutfaklarını donattığınızda size hazırlayacağı tüm yiyecek ve içeceklerin daha da lezzetli, sunumlarınsa daha da muhteşem olacağını biliyor muydunuz? Bakın ve görün… Sevgililer gününde ona bu özel tepsiden armağan ettiğinizde sunumlar adeta bir saray sunumuna dönüşecektir.

 

Bu isminize özel kişiselleştirilmiş ve bu işlemle estetiğine estetik katılmış olan bu tepsiyle mutfağınızda tüm işler değişecek… Tepsiler, bayanların sunum konusunda her türlü yiyecek ve içecek farklı dansları sergiledikleri ve tüm hünerlerini ortaya koydukları unsurlardan. Bu güzel tepsiyi ona armağan ettiğinizde üzerinde bir kanaviçe edasıyla işlenen adlarınızı gören eşiniz bu duruma bayılacak ve tüm muhteşem sunumlarını bu tepsiyle yapacaktır bundan böyle.

Sevgiliye yapılacak sürprizler büyük sürprizler arasında yer alabilecek detaya sahip olan isim işlemeli akrilik tepsiyle siz de ona en büyük sürprizinizi yapın deriz.

 

Sevgilinizin yapacağı çay ve kahve servislerini daha anlamlı ve özel hale getirecek isminize özel ve bir tarih ile anlam katılan akrilik tepsi onun için hoş bir jest olacak.


Dayanıklı malzemeden yapılan bu tepsi onun mutfağına hem anlam katacak hem de yıllarca sıkılmadan bir tepsiye sahip olacağı için çok mutlu olacak. ikramlarda bulunacağınız misafirlerinizin oldukça beğenisini kazanacak bu tepsi sevgilinizin size ne kadar değer verdiğini gösterebileceğiniz özel bir anı olacak.

Sevgiliye Hediye Akrilik Tepsi'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ölçüleri 22x40 cm'dir.
  • 4mm akrilik malzeme kullanılmıştır.
  • Tepsi üzerindeki yazılara kazıma yöntemi uygulanmıştır, asla çıkmaz ve yıkanabilir.