Resim Öğretmenine Hediye Yastık

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
%15 indirim
344.90 TL
293.16 TL
Ürün Kodu: 10673

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Hayal dünyanızı renklerle birleştirip resim kağıtlarına aktarmanızı sağlayan sevgili resim öğretmeninize alışılmışın dışında bir öğretmenler günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Tasarımına Hediye Sepeti.com'un imza attığı Resim Öğretmenine Hediye Yastık değerli öğretmeninizi mutlu etmeniz için sizlere ulaşmayı bekliyor. Üstelik bayan öğretmene hediye veya erkek öğretmene hediye olarak gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Yaklaşan öğretmenler günü için en sevdiğiniz resim öğretmeninize kalıcı ve anlamlı bir hediye vermeyi planlıyorsanız tercihinizi kesinlikle Resim Öğretmenine Hediye Yastık'tan yana kullanmalısınız. Dekoratif bir yastık olarak sizlere sunulan bu ürün resim öğretmenlerinin mesleğine hitab eden figürlerle renkli ve neşeli bir hale dönüştürülmüştür. Ve yine yastık üzerine yazılacak isim ve soyisim öğretmeninize verdiğiniz değeri yansıtmanızı sağlayacak. Yastık üzerinde yer alan Dünyanın En İyi Resim Öğretmeni detayı öğretmeninize verdiğiniz değeri yasıtmanızı da sağlayacak. Kendiyle gurur duymasında da etkili olacak bu çok özel hediyeniz ömür boyu özenle saklanacakken evinin en güzel köşesinde de sergilenecektir. El yapımı öğretmenler günü hediyesi ile aynı değeri taşıyacak bu çok özel hediyeniz ile doğru bir seçim yaptığınızı öğretmeninizin suratındaki o mutlu ifadeyi gördüğünüzde anlayacaksınız.

Sizde çok değer verdiğiniz resim öğretmeninize bu öğretmenler gününde ömürlük bir hediye vermek istiyorsanız tercihinizi kesinlikle öğretmenler günü sürprizleri arasında yer alan Resim Öğretmenine Hediye Yastık'tan yana kullanmanızı öneriyoruz. Pişman olmayacağınızdan ve sevgili öğretmeninizi çok mutlu edeceğinizden emin olabilirsiniz. Hediye paketinize öğretmenler günü mesajları arasından birini seçip eklmeyi de unutmayın!