Öğretmene Hediye Kişiye Özel Termos

Bugün sipariş verirseniz en geç 25 Eylül Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İndirime Son
344.90 TL
279.37 TL
Ürün Kodu: 13957

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Fotoğraf baskınızın daha kaliteli olması için en az 1 MB olmasına dikkat ediniz.
  • Termos, sizinde dilediğiniz gibi özelleştirebilmeniz için 1 adet boş tasarım kağıdı ile birlikte gönderilmektedir.
  • Termosun iç bölümü sökülüp kendi tasarımınızı ekleyebilirsiniz.
  • Termos yanında boya kalemi gönderilmemektedir.
  • Termosunuzu kuru boya kalemleri ile boyamanız önerilmektedir.
  • Termos içi paslanmaz çelik 
  • Uzun süre sıcak ve soğuk tutabilir.
  • 19 cm x 7 cm boyutlarında
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Öğretmenler gününde, öğretmeninizin doğum gününde ya da yılbaşında bu armağan sizin için kurtarıcı olabilir. Öğretmen bir arkadaşınıza da alabilir ya da mesleği gereği yakınlarınız için de bu ürünü tercih edebilirsiniz. Bu mesleğe gönül vermiş sevgilisi ya da eşi olanlar da bu sevimli termosu tercih edebilir. Kadın erkek bütün öğretmenlerin beğenisini kazanan bu canlı renkli model bu yılki hediyenize karar vermeyi kolaylaştırıyor. Canım Öğretmenim yazısı ile onların kalbini çalacağına emin olabilirsiniz.

Öğretmenler günü ya da yılbaşında sizin kurtarıcı armağanınız olacak bu dayanıklı ürünü kolay el yapımı hediyeler ile birleştirebiliyorsunuz. Kişiye özel termos bardak kategorisindeki diğer tatlı sürprizler gibi üstüne isim yazdırma olanağı bulunuyor. 19 cm x 7 cm ebatlarında olduğu için bir hayli pratik bir kullanıma sahip ve uzun yıllar sizinle kalıyor. İçi paslanmaz çelik olarak tasarlanan ürünün dış kaplaması da estetik görünümlü seçilmiş.

Eğer öğretmene özel bir hediye paketi nasıl yapılır diye değişik fikirler arıyorsanız hemen buradan araştırmalara başlayın. Çılgın sunum tekniklerinden size özgü bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizi kişiye özel termos modelleri ile sevindirirken duygularınızı anlatan bir not eklemeyi de unutmayın. Özel günlerin ruhunu yakalayan bütün modelleri incelemek için en kolay yol online mecralar olmayı sürdürüyor. Teslimat ve ödeme seçeneklerinde karşılaşacağınız bütün avantajları hemen değerlendirmek için alinizi çabuk tutun!