Öğretmene Hediye Kişiye Özel Renkli Çerçeve

Bugün sipariş verirseniz en geç 13 Nisan Salı günü kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 10705

Öğretmene Hediye Kişiye Özel Renkli Çerçeveyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çerçeve boyutu 25 cm x 20 cm'dir.
  • Resim alanı boyutu 10 cm x 15 cm'dir.
  • 1. Sınıf işçilik ile canlı renklerde baskı yapılmaktadır.

Kişiye özel hediyeler anlamını yıllarca koruyan, değerinden hiçbir şey kaybetmeyen özel tasarımlardır. Siz de çok sevdiğiniz öğretmeninize bu  Kasım öğretmenler gününde anlamını ve değerini kaybetmeyecek kşiye özel biröğretmenler günü hediyesi vermek istiyorsanız Öğretmene Hediye Kişiye Özel Renkli Çerçeve kesinlikle aradığınız şey!

Öğretmene alınabilecek hediyeler arasında yer alan ve öğretmenler günü teması ile hazır hale getirilen bu çerçeve şimdiye kadar aldığınız sıradan öğretmenler günü hediyelerinden çok farklı. Üzerindeki figürler ile benzerlerini geride bırakan bu çerçeve modelimiz kişiye özel tasarımı ile dikkat çekiyor. Bayan ya da erkek öğretmeniniz için seçtiğiniz bu hediye ile güne anlam katmanız mümkün olacak. Öğretmene Hediye Kişiye Özel Renkli Çerçeve üzerine sevgili öğretmeninizin isim soyisimi ve sevgi dolu sözcükleriniz işlenecek, kişiye özel bir öğretmenler günü hediyesi oluşturulacak. Hediyelik çerçeve modelimiz el yapımı öğretmenler günü hediyesi ile aynı değerde sayılacağından anlamından asla bir şey yitirmeyecektir. Çok sevdiğiniz öğretenniz ismine özel böylesi bir hediye gördüğü vakit şaşkınlığını gizleyemeyecek ve ona ne kadar çok değer verdiğinizi bir kez daha anlayacaktır. Evinin en güzel yerinde sergileyeceği Öğretmene Hediye Kişiye Özel Renkli Çerçeve içine ister sizle olan bir fotoğrafını, ister sınıfça çekildiğiniz bir fotoğrafı, isterse de yalnızca kendinin olduğu bir fotoğrafı koyacak hediyenize her baktığında o ilk ana gidecektir.

Yıllarca akıllarda kalmanızı sağlayacak bir hediye olabilecek Öğretmene Hediye Kişiye Özel Renkli Çerçeve'yi sevgili öğretmeniniz adına hazırlatmak ve ona  kasım'da armağan etmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. Hediyenizin özenle yapılmış paketlemesi üzerine öğretmenler günü mesajları arasından birini seçip eklemeyi de uutmayın. Hediye Sepeti'nin diğer öğretmenler günü sürprizlerini şimdi inceleyin.