Minimal Tasarım Ev Hediyesi Dekoratif Yastık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%5 indirim
49.9 TL
47.41 TL
Ürün Kodu : 16631

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Minimal Tasarım Ev Hediyesi Dekoratif Yastık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Özellikle yakınlarınız yeni eve taşındıklarında, evlendiklerinde ya da evlerini yenilediklerinde onlara ev hediyeleri alabilmek son derece önemlidir. Bu sayede onları tebrik ettiğiniz gibi ayrıca evleri için de kullanışlı bir hediye vermiş olursunuz. Özenli tasarımı ile öne çıkan Minimal Tasarım Ev Hediyesi Dekoratif Yastık sayesinde sevdiklerinize özel ve şık bir hediye verebileceksiniz.

Özellikle sevgiliye yastık hediye etmek her zaman sizi anımsamanıza, yorgunluğunu kolayca giderebilmesine ve şık tasarımı ile mutlu olabilmesine yardımcı olacaktır. Sevgilinizin bel desteği olarak da kullanabileceği bu özel yastık bu sayede kendisinin gün içinde çalışmalarında daha fazla konfor elde etmesini de mümkün hale getirecektir.

Yüksek baskı kalitesi ile birlikte üzerinde yer alan tasarımıyla dikkat çekici olan yastık, özel dokusu sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunmakta ve solmaya ya da silinmelere karşı dayanıklılık taşımaktadır. Çamaşır makinesinde yıkanmaya da uygun olduğundan herhangi bir kirlenme durumunda çabuk bir şekilde temizlenerek ilk günkü görünümünü alacaktır. Kaliteli kumaşı ile her zaman canlılığını koruyacak olan yastık ev ve ofis dekorasyonunda son derece etkili olarak ortamın çok daha estetik ve çarpıcı görünmesine yardım sunarak kullanışlı bir hediye anlamı taşıyacaktır.