Küçük Prens Karakter Baskılı 6 Adet Bardak Altlığı

Ürün Kodu : S-8406
49,90 TL 39,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Küçük Prens Karakter Baskılı 6 Adet Bardak Altlığı özellikleri

  • 10 cm baskı alanı.
  • Mantar malzeme.
  • Çıkmayan Kaliteli baskı.

AÇIKLAMA

“Kelebeklerle tanışmak istiyorsam, bir iki tırtıla katlanmayı öğrenmek zorundayım.” gibi anlamlı sözlerle gönülleri fetheden büyükten küçüğe herkese hitap eden Küçük Prens masalı birçok insanın hayran olduğu bir eser. Çevrenizde Küçük Prens tutkunu yakınlarınız varsa onlara muhakkak bu hediye ile güzel bir jest yapmalısınız!

Sevdiklerinize hitap edecek, ilgilerine yönelik hediyeler seçmek istiyorsanız Küçük Prens severlere baskılı 6 adet bardak altlığından oluşan bu hediye setini alabilirsiniz. Küçük Prens resimli hediyeler sevdiklerinizin çok hoşuna gidecek, sizden bir hatıra olarak uzun yıllar etkisini koruyacaktır.

Bizlere “Senin gülünün diğerlerinden daha önemli olmasını sağlayan şey, ona ayırdığın vakittir.” diyerek sevdiklerimizin bizim için önemini ima eden Küçük Prens birçok insanın severek okuduğu bir masal olmasıyla etkileyici bir hediye oluşturmanızı sağlayacaktır. Küçük Prens hayranı arkadaşa doğum günü hediyesi olarak düşünülebilecek 6’lı bardak altlıkları aynı zamanda yeni bir eve taşınan yakınlarınız için ev görme hediyesi olarak da tercih edilebilir.

Sizin için önemli olan insanlara verebileceğiniz, bu derin anlamlı hediye ile sevdiklerinizin ilgi alanlarına ne kadar dikkat ettiğiniz ortaya çıkacaktır. Sizin için ne kadar önemli olduklarını hissedeceklerdir.

Küçük Prens masalından karakterlerin baskılarıyla süslenen 6 adet bardak altlığı seti sevdiklerinizin özenerek kullanacağı eşyalardan biri olacak ve her zaman sizi anımsatacaktır. Sevdikleriniz için yaratıcı hediye fikirleri arıyorsanız ilgi alanlarını tespit ederek uygun seçeneklere yönelmelisiniz, örneğin Küçük Prens severlere vereceğiniz bu hediye ile ne kadar mutlu olacaklarını göreceksiniz.

Küçük Prens karakter baskılı 6’lı bardak altlıkları erkeğe veya kadına hediye olarak tercih edilebilir.