Kişiye Özel Yılbaşı Tasarımlı 6 Çift Çorap Seti

Ürün Kodu : S-10789
64,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Yılbaşı Hediyesi 6 Çift Kişiye Özel Çorap Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler.

AÇIKLAMA

Bu yılbaşında sevdiklerinizi vereceğiniz sıradışı hediyeler ile şaşırtın! Hediiye sepeti'nin titizlikle tasarladığı ve sizlere sunduğu birbirinden güzel kişiye özel yılbaşı hediyeleri en sevdiklerinizi mutlu etmek için onlara ulaşıyor. Yılbaşı Hediyesi 6 Çift Kişiye Özel Çorap Seti de yeni yıl hediyesi alternatiflerinden sadece biri.

6 çift çorabın biraraya gelmesiyle oluşan bu set yeni yıla girdiğimiz o özel günde en sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz en ilginç hediye diyebiliriz. Üzerindeki kardan adam ve kar taneleri figürleri ile sıradanlıktan çıkarılan bu çorapların birbirinden güzel 4 farklı renk seçeneği bulunmakta. Karşınızdaki insan ister erkek olsun ister bayan Kişiye Özel Yılbaşı Tasarımlı 6 Çift Çorap Seti'ni istediğiniz her kişi için istediğiniz renklerde hazırlatabileceksiniz. Yılbaşına özel hazırlanan çoraplarımızın en güzel detaylarından biri de üzerlerine yazılan isim soyisim ve tarih. Böylelikle kişiye özel yılbaşı hediyelerinden birine dönüşen Yılbaşı Hediyesi 6 Çift Kişiye Özel Çorap Seti sevdiklerinizi özel hissettirmede de oldukça etkili olacak gibi. Bu şirin çorapları armağan edeceğiniz sevdikleriniz çorapları her giydiklerinde yüzlerinde tatlı bir tebessüm oluşacak, her daim sizi sevgiyle anacaklar. Yılbaşı Hediyesi 6 Çift Kişiye Özel Çorap Seti'ni sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak, arkadaşa yılbaşı hediyesi olarak, anneye yılbaşı hediyesi olarak veya babaya yeni yıl hediyesi olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz bu ilginç hediyenin çok beğenileceğinden eminiz.

Hediye sepeti.com'un tasarladığı ve ilginç yılbaşı hediyeleri kategorisine yerleştirdiği Yılbaşı Hediyesi 6 Çift Kişiye Özel Çorap Seti'ni en sevdiklerinizin isimlerine özel hazırlatmak ve onlara yaklaşan yılbaşından süpriz bir hediye olarak vermek isterseniz eğer hemen sitemizden özelleştirmelerinizi tamamlayın, siparişinizi bize iletin.