Doğum Günü Sözleri

Doğum Günü Sözleri

  Doğum Günü Sözleri
  Dikkatinizi Çekebilir ► Doğum Günü için En Özel Hediyeler

  Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

  Doğum Günü Sözleri

  “Senin lütfun da kahrın da başım üstüne. Ama unutma her daim muhtacım sevgine. İyi ki benimlesin iyi ki benim güzeller güzeli sevgilimsin… Doğum günün kutlu olsun.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Seni gördüğümde öyle aşık oldum ki kalbimi yoklama ihtiyacı duydum. Seni öyle seviyorum ki seni düşünmeden uyuyamaz oldum. Dileğim, bugününde olduğu gibi yarınında da senin yanında olabilmek aşkım. Yeni yaşın bize güzellikler getirsin. Doğum günün kutlu olsun…”

  Doğum Günü Sözleri

  “Sen benim hayattaki mutluluğum, hayalimdeki baş rol… Sen benim tüm dileklerimin içinde yer alan biricik sevgilim. Sen hayatıma girdiğinden beri her şeye daha umutla bakıyor, yaşamayı daha çok seviyorum. Sayende mutluluğun tanımını yapar oldum; senin varlığın. İyi ki varsın.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Yeni ve tertemiz sayfanı en güzel hikayelerle donatman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun aşkım.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Sevgi dolu bakışların ve güç veren varlığınla beni her zaman mutlu etmeyi başarıyorsun. Sesinle beni mest ediyorsun, sanki her defasında dünyanın en güzel şarkısını dinliyor gibiyim. Bana sarılışınla adeta tüm dünyaya meydana okuyan biriyim. Yani demem o ki sevgilim, iyi ki benimsin. Seni çok seviyorum. Nice güzel yaşlara…”

  Doğum Günü Sözleri

  “Benim biricik sevgilim, seni tanıdığım gün hayatımın değişeceğini anlamıştım. Beni o kadar mesut ettin ki bambaşka bir insan olup çıktım, artık her şeyi daha güzel görüyor, geleceğe daha güzel bakıyorum. İyi ki benim sevgilim olmuşsun, seni iyi ki sevmişim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Bana güzel bir aşk yaşattığın için ve her zaman gölgem gibi yanımda olduğun için, beni koruduğun ve bana şefkatle baktığın için ve en önemlisi beni o minik yüreğinde kocaman bir aşkla sevdiğin için teşekkür ederim. Sen benim en değerli varlığımsın. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Bugünü özel kılan tek şey senin doğumun, yaşamayı güzel kılan tek şey senin yanımda oluşun. İyi ki varsın aşkım.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Sesini duymadığım bir günü bile düşünemiyorum, senin benim yanımda olduğunu hissedemediğim bir anı düşünmek istemiyorum. Seni öyle çok, hep çok, herkesten çok seviyorum ki aşkım, bir an bile senden uzaklaşmak, kopmak istemiyorum. İyi ki doğdun sevgilim…”

  Doğum Günü Sözleri
  “Benim tatlı, minik, eşsiz sevgilim. Dünyaya bir daha gelsem yine sana aşık olur, yine senin özlemini çekerim. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sen benim meleğimsin…”

  Doğum Günü Sözleri

  “Beni hep ilk günkü aşkla, en masum halinle sev olur mu? Ben seni hep ilk günkü aşkla hep daha da katlanarak, hiç eksiltmeden seveceğim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.”

  Doğum Günü Sözleri

  “İnsanların hayata sıkı sarılması için geçerli sebepleri olması gerekir. Benim en geçerli sebeplerimden biri sensin. Benim yolumu aydınlatan, hayallerimi süsleyen, bana her zaman umut aşılayan ve tüm zorluklarda yanımda beliren meleğim… Seninle güzel yarınların hayaliyle yaşıyorum. Doğum günün kutlu olsun. Birlikte nice mutlu senelere…”

  Doğum Günü Sözleri

  “Ne kadar uzakta olsak da kalbimde olduğunu ve senin mutluluğunun benim gülüşüm, hüznünün benim üzüntüm olduğunu unutma. Sen benim en iyi dostumsun. Doğum günün kutlu olsun can yoldaşım…”

  Doğum Günü Sözleri
  “Ne kadar yaşlanırsak yaşlanalım aşkım, bizim aşkımız hep genç ve ilk günkü gibi kalacak. Ne kadar yan yana olursak olalım, bu gözlerim sana bakmaya doyamayacak. Bu gün, inanalım ki: yarınlarımız çok güzel olacak… Doğum günün kutlu olsun biricik sevgilim.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Hayatımın tamamlayıcı parçası olduğun için çok mutluyum. Sen benim için bir yapbozun son parçası kadar kıymetlisin, seninle tamamlandım aşkım. Seninle hayata sarıldım ve seninle tattım mutluluğu. Yeni yaşında hayallerimizi gerçekleştirebilmek dileğiyle… Kalbin kadar güzel bir yıl olsun. Seni her şeyden çok seviyorum.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Sen benim için aşkın tanımı, mutluluğun adısın. Hayatıma güneş gibi doğan en değerli varlığımsın. Yeni yaşında tüm dileklerinin gerçek olmasını diliyorum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Hayata ne verdim, seni nasıl hak ettim bilmiyorum sevgilim. Bu mutluluğun tarif edilir bir yanı, sana olan sevgilim kelimelere sığma ihtimali yok. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın…”

  Doğum Günü Sözleri

  “İyi ki geldin dünyaya, hayatıma ve yüreğime… İyi ki doğdun aşkım.”

   

  En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

  Doğum Günü Sözleri
  “Yarınların kalbindeki tüm dilekleri beraberinde getirmesini diliyorum. İyi ki doğdun canım arkadaşım.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Seninle çok uzun yıllardır dostuz ve sen benim artık ailemden biri oldun, artık benim bir parçamsın. Seni tanıdığım için çok şanslıyım canım, iyi ki varsın.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Yeni yaşında güzel günler diliyorum sana, her gününü son günmüş gibi yaşa ve çok mutlu ol. En kötü günümüz böyle olsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Her zaman yanımda olduğun ve bana arkadaşlığın ne kadar güç verici bir şey olduğunu öğrettiğin için, bana paylaşmanın güzelliğini gösterdiğin için teşekkür ederim dostum. Doğum günün kutlu olsun.”

   

  Doğum Günü Sözleri

  “Aramızda mesafeler olsa da ben görmezden geliyorum çünkü ne kadar uzak olursak olalım senin benim biricik kardeşim olduğun gerçeği değişmez. Benim için çok değerlisin ve her zaman aklımdasın… İyi ki varsın canım doğum günün kutlu olsun. Hayattan ne dilediysen yeni yaşında seni bulsun.”

  Doğum Günü Sözleri

  “İnsanlara güvenmenin en zor olduğu zamanlarda çıktın karşıma ve beni dünyada iyi ve güzel şeylerin de olabileceğine inandırdın. Umutlu ve yaşam dolu hallerinle bana da hep pozitif bir enerji verdin. Senin hep bu şekilde neşeli ve yaşam dolu kalmanı diliyorum dostum. Yanımda olduğun zamanlar için çok teşekkür ederim. İyi ki doğdun.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Yeni yaşın kalbin kadar güzel geçsin. Başarı, umut, huzur ve kocaman mutluluklar seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.”

  Doğum Günü Sözleri
  “Hayatın sana dürüst, adil ve cömert davranması , gözyaşlarının sadece mutluluktan akması dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Kederden uzak ve tuzaksız, mutluluğa yakın  bir yıl geçirmen dileğiyle. O güzel kalbinden geçen tüm dileklerinin en kısa zamanda seni bulması, yeni yaşının sağlıklı, huzurlu ve başarılı geçmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım biricik arkadaşım. Yeni yaşında tüm güzellikler seninle olsun.”

   

  Doğum Günü Sözleri

  “Yeni yaşında kalbinden geçen güzelliklerin seni ansızın yakalaması ve çok mutlu etmesi, sevdiklerinin hep yanı başında, hep seninle kalması dileğiyle… İyi ki doğdun dostum, seni çok seviyorum.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Bana yaptığın iyilikleri, yanımda oluşlarını ve seninle paylaştıklarımı asla unutamam. Senin bende yerin her zaman çok farklı oldu. Senin dostluğun benim için hep paha biçilemez oldu canım… Yanında olamadığım için çok üzgünüm. Doğum günün kutlu olsun… Yeni yaşında hak ettiğin tüm güzellikler seninle olsun. İyi ki benim dostumsun.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Gerçek arkadaş olduğunu karanlıklar çöktüğünde yıldız gibi parıldamandan anladım. Benim her zaman yanımda oldun ve kendimi yalnız hissetmeme izin vermedin. Sen benim en iyi, en gerçek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Gelecekteki her günün hak ettiğin kadar güzel olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun dostum.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Tonton bir ihtiyar olduğunda bahçende sallanan sandalyene oturduğunda gülümseyerek anımsayacağın en güzel anılar seninle olsun. Yaşam güzel yüreğinden geçen her şeyi seninle buluştursun diliyorum. Doğum gününü bol öpücüklerle kutluyorum. İyi ki varsın.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Sev ve gülümse… Bunlar hiçbir zaman eksilmesin hayatından. Kaç yıl geçerse geçsin, kaç yaşına girersen gir, kalbindeki temizliği ve güzelliği asla yitirme. Umarım yeni yaşın tüm yıllardan daha güzel geçer. Doğum günün kutlu olsun.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Sen benim iyi günümde kötü günümde yanımda oldun, her engel aşmamda varlığını çok yakınımda hissettim. Sen benim şimdiye kadar sahip olduğum en değerli dostsun. İyi ki doğdun.”

   

  Anneye, Babaya ve Kardeşe Doğum Günü Sözleri

  Doğum Günü Sözleri

  “Sana her zaman güven duydum, hep o güzel yüreğinde çok güzel şeyler barındırdığına inandım. Beni buna sen inandırdın sevgi dolu hallerinle. İyi ki seni tanımışım dostum, iyi ki doğdun kardeşim.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Bütün fırtınalarda sığınacağım tek güvenli liman sensin anneciğim. Ne yazık ki kötülüklerle dolan bu dünyada beni en saf şekilde sevdiğin ve hayattaki sonsuz sabrın için çok teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun…”

  Doğum Günü Sözleri

  “Sen benim sırtımı güvenle dayadığım çınar, iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım…”

  Doğum Günü Sözleri

  “Bana hayatın anlamını öğreten adam… Evimizin direği canım babam. Doğum günün kutlu olsun. Ömrün de düşüncelerin ve kalbin kadar güzel olsun.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Beni her zaman karşılıksız koruyan ve hiçbir zaman kıyamayan yakışıklı babacığım, iyi ki doğdun.”

  Doğum Günü Sözleri

  “Hayatıma dokunup bende güzel izler bıraktığın için, her zaman güzel kelimelerin çağrışımı haline geldiğin için, beni en yalansız, çıkarsız şekilde sevdiğin için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun, birlikte nice senelere…”

   

   

  Kişiye Özel Hediye İsimli Fincan

  Kişiye Özel Hediye İsimli Fincan

  Sevdiklerinizde doğum gününde kişiye özel hediyeler vermek daha akılda kalıcı bir hatıra bırakmanızı sağlayabilir. Bu kişiye özel fincan da bu hediye tarifine uyuyor. Annenize kendisini çok özel hissettirebilecek bu hediyeye en güzel doğum günü sözleri iliştirebilirsiniz. Dostlarınıza veya sevgilinize de böyle bir doğum günü hediyesi vermeyi düşünebilirsiniz. Klasik kupalardan ziyada bayanların hoşuna gidebilecek türden bu fincanın çiçek detayları ve şıklığı etkileyici bir hediye olmasını sağlayacaktır.

  Kişiye Özel Hediye İsimli Fincan


  Kabadayı 6lı Rakı Bardağı Sürahi Seti

  Kabadayı 6lı Rakı Bardağı Sürahi Seti

  En güzel müzikler ve mezeler eşliğinde kurulan rakı sofraları hep güzel bir anıya dönüşür. Rakı sofrasında dostlarla muhabbet etmek değer biçilemez bir olay haline gelir. Rakı içmeyi seven ve size rakı sofrasında en güzel muhabbetiyle eşlik eden dostlarınıza, sevgilinize veya babanıza doğum günü geldiğinde hediye edebileceğiniz harika bir tercih. Rakı sofralarını daha özel bir hale getirecek kabadayı temalı 6’lı rakı bardağı ve fesli bir sürahi setini gönül rahatlığıyla sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Doğum günü sözleri eşliğinde vereceğiniz bu anlamlı hediye uzun yıllar akılda kalacak etkili bir hediye olacaktır.

  Kabadayı 6lı Rakı Bardağı Sürahi Seti


  Şiirli Ahşap Foto

  Şiirli Ahşap Foto

  Biricik aşkınıza özel bir doğum günü hediyesi arıyorsanız fotoğraflarınızla oluşturulabilecek, size özel romantik hediyelere yönelmelisiniz. Örneğin en güzel anlarınızın ölümsüz hale geldiği birlikte olduğunuz hoş bir fotoğrafı böyle ahşap bir düzleme işletebilirsiniz. Düzlem üzerinde ayrıca romantik bir aşk şiiri de yer alabiliyor. Sevgilinize doğum gününde en güzel doğum günü sözleri ile böyle bir hediye vererek onu çok mutlu edebilir, unutulmaz bir an yaşatabilirsiniz. Yazılar da resim de asla silinmeyeceği için hediye uzun yıllar saklanacak ve her zaman sizi gülümseyerek anımsamasını sağlayacaktır. Özel bir doğum günü yaşatmak ve unutamayacağı romantik bir gün hazırlamak istiyorsanız bu romantik hediye size yardımcı olacaktır.

  Kabadayı 6lı Rakı Bardağı Sürahi Seti


  Kişiye Özel Pipetli Çelik Matara

  Kişiye Özel Pipetli Çelik Matara

  Sevdiklerinize kişiye özel hediyeler vermek, kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır. Üzerinde isim yazılı olan bu pipetli çelik matara da hem kullanışlı hem de özel bir hediye olacaktır. Sevdiklerinize, dostunuza, kardeşinize böyle bir matara hediye edebilirsiniz. Doğum günü sözleri ile birlikte arkadaşlarınıza veya kardeşinize böyle bir hediye vererek kendini bir kez daha özel ve değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz.

  Kişiye Özel Pipetli Çelik Matara


  Sonsuza Dek Beraber İki Kalp Kolye

  Sonsuza Dek Beraber İki Kalp Kolye

  Bayanlar için akla gelen ilk hediye seçeneği şüphesiz takılardır. Çünkü bayanlar takı kullanmayı sever ve takı seçiminde özenli davranırlar. Onlara özel günlerinde takı hediye ederken de biraz dikkatli olmalı ve anlamlı seçeneklere yönelmelisiniz. Sevgilinize doğum gününde iki kalpten oluşan ve sonsuzluk sembolü ile kalplerin bağlandığı bu anlam dolu kolyeyi hediye edebilirsiniz. Bu güzel hediyeyi en güzel doğum günü sözleri eşliğinde verebilir, ona sonsuza kadar birlikte olma arzunuzun mesajını verebilirsiniz. Doğum gününde sevgilinize böyle anlamlı bir hediye verebilir, onda etkili ve hoş bir hatıra daha bırakabilirsiniz.

  Sonsuza Dek Beraber İki Kalp Kolye


  VIP Zippo Hediye Seti

  VIP Zippo Hediye Seti

  Babanıza veya erkek arkadaşınıza doğum gününde verebileceğiniz harika bir hediye seçeneği. Bu kişiye özel set, sigara kullanan ve çakmak seçimine özen gösteren beylere hitap ediyor. İçerisinde kişiye özel isimli şık bir zippo çakmak ve çakmak için gerekli olabilecek şeyleri barındırıyor. Sevdiklerinize böyle kişiye özel bir hediye vermek onlara kendilerini özel hissettirecektir. Babanıza veya eşinize böyle bir hediye seçerek doğum gününde verebilirsiniz. İsimli zippo çakmak, uzun yıllar kalıcı bir hediye, sizden aldıkları anlamlı ve etkileyici bir hatıra olacaktır.

  VIP Zippo Hediye Seti


  Kişiye Özel Kol Düğmesi Dikdörtgen

  Kişiye Özel Kol Düğmesi Dikdörtgen

  Erkeklerin hoşuna gidebilecek türden bir doğum günü hediyesi seçeneği: Kişiye özel kol düğmeleri. Erkeklerin en çok önemsediği aksesuarlardan biri olan kol düğmeleri bir de kişiye özel hale getirilince çok güzel bir doğum günü hediyesi seçeneği olabiliyor. Sevgilinize, babanıza, iş arkadaşınıza, kardeşinize, dostlarınıza böyle kişiye özel şık kol düğmeleri hediye ederek onlarda güzel bir hatıra bırakabilirsiniz. Oldukça şık görünen bu kol düğmelerini doğum günü sözleri eşliğinde sevdiklerinize ileterek onlara kendilerini özel hissettirebilirsiniz. İsimler asla silinmeyeceği için bu şık kol düğmeleri uzun yıllar kullanılabilecek ve saklanabilecektir. Kalıcı ve anlamlı bir doğum günü hediyesi arayanlar için iyi bir seçenek olabilir.

  Kişiye Özel Kol Düğmesi Dikdörtgen


  Zenga Erkek Deri Cüzdan

  Zenga Erkek Deri Cüzdan

  Erkekler için doğum günü hediyesi olarak düşünülebilecek seçenekler arıyorsanız şık bir cüzdan seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bir erkeğe bir cüzdan hediye etmek çok sıradan bir hareket gibi görünse de kişiye özel isim işlemeli bu cüzdanlar olayı bambaşka bir hale getiriyor. Kişiye özel bu şık deri cüzdan hem hediye için emek verdiğiniz izlenimini yaratıyor hem de kişinin kendini sıradan hissetmesini önlüyor. Gayet etkili ve anlamlı bir hediye olabilir. Doğum günlerinde babanıza, eşinize, kardeşinize böyle kişiye özel, isimli şık bir cüzdan seçerek kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

  Zenga Erkek Deri Cüzdan


  Arkadaşa Hediye Ahşap foto

  Arkadaşa Hediye Ahşap foto

  Birlikte büyüdüğünüz, uzun zaman görüştüğünüz, sizi seven ve her zaman destekleyen, iyi günde kötü günde yanınızda olan, adeta aileden biriymişçesine değer verdiğiniz, bazen size ailenizden daha yakın olabilen biricik dostunuza anlamlı bir doğum günü hediyesi mi vermek istiyorsunuz? Onun fotoğrafının ahşap bir düzlem üzerine işlenmesini sağlayarak çok özel bir hediye oluşturabilirsiniz. Her şeyin en güzelini hak eden değerli dostunuzla belki aralarınıza mesafeler girmiş olsa da onu unutmanın mümkün olmadığının farkındasınızdır. O halde ona böyle anlamlı bir hediyeyi en güzel doğum günü sözleri eşliğinde vererek sizin için ne kadar değerli olduğunu bir kez daha hissettirin. Ona bir kez daha anlamlı ve etkileyici bir hatıra bırakın.

  Arkadaşa Hediye Ahşap foto


  Aile Resimli Duvar Saati

  Aile Resimli Duvar Saati

  Şüphesiz ki en değerli varlığımız ailemizdir ve hep öyle kalacaktır. Çünkü onlar bizi her zaman en çıkarsız şekilde, hiç karşılık beklemeden ve yalansız seven yegane insanlardır. Bizim iyiliğimizi onlar kadar dürüst bir şekilde kimse isteyemez ve onlar dışında insanlara güvenmek de her zaman zor olur. Adeta bir yaşam alanı haline gelen aile ortamımızda, eğlenerek düşerek gülerek ağlayarak büyüdüğümüz ailemizin, iyi günde kötü günde hep kenetlenmiş halde olan ailemizin üyelerinin doğum günleri için harika bir hediye seçeneği: Aile resimli duvar saati. Babamıza veya anneye güzel sözler eşliğinde böyle anlamlı bir hediye vererek duygusal anlar yaşatabilirsiniz. Babanızın odasında veya işyerinde severek kullanacağı bu duvar saati ona kendini hep özel ve değerli hissettirecek ve tabii ki şanslı hissetmesini de sağlayacaktır. Aile üyeleri için, ebeveynler için harika bir doğum günü hediyesi olabilir.

  Aile Resimli Duvar Saati


  Hediyelik Köstekli Saat

  Hediyelik Köstekli Saat

  Klasiklerden hoşlanan sevdiklerinize muhteşem bir doğum günü hediyesi. Babanıza, eşinize, sevgilinize, dostunuza, kardeşinize doğum gününde en güzel sözler ile böyle anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Hediyenin özenle seçilmesi gerektiği gibi hediye alınan kişiye hitap etmesi de önemlidir. Köstekli saat hayranlarına, köstekli saat kullanmaktan hoşlananlara böyle metal şık bir saat hediye edebilirsiniz. Hediyenin isme özel olması da kişinin kendisini özel ve değerli hissetmesini sağlayacak ve bu hediye onun için uzun yıllar özenle saklanacak etkili bir hatıraya dönüşecektir.

  Hediyelik Köstekli Saat


  Sevgiliye Hediye Albüm Kalp Sarmaşık Desenli

  Sevgiliye Hediye Albüm Kalp Sarmaşık Desenli

  Aşkınıza doğum gününde çok özel ve romantik bir hediye mi vermek istiyorsunuz? O halde ilişkinize özel bir fotoğraf albümü çok hoş bir hediye seçeneği olacaktır. İsimlerinizin yer aldığı ve kalp ve sarmaşık desenleriyle süslü böyle ahşap bir fotoğraf albümünü en güzel fotoğraflarınızla süsleyerek sevgilinize çok romantik bir hediye verebilirsiniz. Albüm kapağında anlamlı sevgiliye aşk sözleri veya güzel doğum günü sözleri işlenmesini talep ederek hediyeyi daha da anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Değerli sevgiliniz, biricik aşkınız için böyle aşkınıza özel bir doğum günü hediyesi seçmek onun yıllarca unutamayacağı ve ömür boyu saklamak isteyeceği bir hediye vermek demek olacaktır.

  Sevgiliye Hediye Albüm Kalp Sarmaşık Desenli


  VIP Hediye Kişiye Özel Tavla

  VIP Hediye Kişiye Özel Tavla

  Sevdiklerimize hediye seçerken özenli davranırız, bazen büyük kararsızlıklar yaşarız. Ancak bu keyifli işi eziyete çevirmeye gerek yok. Çünkü sıradan ürünlerin bile kişiye özel hale getirilmesi ile harika, anlamlı hediyeler oluşturulmuş oluyor. Örneğin kişiye özel bir tavla oyunu sıradanlıktan uzak ve etkileyici bir hediyedir. Tavla tutkunu babanıza, eşinize veya dostlarınıza doğum günü sözleri ile birlikte verebileceğiniz böyle hoş bir hediye tercih edebilirsiniz. Tavla oynamaktan keyif alan insanlar için çok anlamlı bir hediye olacak, her oyunda sizi gülerek anımsayacaktır. Uzun yıllar saklanacak ve her defasında sizi hatırlatacak bu anlamlı hediyeyi en güzel doğum günü sözleri eşliğinde vererek sevdiklerinizin iyi bir doğum günü geçirmesini sağlayabilirsiniz.

  VIP Hediye Kişiye Özel Tavla


  İsme Özel Bira Bardağı

  İsme Özel Bira Bardağı

  Bira içmekten keyif alan dostlarınız için harika bir hediye. Gayet ilginç ve sıradanlıktan uzak bir seçenek: Kişiye özel bira bardağı. Birlikte bira içerek eğlendiğiniz, keyifli sohbetler ettiğiniz dostlarınıza doğum gününde böyle anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Birayı sevenler ve sık sık tüketenler için hem etkileyici hem de unutulmaz bir hediye olacaktır. Dostunuza doğum günü geldiğinde sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirecek en güzel doğum günü sözleri eşliğinde böyle bir hediye vererek unutulmaz bir anı yaşatabilirsiniz.

  İsme Özel Bira Bardağı


  Şarap Kadeh Seti Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi

  Şarap Kadeh Seti Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi

  Muhtemelen biricik sevgilinizin doğum günü için aklınızda sevgiliye aşk sözleri biriktiriyorsunuzdur. O gün geldiğinde ona romantik anlar yaşatmak ve ona sizin için ne kadar özel ve değerli bir konumda olduğunu hissettirmek istiyorsunuz. Tabii ki bu özel günde ona vereceğiniz hediye de çok özel olmalı. Muhtemelen kararsız düşünceler peşinizi bırakmıyordur. Ama aslında hiç tedirginliğe gerek yok. Sevgilinize romantik doğum günü akşamında sevinçle karşılayacağı aşkınıza özel bir şarap kadeh seti hediye ederek onu çok etkileyebilirsiniz. Oldukça anlamlı bu hediye sevgilinizle geçen romantik akşamı renklendirecek, günü daha özel kılacaktır. Sevgiliye özel sözler eşliğinde verilebilecek muhteşem bir doğum günü hediyesi olarak isimlerinizin ve yıl dönümünüzün yazılı olduğu bu şarap kadehleri setini tercih edebilirsiniz. En güzel doğum günü sözleri, en güzel müzikler ve iyi bir şarap ile hem romantik hem de unutulmaz bir kutlama yapabilirsiniz.

  Şarap Kadeh Seti Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi


  Doğum Günü Hediyesi Müzik Kutusu

  Doğum Günü Hediyesi Müzik Kutusu

  Klasik hediyelerden hoşlanan sevgiliniz için nostaljik ve etkileyici bir doğum günü hediyesi olarak kalp şeklinde böyle bir müzik kutusu tercih edebilirsiniz. Bu müzik kutusu dinlendirici müzikler ile sevgilinizin hoş anlar yaşamasını sağlamasının yanında takı kutusu olarak da kullanabileceği bir hediye olacaktır. Üzerinde isminin yazılı olması da kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır. Sevgiliye aşk sözleri ile verilebilecek harika bir hediye. Sevgilinizi hem geçmişe döndürecek hem de romantik bir atmosfer yaratacaktır. En güzel doğum günü sözleri ile böyle bir hediye vererek sevgilinize güzel anlar yaşatabilirsiniz.

  Doğum Günü Hediyesi Müzik Kutusu


  Tabu Oyunu

  Tabu Oyunu

  Tabu oyunu birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız ve birlikte çok eğlendiğiniz sevdiklerinize doğum gününde verebileceğiniz etkili bir doğum günü hediyesi olabilir. Toplandığınız zaman keyifli vakit geçirdiğiniz ve türlü oyunlarla günleri renklendirdiğiniz dostlarınıza doğum gününde böyle bir hediye verebilirsiniz. Hep beraber oynayarak eğlenceli bir gün geçirebilir ayrıca ona da sık sık kullanabileceği bir hediye vermiş olursunuz. Sizden hatıra kalacak bu oyunu oynamaya her yeltenişinde gülümseyerek sizi anımsayacaktır. Dostlarınıza doğum günü sözleri ile sizin için ne kadar önemli olduklarını hissettirirken bir de böyle eğlenceli bir hatıra bırakabilirsiniz.

  Tabu Oyunu


  Tarih ve Harf İşlemeli Sigara Tabakası

  Tarih ve Harf İşlemeli Sigara Tabakası

  Sigara kullanan ve sigara tabakası kullanmayı da sevenler için etkili bir doğum günü hediyesi olarak böyle şık bir sigara tabaka tercih edebilirsiniz. Doğum günü hediyesi olarak değerlendirilebilecek bu hediyeyi babanıza, eşinize, dostlarınıza, kardeşinize içinizden geçen en güzel doğum günü sözleri ile birlikte verebilir, etkili bir hatıra bırakabilirsiniz. Sigara tabakası kullanmayı seven ve seçimlerine özen gösterenler için harika bir tercih olacaktır. Ahşap kapağında isminin baş harflerinin ve özel bir tarihin yer alması sevdiklerinize kendilerini çok özel hissettirecek detaylardır. Sıradan gibi görünecek hediyeler yerine kişiye özel hediyeler seçerek sizin için değerli olan insanlara, sizin için önemini hissettirebilirsiniz.

  Tarih ve Harf İşlemeli Sigara Tabakası


  Sarı Lacivert Dekoratif Duvar Saati

  Sarı Lacivert Dekoratif Duvar Saati

  Futbol takımı tutmayı fanatiklik boyutunda yaşayanlar için takıma özel duvar saati hoş bir tercih olabilir. Sıkı Fenerbahçeli, fanatik ruhlu dostlarınıza, babanıza, iş arkadaşlarınıza böyle dekoratif ve Fenerbahçe renklerini taşıyan bir saat hediye ederek gönlünü bir kez daha fethedebilirsiniz. Esprili doğum günü sözleri ile göndermeler yapabilir, bu eğlenceli hediye ile dostlarınızı güldürebilirsiniz. Ofiste veya evde dekoratif anlamda da hoş bir hava katacak olan bu sarı lacivert şık duvar saati fanatik Fenerbahçelilerin çok hoşuna gidecektir. Her zaman sizi anımsatacak ve gülümsetecek bir hediye olarak kalacak, severek kullanılacaktır.

  Sarı Lacivert Dekoratif Duvar Saati


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply