Kişiye Özel Porselen 2li Siyah Puro Küllüğü

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
1249.90 TL
Ürün Kodu: 13575

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Seramik malzemeden üretilmiştir.
  • Çizilmeye karşı güçlendirilmiştir.
  • Özelleştirmeniz lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • Puro Küllüğü 10 x 21 x 2 cm ölçülerindedir.
  • Ürün kutu modeli farklılık gösterebilmektedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kişiye özel porselen puro küllüğü çok amaçlı kullanımı ve şık tasarımıyla fark yaratmaya devam ediyor. Aynı zamanda kendisine vereceğiniz bu hediye ile kendisine sürpriz bir masa aksesuarı da verebilirsiniz. Çünkü ürün tarzı ile fark yaratmaya ve harikalar yaratmaya devam ediyor. Puro küllüğü siyah rengi ve hoş duruşuyla üzerindeki isim detayını buluşturan parça olarak karşımıza çıkıyor. Böylece evde hediye yapımı ile uğraşmadan rahatça siparişinizi vererek istediğiniz ürüne kolay yoldan sahip olabilirsiniz.

Puro küllüğü seramikten üretildiği için şık duruşuyla hediye sahiplerini oldukça memnun ediyor. Aynı zamanda çizilmeye karşı güçlü alt yapısıyla dilediğiniz yerde uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Lazer kazıma yöntemiyle işlenen isim detayı da yine her türlü görünümü şıklıkla buluşturuyor. Kullanım olarak da 2li sistemle hayata geçtiğinden hediye alacağınız kişiye ilginç bir güzellik yapabilirsiniz. Özel günlerden en önemlisi olan doğum günü sözleri uzun ya da kısa hiç fark etmez sonunda yerini hediyeye bırakıyor.

Hediyeleşme faslı başladığında ise doğum günü çocuğu gelen sürprizlerini tek tek açıyor ve karşısına çıkan her parçayla sevgisini ve minnetini dile getiriyor. Ayrıca puro küllüğü yalnızca bir küllük değil şık bir aksesuar olarak da dikkat çektiğinden bu durum hediye sahibinin oldukça hoşuna gidecek ve size duyduğu sevgiyi tekrar dile getirerek gönlünü bir kez daha fethetmiş olacağınızdan hiç şüphemiz yok.