Kişiye Özel Film Afişi ( Babalar Günü Özel )

Ürün Kodu : 10217

Kişiye Özel Film Afişi ( Babalar Günü Özel ) ( 30 x 40 )​ Özellikleri :

  • Ebatları 30 x 40 cm
  • 1. kalite Kodak poster kağıdına basılacaktır.
  • 1 adet yüksek çözünürlüklü fotoğraf gerekmektedir.

Kişiye özel film afişi (babalar günü özel) hediyesi sayesinde babanıza unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

Babanıza bu babalar gününde dünyanın en özel ve yaratıcı hediyesini mi vermek istiyorsunuz? O halde sizin için  mükemmel bir fikrimiz var. Babanızla olan ilişkinizi dillere destan görsel şekliyle film afişine dönüştürmek isterseniz hemen bu afişin tasarım işlemlerine başlayabiliriz.

30 x 40 cm ebatlarında olan bu mükemmel film afişinin oyuncuları kim mi? Elbette siz ve babanız…  Bu müthiş filmin adını ve sloganını da sizler koyacaksınız. Babanızı etkilemek adına babalar gününde ona hazırlatacağınız ve bu özel günde ona verebileceğiniz bu armağan sayesinde unutulmaz bir hediyeye de imza atmış olacaksınız. Babalar gününde alınabilecek hediyeler konusunda aynı bu sayfa da olduğu gibi sayfalarımız arasında gezinerek eşine az rastlanabilecek olan ürünlerden faydalanabilirsiniz.

 

Hemen özelleştir noktasına birlikte çektirdiğiniz en güzel resim karenizi girin ve sizler için hakkında çok konuşulacak olan en güzel film afişini yaratalım. En iyi dalda senaryo Oskarı, oyuncu oskarı ve daha birçok ödül alabilecek olan bu güzel film afişi hazırlanmak için sadece sizin dokunuşlarınızı bekliyor. Yaklaşan babalar günü için en güzel sürprizlerden biri olabilecek olan bu güzel filmin afişi için şimdiden hazırlama aşamasına geçebilirsiniz. Babalar  gününde babanıza hediye etmek için değişik ürünler mi arıyorsunuz? O halde doğru sayfadasınız diyoruz.

 

Bu babalar günü babanıza bomba  hediyeler vermek konusunda çok anlamlı olacak. Sizin hediyeniz herkesten farklı ve sürprizli olsun. Gerçekten de babalar günü hediyesi için en sıra dışı olanını hazırlatmak fikrinden yola çıkın ve sadece ikinizin resimlerinden oluşan afişinizi yaratın. Gerçek ve yaşanmış bir hikayeden yazılmış bir filmin hikayesi şeklinde tasarlanacak olan bu film afişi gerçekte de babanız için unutulmaz bir hediye olacaktır.

Dilerseniz küçük çocuğunuz adına eşinize  de bu babalar günü afişinden bir tane yaptırarak sevgiliye babalar günü mesajları yla partnerinize sunabilirsiniz.

Yaşınız kaç olursa olsun her zaman sizin yanınızda olan, her konuda size destek veren dünyalara bedel babanız için küçük bir armağan; Kişiye Özel Film Afişi ( Babalar Günü Özel ).. Size ilham kaynağı olan bu muhteşem adama babalar gününde vereceğiniz bu hediye ile ona dünyaları vermiş olacaksınız. Babaya alınabilecek sıradan hediyelerin aksine böylesine özel bir hediye tercih etmeniz hem size hem de babanıza keyif verecektir. Babanızın odasını veya salonunuzun duvarını süsleyecek bu afiş ile her an her gün aranızdaki sevgi bağı pekişecektir. Hediyenizin üzerinden uzun yıllar geçse dahi babanız bu afişe aynı heyecanla bakacaktır.

Değeri sizin için tartışılmaz babanız için babalar günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Kişiye Özel Film Afişi ( Babalar Günü Özel )'ni kaçırmamanızda fayda var. Acele edin ve bu afişi babanıza özel hazırlatıp hemen alın.