Kırmızı Renkli Sevgiliye Hediye Vosvos Araba

Ürün Kodu : S-10309
59,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
 • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
 • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
 • Güvenli Alışveriş
 • Kapıda Ödeme Kolaylığı
 • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

 • 1:34 Ölçekli Metal Araba
 • 100 dilde Seni Seviyorum mesaj kartları
 • 2 adet mini kalp çikolata (Melodi marka)
 • Araba ölçüleri: 9.5x5.5 cm
 • Kapıları Açılabilir
 • 1967 model pembe renkli vosvos modeli
 • Kırmızı Renkli Sevgiliye Hediye Vosvos Araba özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Yorumlar

YUNUS E.
25.07.2016
Çok güzel süper bise
Sadık Ü.
15.06.2016
Ürünü beğendim

AÇIKLAMA

Kırmızı renkli sevgiliye hediye Vosvos araba ile sevgilinin gönlünü alabilecek olan en güzel hediyeyi yaratabilirsiniz.

Küçük küçük tartışmalar, hafif çaplı gerilimler bazen ilişkilerin tadı, tuzu kıvamındadır. Ama bu  durum biraz daha öteye gittiyse ve bu kez çizgiyi biraz daha aştıysanız, kırgınlıklar kızgınlığa döndüyse o halde bazı hediyelere baş vurarak tamirat yapma vaktidir.

İşte, kırmızı renkli sevgiliye hediye Vosvos araba da sanki tam bu durumlar için tasarlanmışçasına size durduğu yerden öyle bakıyor bakın. Bu güzel ürünü birçok özel günde tercih edebileceğiniz gibi, yıldönümü tarihlerinizde de biriciğinize gönderebilirsiniz.

 

Aşkın en iç ısıtan rengi kor kırmızısı rengiyle kırmızı Vosvos, tüm sevimliliğiyle sevgilinin karşısında aynı bu resimde durduğu gibi duracak. Yanı sıra kocaman iki adet çikolatayla da aramız aynı bu çikolata gibi tatlansın dercesine yine onu etkileyecektir. Ve geliyoruz daha da önemlisine. 100 adet 100 dilde seni seviyorum mesaj kartı da ona olan özürlerinizi seni seviyorum mesajlarıyla iletecek. Böylelikle de aranızı yumuşatacak olan en büyük köprü olacaktır.

Bu güzel hediye aynı zamanda kırmızı formu ve taşıdığı sevgi mesajıyla farklı noel hediyeleri şeklinde de değerlendirilebilir bizce.

Sevgilinizi hiç kırmamış olsanız dahi, her şey yolundayken de bu hediye setini ona en özel günlerde gönderebilir ve ilişkinize reset atabilirsiniz. Sevgilinin doğum gününde, sevgililer gününde ya da tanışma yıldönümlerinde başvurulabilecek bu set, sevgiliyi yumuşacık bir pisicik kıvamına getirecektir.

Sevgili için hediye seçmenin festival tadında yaşandığı Hediye Sepeti sayesinde senenin her günü birbirinden muhteşem hediye seçebilme keyfini tam da burada yaşayın! …

Sevgilinize özel günlerinizde ne hediye alsam diye düşünüyor olabilirsiniz. Ona alınacak bir çok hediye olabilir ancak sevgilinizin hoşuna gideceği bir hediye seçmek elbette ki zor olacaktır . Ona Kırmızı Renkli Sevgiliye Hediye Vosvos Araba almak oldukça güzel bir fikir olabilir. Bildiğiniz üzere kadınlar kurbağalara çok bağlıdır ki arabaların bile kurbağa olanını çok severler. Ona mini vosvos ve bunun  yanında da 100 dilde seni seviyorum mesajı alarak sevgilinizi oldukça mutlu edeceksiniz. Kırmızı Renkli Sevgiliye Hediye Vosvos Araba'nın yanında bir de sevgilinizi biraz daha mutlu etmek için çikolatalar bulunmakta. Kız arkadaşınız için harukalade bir hediye olacağından emin olabilirsiniz. bundan sonra sevgiliye hediye konusunda dert edinmeye gerek yok !