Karakalem Eyfel Kulesi Tasarımlı Hediyelik Baskılı Yastık

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 15875

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Karakalem Eyfel Kulesi Tasarımlı Hediyelik Baskılı Yastık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Eyfel Kulesi yapıldığın tarihten itibaren hem estetiğin hem de modern olmanın özel bir sembolü olmuştur. Görünümü ile zamanına göre yapılan hiçbir binaya benzemeyen bu yapı, günümüzde de aşkın, tutkunun, estetik değerlerin sembolü olarak görülmektedir. Fransa’da bulunmasına rağmen ünü dünyaya yayılmış olan bu özel yapı, Karakalem Eyfel Kulesi Tasarımlı Hediyelik Baskılı Yastık sayesinde sevdiklerinizin evinde de görülmesine imkân tanıyor.

Eyfel Kulesi’nin en büyük özelliği her ne kadar görünür ve klişe bir sembol haline gelmiş olsa da çekiciliğinden hiçbir şey kaybetmemesidir. Mimari olarak önemli bir eser olmasına karşılık, temsil ettikleri ile daha da değerli olan bu özel yapı, bu sayede pek çok sanat alanında ya da üründe kendisine yer bulabilmektedir.

Arkadaşlarınıza ya da sevgilinize hem estetik hem de kullanışlı bir hediye vermek istediğinizde tercih edeceğiniz bu özel ürün, karakalem görünümü sayesinde de yastık tasarımları arasında kendisine özel bir yer bulabiliyor. Sağlıklı baskısı sayesinde yastık olarak kullanımı için de hiçbir sakınca taşımayan ürün, kumaşla bütünleşmiş baskı kalitesi sayesinde de her zaman canlılığını ve parlaklığını taşıyan görünüme sahiptir. Çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun olduğu için de temizliği pratik şekilde yapılmaktadır.