Kalpli Sonsuzluk Canım Bileklik

Ürün Kodu : S-7942
149,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Kalpli Sonsuzluk Canım Bileklik Özellikleri

  • Ürün Ağırlığı : 4,5 Gr.
  • Ürün Boyu Ortalama 20 cm'dir
  • Ürün hediye kutusunda gönderilecektir.
  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir ve değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında ± %5 sapma olabilmektedir.

AÇIKLAMA

 

Kalpli sonsuzluk canım bileklik, sevdiğinize verebileceğiniz en zarif bileklik olacaktır.

Canım kelimesi, insanın canından kopan bir parça kadar sevdiği kişilere söyleyebileceği sözcüklerdendir ancak. Bu özel kelimeyi insanlar ya evlatlarına,  ya  anne - babasına,  eşine ya da biricik sevgilisine içinden gelerek söyleyebilir. Bu özel sözcüğü lafta bırakmamak ve gerçek bir görsel şeklinde sevgilinize vermek ister miydiniz? Eğer cevabınız evetse, o zaman  bu sayfadaki duran  zarif mi zarif bilekliği daha dikkatli bir şekilde inceleyebilirsiniz. Sevgililere özel hediyeler arıyorsanız Hediye Sepetinde ona bu zarif bileklikten sadece bir tıkla armağan edebileceksiniz.

 

Aynı zaman da yeni yıl hediyeleri zarafetinde olan bu hediyeyi biricik sevgilinize noel zamanında da armağan edebilirsiniz. Üzerinde  kalplerle kaplı bir sonsuzluk işaretinin varlığını sürdürdüğü ve diğer tarafında da  ‘canım’ kelimesinin  yazılı olduğu, bir köşesindeyse kırmızı şirin uğur böceğinin bulunduğu bu güzel bileklik, biricik sevgilinizin kolunu en güzel şekilde süsleyecektir.

Öte yandan kalplerin en güzel şekilde bir araya getirdiği bu tasarım, sevgilinizin koluna günün 24 saati giydiği her kıyafetiyle  takabileceği  bir uyumluluktadır. Canım kelimesinin en içten gelen şekilde binlerce kezliğine söylenmiş olma olasılığına eş değer güzellikte ve gerçeklikte olan bu bileklik sayesinde sevgiliniz çok mesut olacaktır. Zarifliğiyle, tasarımıyla, mesajıyla taşlarla kaplı mücevherlere bedel güzellikte olan bu bileklik, her özel günde sevgiliye verebileceğiniz bir hediye olacaktır. Evlilik yıldönümü yakın olan tüm erkekler de  evlilik yıldönümlerinde eşlerine bu şık bileklikten hediye edebilecekler.

 

Canım sözcüğü sevdiklerinize söyleyebileceğiniz en anlamlı sözcüklerdendir. Hayatınıza anlam katan, yokluklarında herşeyin boş olduğunu düşündüğümüz kişilere canım diye sesleniriz.

Sizin de canınız, kanınız, hayatınızın anlamı sevgilinize bunu ifade edebileceğiniz bir hediye olabileceğiniz biliyor muydunuz? Sonsuza kadar canımsın mesajı taşıyan kalpli sonsuzluk canım bilekliği sevgilinize hediye ederek onu dünyanın en mutlu insanı olarak görebilirsiniz.