Babalar Gününe geri sayım başladı ⏰ Kahraman babanı özel hissettirecek hediyeler %20'ye Varan İndirimlerle! Keşfet 🎁

Harf Özelleştirmeli 2'li Sevgili Bilekliği

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
399.90 TL
343.91 TL
Ürün Kodu: 19539

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kimyasal maddelerden ve sert zeminlerden korumanız gerekmektedir.
  • Parfüm deodarant gibi maddelerden korumak ürünün ömrünü uzatmaktadır.
  • Üründe özel kuyumculuk işçiliği mevcuttur.
  • Bileklik standart 18 cm'dir.
  • Rose ve Siyah kaplama rengindedir.
  • Hasır bileklik tokası üzerine özelleştirmeniz lazer kazıma yöntemi ile yapılır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgililer günü ya da yılbaşı gibi önemli günlerde sevdiğiniz kişiyi özel hissettirecek en güzel hediyelerden biri, harf özelleştirmeli 2'li bilekliklerimizdir.

Bu özel tasarım bileklikleri sevdiğiniz kişiye hediye ederek ona özel bir sürpriz yapabilirsiniz. İki adet bileklikten oluşan sette, her bir bileklikte sevdiğiniz kişinin isminin baş harfleri yer almaktadır. Böylelikle, siz ve sevgiliniz ya da eşiniz bu bileklikleri takarak birbirinizi hatırlayabilirsiniz.

Bilekliklerimiz kadın ve erkekler için uygundur ve her yaşa hitap etmektedir. Yetişkin birine de, genç birine de alınabilecek bir hediye seçeneğidir. Bileklikler, hafif ve şık tasarımı ile hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanılabilecek takı ve aksesuarlardır.

Yıl dönümü, doğum günü, sevgililer günü ya da yılbaşı gibi özel günlerde sevdiğiniz kişiye verebileceğiniz bu bileklikler, aynı zamanda hatıralık olarak da kullanılabilir. Sevdiğiniz kişi, bilekliği aldığında tüm özel anıları hatırlayacak ve sizinle geçirdiği güzel zamanları yeniden yaşayacaktır.

Siz de sevdiğiniz kişiye özel bir hediye arıyorsanız, harf özelleştirmeli 2'li sevgili bilekliği setimizi tercih edebilirsiniz. Özel kutusu ile birlikte gönderilen bu bileklikler, sevdiklerinize unutamayacakları bir sürpriz yapmanın en güzel yolu olacaktır.