İktisatçılara Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
224.90 TL
Ürün Kodu: 11137

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Ürün Çeşidi: Seramik;  Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine kişiye özel baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi, Siyah, Pembe, Mürdüm ve Turuncu renkleri bulunmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İktisatçılara özel tasarımlı hediye renkli kahve kupası, iktisatçı dostlarınızın sevdiği en güzel bardakları olacak.

Grafiklerle, analiz raporlarıyla, para konularıyla, ekonominin iniş çıkışları ve her şeyin fiyatını bilmek gibi konularla pek bir içli dışlı olan kişilerdir iktisatçılar. Yaklaşmakta olan krizleri aylar önce bilmek konusunda: ‘geldi, geliyor, kapıda, amannn! …’  gibi uyarılarıyla her türlü küçük büyük işletmenin, iş verenin daima gözünün - kulağının üzerinde olduğu bu kişiler, aslında oldukça değerli kişilerdir de.

Kimilerine göre dünyanı tekrar, tekrar ve tekrar şekillendirebilme kabiliyetine sahip olan önsezisi yüksek bu kişiler, ay sonunun nasıl daha kolay geleceği, nasıl daha ekonomik mutfak alış verişi yapılabileceği, ev – iş ekonomisi detayları, faturaların düzenlenmesi ya da ayağını yorganına göre uzat konularında sizlere birbirinden güzel reçeteler yazabilir. İşte bu saydığımız konularda en güzel modellemeleri yapabilme özelliğine sahip olan bu kişilere kişiye özel bardak hediye etmek isterseniz,  resimde gördüğünüz iktisatçı kupasından armağan edebilirsiniz.

 

Eğer sizin de herhangi bir üniversitenin iktisat bölümünde okuyan tanıdığınız, oğlunuz ya da arkadaşınız varsa, bu eğlenceli kupayı ona armağan edebilir ve sonrasında da tepkisini gözlemleyebilirsiniz. En yakın arkadaşa doğum günü hediyesi mi arıyorsunuz? Üstelik de o bir iktisatçıysa, hediyeniz tam karşınızda duruyor. Yine bir üniversitede akademisyen olarak görev yapan profesörlük ve benzeri konumda babanız, amcanız bulunuyorsa kısacası tüm bu meslekteki yakın akrabalarınıza da bu renkli bardaktan satın alarak, hoş bir anı olarak hediye edebilirsiniz.

Ebette ki aynı gün teslim hediye avantajıyla…