İkili Gümüş Vav Harfi Takı Seti
İkili Gümüş Vav Harfi Takı Seti

İkili Gümüş Vav Harfi Takı Seti

Ürün Kodu : 8066

İkili Gümüş Vav Harfi Takı Seti özellikleri:

  • Bileklik Uzunluğu :20 cm
  • Kolye Uzunluğu :Ortalama 45 cm
  • Kolye Genişliği :2 cm
  • Toplam Ağırlığı :6.0 Gr

İkili gümüş Vav harfli takı seti ile sevdiğinize hem tılsımlı hem de   maneviyatı yüksen anlamlı bir hediye verebilirsiniz.

Bazı hediyeler vardır ki sanki dünyadan değildirler. İşte Kuran alfabesindeki sırlı Vav harfinden yola çıkılarak hazırlanmış olan bu güzel takı seti de aynı şekilde. Sevdiğiniz bayana ya da annenize bu tarz bir hediye armağan ettiğinizde kesinlikle çok etkileneceği gibi,  bu sırrı büyük  harfi boynunda ve bileğinde  zevkle taşıyacak. Evlilik yıldönümü hediyeleri kadın konusunda   yararlanabileceğiniz muhteşem bir seçenek!

 

Vav harfinin anne karnında cenin pozisyonunda duran bir embriyoyu, aynı zamanda da farklı bir açıdan bakıldığında secde eden bir insanı ifade ettiğini bilmekteyiz. İnsan oğlunun Rabbi karşısındaki acizliğini ve yaratıcı tarafından da bir o kadar büyük mükemmellikte yaradılışını en güzel şekilde anlatan bu kolye ile maneviyatı yüksek kişilere hoş mesajlar içeren anlamlı bir hediye vermiş olacaksınız. Hediyelik kolyeler arasında bulunan Vav kolye - bileklik seti sizin annenizin ya da eşinizin de olabilir.

 

Üstelik de bu güzel objelerde sadece bir değil adeta iç içe geçmiş olan 2 adet Vav simgesini bir arada bulacaksınız. Biri sade – yalın bir gümüş formunda olan Vav harfini, zirkon taşlarla bezeli olan bir diğeri takip edecek. Bu kolyeye temiz kalp ve gören gözlerle bakan herkes yüklü manalar ve derin anlamlar bulacaktır. Hemen yanı başında duran mavi nazarlık ise sevdiğiniz hediye sahibini nazarlardan koruyacaktır. Bu güzel kolyeyle sevdiklerinize değecek olan negatif enerjileri geri çevirebilir ve aynı zamanda da onlara muhteşem bir görsele sahip olan bu gümüş takı setinden armağan edebilirsiniz.  Kadına doğum günü hediyesi mi arıyorsunuz? Bu hediye onu her bakımdan  derinden etkileyecektir.

Secdede ki bir insan ve anne karnındaki cenin görüntüsü ile bilinen arapça vav harfinden tasarlanan kolye ve bileklikten oluşan gümüş set kadınlara hediye edilecek en şık seçimlerden biri olacaktır.

Mayıs ayını anlamlı kılan anneler gününe yakışır bir hediye olan vav takı seti annenizin beğenerek kullanacağı ve üzerinde anlam taşıyan şık bir hediye olacaktır. Annelik duygusu kadınlara bahşedilmiş özel bir histir. Bu hissi yavrusunu karnında taşımaya başladığı andan itibaren büyük bir aşkla yaşayan annelere özel hazırlanan takı setine sahip olmak için acele edin.