Harf İşlemeli Köstekli Saat

Ürün Kodu : S-3407
99,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Biricik sevgilinize zaman tünelinde güzel bir yolculuk yaptırmak isterseniz, bu güzel ve şık köstekli saatten ona armağan edebilirsiniz.

Tarihi objeleri seven, eski dökümanlara düşkün, kitaplarını bile sahaflardan alan, sararmış yaprakları okumaya düşkün, ve size sık sık zamanımıza ait olmadığını düşündüren bir sevgiliniz varsa mutlaka ona özel gününde bu köstekli saatten bir tane hediye etmelisiniz.

Eskinin en büyük modası, zamanımızın ise farklı ve sıra dışı zevklere düşkün erkeklerinin  meraklısı olduğu köstekli saatler hiç kuşkusuz ki kullanıcılarına bambaşka bir hava verir. Hiç şüphesiz köstekli saat taşıyan erkekler çok özel kişiliklerdir. Ve siz de bu isme özel köstekli saatten erkek arkadaşınıza hediye ettiğinizde, o da kendisini çok özel hissederek onore olacaktır.

Dedelerimizin döneminde kullanımına sıklıkla şahit olduğumuz köstekli saatler,  günümüzde farklı tarzlar ve gustoya dayalı stiller yaratmak adına erkeklerin sıkça kullanmayı yeğledikleri objeler olarak karşımıza çıkmakta. Sizin de bu eskiye dönük tarzlara ve retro stillere düşkün bir eşe ya da erkek arkadaşa sahipseniz durmayın, davranın deriz. Hal böyleyse ona hemen bu güzel metal kapaklı ve ışıltılı köstekli saatten bir adet özelleştirilmiş şekilde armağan edebilirsiniz. İlk evlilik yıldönümü hediyesi olarak eşinize armağan edebileceğiniz bu güzel saati dilerseniz ona erkeğe yılbaşı hediyesi olarak da sunabilirsiniz.

Evli olmayanlarsa sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak bu  özel saati rahatlıkla armağan edebilirler.

Klasiklerden vazgeçmeyen sevgilinize özel alabileceğiniz en anlamlı hediye... Üzerine sevgilinizin isminin baş harflerini ve size özel bir tarihi işleterek eşi başka kimsede olmayacak özel bir hediye yaratabilirsiniz.


Kişiye özel hazırlanacak her hediye gibi köstekli saat de geçmişten günümüze kadar gelen ve anlamını hiç bir zaman diliminde yitirmemiştir. Böylesine özel bir ürünün yalnızca sevgilinize özel olduğu düşüncesi herkese oldukça anlamlı gelecektir. Onu özel hissettirmek ve sürekli sizi hatırlatacak bir anı vermek istiyorsanız harf baskılı köstekli saat özel bir hediye seçimi olacaktır.

Harf İşlemeli Köstekli Saat'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Saat 5 cm çapındadır.
  • Arka kısmında TCDD logosu ve tren kabartması bulunmaktadır.
  • Kişiye Özel Köstekli Saat Şık kutusunda ve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorum Yaz

Buket .
Sade ve anlamlı, tam kafamda tasarladığım gibi.. Ellerinize sağlık
24.12.2015
kamil z.
ürün teslimini bu kadar çabuk beklemiyordum. hizmet ve kalite süper... teşekkürler hediye sepeti :)))
24.12.2015
hatice .
Ürün elime çok çabuk geçti ve gerçekten çok güzel elinize sağlık.
11.06.2015