Sevgiliye Mektup

Sevgiliye Mektup | En Özel 17 Aşk Mektubu

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye 20 Mükemmel Hediye

Sevgiliye Mektup

Sevgiliye duyguları ifade etmenin en güzel yollarından biri de ona mektup yazmaktır. Eski zamanlardan beri süregelen bu hoş geleneği devam ettirmek istiyorsanız aşağıdaki oldukça manalı sözler ile sevgilinize güzel bir aşk mektubu yazabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Yazılarımız:

 


“Canım sevgilim,

Sana olan sevgimi anlatmaya hiçbir sözcük yetemez. Bu öyle kuvvetli bir sevgi ki, her an seni yaşamak, seninle yaşamak, seninle yaşlanmak istiyorum. Beni yalnızlığımdan sıyırıp mutlu günlere kavuşturan sensin, yaşadığımın farkına vardıran sensin, huzurun diğer adı sensin. Biricik aşkım, gözlerin kadar parlak olmasalar da seninle yıldızları izlemek, dünyanın en huzurlu şeyi. Çünkü olur da bir yıldız kayarsa dileğim belli; sen … Bil ki; her duamda ellerimi açtığım, her hayalde baş köşeye kondurduğumsun. Bil ki; benim en tatlı uykum, en hakiki mutluluğumsun.

Bazen yokluğunu haykırmak istiyorum, o koca yüreğinin yanımda olmayışından duyduğum hüznü herkes bilsin diye. Sana olan sevgimi herkes iliklerine kadar hissetsin diye avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum: Seni seviyorum.”

Sevgiliye Mektup


“Canımın içi yokluğun beni zora sokuyor. Daha önce böyle bir hüznü tatmamıştım, böyle bir sızı doldurmamıştı yüreğimi. Böylesine üzülmemiş, gecenin karanlığıyla mutsuzluğa boğulmamıştım.

Senden ayrıyken, ellerin ellerimde değilken sevgilim, ben dünyanın en karamsar insanı oluveriyorum. En kötü kabuslara dalıyor, en acılı şarkıları yaşıyor sensizliği buram buram hissediyorum. Seni her şeyim yaparken, sana sevgilim derken bir an bile tereddüt etmedim. Ama senden ayrı kalınca yaşamak konusunda kararsız kalıyorum… Senin sesini duymadan geçen günlerimin hiçbir anlamı yok, hem inan bana zaman geçmiyor bile. Sensiz geçecek bir ömrü asla istemiyorum. Lütfen hep benimle kal. Seni çok seviyorum ve her zaman seveceğim…”

Sevgiliye Mektup

Sevgiliye Mektup

Sevgiliye Mektup


“Hayatımın anlamı,

Sen benim başıma gelen en güzel şeysin! Beni hayatın karanlığından ve solgunluğundan kurtaran, gönlümün neşe ile rengarenk olmasını sağlayansın. Yüreğin o kadar büyük ve temiz ki, seninle sanki bütün kara bulutlar uzaklaştı ve her yerde çok sevdiğim ebemkuşağı. Her yerde var sanki gülümseyen bir fotoğrafın, güzel bakışlım. Seni görmek bile beni o kadar mutlu ediyor ki, seni öylesine seviyorum ki aşkım bunu anlatmaya hiçbir kelime, hiçbir şiir, hiçbir şarkı yetmez. Sana olan aşkımı hiçbir şey ifade edemez.

Senin gibi bir güzelliğe sahip olduğum için, beni ben olduğum için sevdiğini bildiğim için çok mutluyum. Seni tanıdığım için, attığım tüm adımlar içim, seni tereddütsüz hayatıma aldığım için çok mutluyum. Benim sevgilim olduğun için dünyanın en şanslı insanıyım. Sensiz hiçbir yere ait değil, hiçbir sözle mutlu değilim. Sensizken hiçbir yemekte iştahlı, hiçbir mevsimde huzurlu değilim. Her an seni görmek, her an senin yakınında olmak, mümkünse seninle aynı yastığa baş koymak ve ömrüm boyunca seni mutlu etmek istiyorum. Seninle birlikte yaşlanmak, saçlarıma düşen akları seninle birlikte saymak istiyorum. Sen benim dünyadaki en değerli varlığımsın. İyi ki benimlesin. İyi ki varsın! Doğum günün kutlu olsun.”

Sevgiliye Mektup


“Birtanem,

Senin mutlu olman için elimden gelen her şeyi yapar, senin bir damla gözyaşın için her şeyi yakarım biliyorsun. Benim için o kadar değerlisin ki, sanki diğer yarım olmuşsun. Sanki sen ne hissetsen aynısını hisseder olmuşum. Dertlerinle dertlenir, acınla ağlar, mutluluğunla gülümser olmuşum. O kadar sana benzemişim ki, ne zaman huzursuz olsan ben de huzur bulamaz olmuşum. Seni o kadar dinlemişim ki, sesini duymadan hiçbir günü adamakıllı bitiremez olmuşum. Ben sen olmuşum.

Diğer yarım… Seninle geçen zamanlarım o kadar kıymetli ki hiçbir anım boşa akmasın istiyorum. Her anımız ölümsüzleşsin, her sevincimiz tarihe kazınsın istiyorum. Gülüşün dudaklarına sabitlensin ve hiç bozulmasın, gözlerin gözlerimden ayrılmasın istiyorum. Ellerinin sıcaklığı ile ısınmak, seni doya doya yaşamak istiyorum.

Ben her zaman senin yanında kalmak, senin sevgilin olmak, sevdiğin olmak istiyorum aşkım. Beni bir an bile yalnız bırakma. Ben sensiz yarım kalırım. Çünkü ben içimden senin bıraktığın koca boşluğu hiçbir zaman atamam, hiçbir zaman seninle olduğum kadar mutlu olamam. Seni hep aynı aşkla, aynı parıltılı bakışla seveceğim birtanem…”

Sevgiliye Mektup


Sevgiliye Mesajlı Kalp Saat

Sevgiliye Mesajlı Kalp Saat
Sevgiliye Mesajlı Kalp Saat

Sevgiliye Mesajlı Kalp Saat
Sevgilinize özel günlerde verebileceğiniz anlamlı ve hoş bir hediye seçeneği! Ona oldukça romantik sözler eşliğinde böyle bir saat hediye edebilirsiniz. Kalp şeklinde camdan yapılmış, üzerinde özel bir mesajın, isimlerinizin ve yıl dönümü tarihinizin yer alacağı bu saat onun evine, raflarına veya masasına ayrı bir hava katacaktır. Her zaman gülümsetecek bir hediye olacaktır. Sevgiliyle geçirilen zamanlarda genelde zamanı algılamak oldukça zordur, çünkü onunla olmaya hiçbir zaman doyamazsınız. Ona böyle kalp şeklinde bir saat ile anlamlı bir mesaj da vermiş olursunuz. Bu hoş saat, sevgiliye mektup ile verilebilecek en özel hediye seçeneklerinden biridir. Sevgiliye doğum günü mektubu veya Sevgililer Günü mektubu ile böyle bir hediye verebilirsiniz.

Sevgiliye Mesajlı Kalp Saat
 


“Biricik sevgilim… Bazen sanki taşıyorsun içimden. Adın dilime yapışmış, sürekli senin adını söylüyorum. Ruhun ruhuma dolanmış, seninle tatlanıyor hayatım. Nefes almak seninle birlikte iken anlam buluyor, sanki dünyada var olan her şey sevilir hale geliyor. Sanki insanlar sana olan sevgimin kuvvetinden ve büyüklüğünden zarar görecekmiş gibi geliyor. Güzelliğin gözlerimi kamaştırıyor.

Aklımdan hiçbir zaman silemedim yüzünü, silemiyorum da. En umutsuz, en mutsuz anlarımda seninle göz göze geldiğimi hayal ederek güç buluyorum. Senin yanımda, yakınımda olduğunu hissederek tüm huzursuzluklardan bir çırpıda kurtuluyorum. Senin beni sevme şekline hayran ve oldukça minnettarım. Beni o kadar mutlu ve iyi bir insan yaptın ki, sanki senden önce hiçbir anlamım yokmuş gibiydi. Senden önce ben umutsuzluklarla debelenen ve bunun farkında bile olamayan biriydim. Sen benim gözlerimi açtın, hem de sadece o parıldayan gözlerinin ışığıyla. Sen benim kalbimi açtın ve içine daldın hem de sadece gülümseyen dudaklarınla. Sen benim hayatımın anlamı oldun, güzel bakışların, yanımda oluşlarınla. Benimle olduğun için çok şanslıyım… Dünüm, bugünüm, yarınım… Seni her şeyden, herkesten çok seviyorum.

Sen her zaman gülümse… Sen gülümseyince ömrüme ömür ekleniyor. Sen gülümseyince içime ferahlık doluyor…  Seni her zaman ilk günkü aşkla seveceğim… Seninle yaşadığım hiçbir dakikadan dahi pişman olmadım. Seni her zaman mutlu edeceğim aşkım… İyi ki varsın.”

Sevgiliye Mektup


“Gökyüzündeki yıldızlar senin gönlümde yarattığın cennetin bir yansımasıdır gözümde. Seninle aşkımız hayatımızı ikiye bölmenin adıdır sevgilim. O yüzden aşk denilen, her şeyi istisnasız bölüşmektir. Acıları, umutları, hüzünleri, mutlulukları paylaşmaktır. Seninle önümüzde mutluluğa açılan tüm kapıların ardına kadar açık olacağını seziyorum. Seninle bir güzel kayboluyorum çiçek kokulu düşlerde. Yaşamamın seni sevmek gibi özel bir anlamı var artık. Yüreğimi sımsıcak ve güvende hissediyorum, ellerim varken ellerinde.

Şimdi yanımda olsan ve uzun uzun seyre dalsam kirpiklerini, gözlerindeki parıltıya baksam doya doya. O bülbül sesin çınlasa kulaklarımda, ne söylediğin inan hiç önemli değil. Sadece yanımda olsan ve ben varlığınla güç bulsam, büyük bir huzurla dolup taşsa içim. Şimdi yanımda olsan da sevgilim, kulağına fısıldasam en güzel aşk sözcüklerini. En güzel aşk şarkılarını yanındayken dillendirsem. Gülüşünle ısınsam ve tüm aşk şiirlerine beraber konu olsak. Bir kez daha, bir kez daha en içten halimle döksem sana içimdeki duyguları ve varlığının bana kattığı anlamı.

Şimdi seninle olsam ve uzun uzun izlesem yüzünün her santimini. Ellerini tutsam hiç bırakmayacak kadar sıkı ve inatla. Saçlarında gezinse ellerim yine. Yine anlasam ki aşk bu. Aşkın senden başka adı, senden başka sanı yok. Aşkın seninle yaşananlardan başka tarifi yok. Asla tanım kabul etmeyen ve yere göğe sığmayan aşkın, senden başka kimsede yeri yok. Şu dünyadaki en büyük aşkımsın…”

Sevgiliye Mektup


 

“Biriciğim, her şeyim… Sen beni en iyi tanıyan insansın. Her şeyimi seninle paylaşmaktan, seninle adeta hayat arkadaşı olmaktan ve tüm yolları seninle yürüme ihtimalinden öylesine mutluyum ki.. Seni her şeyden çok severken tabii ki tüm hayallerimin baş rolünde sen yer alıyor, beni sadece sen mutlu ediyorsun. Varlığın bile birçok şeye yeterken beni sevdiğini bilmek inan bana çok iyi geliyor. Senin en ufak bir anlamlı bakışında bile dünyalar benim oluyor.

Sen benim uyumadan önce hayalini kurduğumsun. Sen benim uyanır uyanmaz aklıma düşen meleğimsin. Seni sevmek, beni iyi bir insan yapıyor. Seni sevmek beni dünyanın en huzurlu insanı yapıyor. Çünkü seni severken ben hayatın tüm çirkin yüzlerinden kurtuluyorum. Tüm hesaplamaları bir kenara atıyorum, tüm kötülükleri affediyorum. Seninleyken ben kendimi dünyanın en güvenli yerindeymiş gibi hissediyorum. Sanki o an kıyamet kopsa bize hiç uğramayacakmış, sanki bir felaket olsa bizi teğet geçecekmiş gibi hissediyorum.

Sen benim meleğimsin. Her zaman iyi yönlerimi keşfetmemi sağladın. Bana hayatta güzel bir şeyler de olabileceğini gösterdin. Sen bana hayatın aydınlık bir yüzünün de olduğunu anlattın. Sen bana yaşamayı ve paylaşmayı sevdirdin. İşte bu yüzden seni sevmekten vazgeçemiyorum. Sensiz bir an bile düşünemiyorum. Senin hayalinle uyuyup senin hayalinle sarılırken her sabah hayata, inan seni kaybetmekten çok korkuyorum. Hep benim sevgilim, benim biriciğim, benim can yoldaşım, hayat arkadaşım olarak kal. Seni her şeyden çok seviyorum.”

Sevgiliye Mektup


Aşkınıza Özel Fotoğraf Albümü

Aşkınıza Özel Fotoğraf Albümü
Aşkınıza Özel Fotoğraf Albümü

Aşkınıza Özel Fotoğraf Albümü
Tamamen ilişkinize özel bir fotoğraf albümü, sevgiliye doğum günü mektubu ile verebileceğiniz anlamlı bir hediye olacaktır. Mektuplar ve fotoğraflar bir ilişkinin en güzel hatıralarıdır. Elde olmayan sebeplerle insanların arasına mesafeler girdiğinde bu mektup ve fotoğraflar adeta dert ortağı olurlar. Sizi sevgilinize kavuşuncaya dek avutur, yaşadığınız güzel günleri anımsatarak mutlu ederler. Sizler de sevgiliye mektup eşliğinde böyle anlamlı bir hediye vererek onu çok mutlu edebilirsiniz. İçerisinde en güzel zamanların ölümsüz kılındığı fotoğraflarınızın yer alacağı bu ahşap kapaklı fotoğraf albümü üzerine sevgiliniz için özel bir mesaj yazdırabilir, isimlerinizin ve yıl dönümü tarihinizin işlenmesini talep edebilirsiniz.

Aşkınıza Özel Fotoğraf Albümü
 


 

“Tek başıma, yalnız adımlarla yürüyorum kentin sokaklarında. Üşüyorum. Rüzgarın uğultusuyla ürküyorum. Sen yanımda değilsen sıcaklık hep mevsim normalleri dışında seyrediyor. Ne kadar uzaksan o kadar tahammülsüz oluyorum havaya. Sen bitmek bilmez, yaşam dolu bir şarkısın. Sanırım ben notaları yanlış basıyorum ve iç sızlatıyorsun. Aldırış etmeden canımın yanmasına, beni kör karanlıklara itiyorsun.

Oysa ki, içimdesin. Her an yüreğimde taşıyorum seni, yüreğimde ve kimsenin ulaşamayacağı kadar derinlerimde. İşte bu yüzden yanımda da olmalısın. Çünkü sensizliğin verdiği acıya dayanamıyorum, çünkü sensiz yapamıyorum.”

Sevgiliye Mektup


Erkek Sevgiliye Mektup
Erkekler sevgililerinden mektup aldıklarında sevinir mi? Hemen yanıtlayalım: Evet, evet, evet. Çünkü erkekler, her ne kadar biz onları biraz romantizm yoksunu olarak nitelendirsek de hayatlarındaki kadının iz bıraktığı, emek vererek hazırladığı ayrıntıları önemserler. El yazımız, seçtiğimiz kağıt ve zarfımızla onu büyüleyebiliriz. Dolayısıyla fırsat bu fırsat. Sevgililer Günü hazır yaklaşırken ona duygusal, yer yer komik ve içinizden gelen kelimelerle süslediğiniz bir mektupla sürpriz yapın.

b640d1040c4bfc28ee072a5828e625e0

İşte sevgiliye mektupyazarken dikkat etmeniz gerekenler:

Mektubunuza Başlarken

İsmini kullanmaktan çekinmeyin. İsminin yanına koyacağınız “Sevgili” ibaresiyle de hitabınıza güzel bir söz oyunu katabileceğinizi hatırlatalım.

Yazma nedeniniz

“14 Şubat bahane” ya da “Bize her an Sevgililer Günü” şeklindeki iddialı açıklamalarla söze başlamaktan çekinmeyin. Erkekler, ilişkisine değer ve emek veren, üstelik bunu gösteriden ve gösterişten uzak yapmaya çalışan kadınlardan çok etkilenirler.

Sevgilinizi önce geçmişe sonra geleceğe götürün

“Hatırlar mısın?” sorusuyla söze başlamaktan çekinmeyin. Onu mutlu edecek bu mektupta, ikiniz için çok önemli bir anıya ve o anının sizde bıraktığı etkiye yer verin. Eğer ilişkiniz evliliğe giden bir yoldaysa, gelecek planlarınızdan; flört döneminiz devam ediyorsa, ona mutlaka hayatınıza kattığı değerlerden söz edin.

Teşekkür edin

“Bana yaşattığın her an muhteşem, sana her bir saniyesini için teşekkür borçluyum” demekten çekinmeyin. Bu cümleyi kurarken de sakın ola –di’li geçmiş zaman kullanmayın. Yoksa sevgiliye mektup , “Sen bu cümleyi okurken ben çok uzaklarda olacağım” trajedisine kadar uzar.

Oyuna devam edin

14 Şubat Sevgililer Günü’nü özel kılmak için seçtiğiniz bu yöntemi aranızda bir oyuna dönüştürmeyi deneyin. Mektubunuzun not kısmına şu cümleyi ekleyin: Seneye 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sen de bana yaz!

Gönderme zamanı!

Pullu bir zarf çok şaşırtıcı olabilir ancak bunu fazla nostaljik bulanlara önerimiz basit! Birlikte bir resminizi sticker yapın ve zarfın üzerine yapıştırın, ardından onun cebine koyun.

Sevmek şüphesiz ki dünyanın en güzel duygusudur. Ve tabii ki sevilen insan için yapılan her şey de güzeldir. Sevgiyi, içinizdeki yoğun aşkı tarif etmek her zaman zor olur. Sevgiliye mektuplar ile, en güzel sevgi sözcükleri ile oluşturduğunuz güzel bir aşk mektubu ile sevginizi ifade edebilirsiniz.

Sevgilinize bu özel ve romantik sözler dolu mektuplar eşliğinde anlamlı bir hediye vererek aynı zamanda ona harika bir hatıra da bırakmış olursunuz. Onunla geçirilen tüm günler özeldir ancak sevgilinizin doğum gününde veya birlikteliğinizin yıl dönümünde ona anlam yüklü bir aşk mektubu ile etkili bir hediye vermek çok mutlu edici bir davranış olacaktır. Ona büyük mutluluk duyacağı bu güzel sözler ile birlikte hiç unutamayacağı bir hediye vererek gününüzü daha özel ve unutulmaz kılabilirsiniz.

Sevgililer Günü’nde sevgilinize bir hediye alacaksınız. Kaçış yok. Sevgili “sevgilinizin” cinsiyetine bağlı olarak ama bir buket çiçek ya da kravat ama bir tek taş ya da bir oyun konsolu; artık bütçenize göre bir şeyler alacaksınız. Aksini aklınızdan bile geçirmeyin! Sevgililer Günü’nde hediyeden muafiyetin tek yolu, sevgilinizin olmamasıdır zira… Siz bilirsiniz yani…

Mevzunun ciddiyetini idrak edip de hediye konusunda daha mantıklı düşünmeye başladıysanız, bu sene bulduğumuz hayat kurtaracak numaramızı sizlerle de paylaşalım ki hediye stresinden bir nebze olsun kurtulun hiç değilse… İşte karşınızda Sevgililer Günü için nostaljik bir fikir: Sevgiliye mektup!…

Evet, sevgiliye mektup yazacağız. Ne hediye verirsek verelim, yanında bir de romantik mektup “döşeneceğiz”. Nostaljik… “Nostaljik” kelimesi, burada, aynı zamanda “ucuz” anlamına da geliyor. Ama yanlış olmasın; pahada ucuz… Yoksa manevi değeri, paha biçilemez. Hem romantik hem nostaljik… Bundan değerli ne olabilir? Hediyemizin yanına iliştireceğimiz “nostaljik” mektupla sevgililerimize onlara verdiğimiz değeri, sevgimizi, aşkımızı anlatacağız. Onlar da bizlere bir kere daha âşık olacaklar. (Yani, en azından biz öyle umuyoruz. Hiç değilse her sene son dakikada aldığımız kahve kupası ya da peluş ayıcıktan başka yöne çekmiş oluruz diye düşünüyoruz dikkatlerini…)

Siz de eğer kupa-peluş döngüsünde sıkışıp kaldıysanız mektup işini deneyebilirsiniz. Yalnız, her türlü hediyede olduğu gibi mektupta da klişelerden kaçınmalısınız: Başlarken hâl hatır sormanıza; bitirirken de büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öpmenize falan hiç gerek yok. Öpeceğiniz tek kişi, o gün, sevgiliniz! Unutmayın bu ayrıntıyı lütfen… Bir de “Nasılsın, iyi misin? Beni sorarsan…” kısmını da es geçin. Kız ya da çocuk karşınızda olacak zaten. Burada amaç, “nostaljik” (!) bir jestle o mühim şahsiyete onu ne kadar sevdiğinizi anlatmak. Ciddi ciddi mektuplaşmayacaksınız. Sadece hanımkıza yahut beyefendiye verdiğiniz kıymeti, ona olan muhabbetinizi, aşkınızı anlatın yeter… Aynı eski günlerdeki gibi. Nostaljik ve romantik… 

Peki sevgiliye ne hediye alınabilir? Hediye almak için dikkat edilmesi gerekenlerden birisi sevdiğiniz insanın hoşlanacağı şeylere yönelerek hareket etmektir. Onun hobileri, ilgi alanları, zevklerinin yanında ihtiyaç duyabileceği ve kullanışlı sayılabilecek şeyler iyi hediye seçenekleri oluşturacaktır. Verilen hediyenin aynı zamanda anlamlı ve etkili olması, güzel bir hatıra niteliğinde olması ve özel olması gerekiyor. Hediye ile sevgilinize ne kadar özel olduğunu hissettirmeniz gerekiyor.

 Aşkınız İçin Kalp Desenli Yastık

 Aşkınız İçin Kalp Desenli Yastık
Aşkınız İçin Kalp Desenli Yastık

Aşkınız İçin Kalp Desenli Yastık
Sevgilinizle birlikteliğinizi öğrenen ve kutlayanların genelde en güzel dileği bir yastıkta yaşlanmanız üzerinedir. Bu anlamlı isteğe ithafen sevgilinize özel bir yastık hediye etmek hoş bir hareket olacaktır. Biricik sevgilinize Sevgililer Günü mektubu ile veya doğum gününde, ya da yıl dönümünüz geldiğinde böyle bir hediye verebilirsiniz. Üzerinde kalpler içerisinde isimlerinizin yer aldığı, yıl dönümünüzün yazılı olduğu bu yastık onun için çok özel ve mutlu edici bir hediye olacaktır. Bu aşkınıza özel yastık, hayallerinizi süsleyen sevgilinize oldukça anlamlı ve romantik bir hediye seçeneği olacaktır.

 Aşkınız İçin Kalp Desenli Yastık
 


Sevgiliye Hediye Kalp Tutan Sevimli Ayıcık

Sevgiliye Hediye Kalp Tutan Sevimli Ayıcık
Sevgiliye Hediye Kalp Tutan Sevimli Ayıcık

Sevgiliye Hediye Kalp Tutan Sevimli Ayıcık
Güzeller güzeli sevgilinize verebileceğiniz harika bir hediye seçeneği! Sevgililer Günü, doğum günü, yıl dönümü gibi özel günleri daha da özel kılacak anlamlı bir hediye. Elinde Kalp tutan bu sevimli ayıcık hediye seti, sevgilinize sizin için ne kadar özel olduğunu hissettirecektir. Ayrıca sevimli peluş ayıcığın yanında hediye setinin içerisinde kız arkadaşınıza özel sevgi sözleri de bulunmaktadır. Sevgiliye özel mektup ile böylesine manalı bir hediye vermek gününüzü onun için unutulmaz kılacaktır. İçerisinde ayrıca çikolata ve şekerlemeler de bulunan hediye seti hem sevgilinizi çok mutlu edecek hem de asla unutamayacağı özel ve anlamlı bir hatıra olacaktır.

Sevgiliye Hediye Kalp Tutan Sevimli Ayıcık
 


Kişiye Özel Kol Düğmeleri

Kişiye Özel Kol Düğmeleri
Kişiye Özel Kol Düğmeleri

Kişiye Özel Kol Düğmeleri
Erkeklerin en çok sevdiği ve en özenli seçtiği aksesuarlardan biridir kol düğmeleri… Bu aksesuarın bir de onlara özel olarak hazırlanmış olması onları çok mutlu edecektir. İsme özel dikdörtgen bu kol düğmeleri, erkek sevgiliye özel günlerde verilebilecek ideal bir hediye tercihi olacaktır. Hediyenin ona özel olması kendisini çok özel hissetmesini sağlayacak ve bu kol düğmeleri onun için çok değerli olacaktır. Sevgiliye doğum günü mektubu ile birlikte ona böyle şık bir hediye vermek onu çok mutlu edecektir. Sevgilinizin sizin için ne kadar önemli ve özel olduğunu , onu ne kadar önemsediğinizi ifade etme amacınıza uygun, romantik bir mektup ile verilebilecek hoş bir hediye seçeneği.

Kişiye Özel Kol Düğmeleri
 


Sevgiliye Hediye İsimli Çerçeve

Sevgiliye Hediye İsimli Çerçeve
Sevgiliye Hediye İsimli Çerçeve

Sevgiliye Hediye İsimli Çerçeve
Sevgiliyle fotoğraflar çekmek onunla geçirilen zamanları ölümsüzleştirme amacının bir sonucudur. Ona güzel bir hediye vermek istiyorsanız bu çerçeveyi değerlendirebilirsiniz. Sevgilinizle en mutlu anlarınızda çekildiğiniz aşk dolu bir fotoğraf ile doldurabileceğiniz bu çerçevenin kenarlarında isimleriniz yer alıyor. Onun evinin baş köşesinde dekoratif amaçlı kullanılabilecek bu hoş çerçeve Sevgililer Günü, yıl dönümü veya doğum gününde verebileceğiniz romantik ve anlamlı bir hediye olacaktır. Sık sık fotoğrafınızı böylesine özel bir çerçeve içerisinde görmek onu çok mutlu edecektir. Özenle saklayacağı ve bakmaktan kendini alamayacağı, karşısında huzur bulacağı aşkınıza özel bu şık çerçeveyi sevgiliye doğum günü mektubu ile birlikte vererek ona anlam yüklü bir hatıra da bırakmış olursunuz.

Sevgiliye Hediye İsimli Çerçeve
 


Sevgiliye Tarihli Çikolata Kutusu

Sevgiliye Tarihli Çikolata Kutusu
Sevgiliye Tarihli Çikolata Kutusu

Sevgiliye Tarihli Çikolata Kutusu
Biricik aşkınıza verebileceğiniz harika hediye seçeneklerinden biri de isimlerinizin ve yıl dönümü tarihinizin yer aldığı bir çikolata kutusu… Mutluluk denince akla gelen şeylerden biri de şüphesiz ki çikolatadır. İnsana enerji veren ve mutluluk hormonu salgılamasını sağlayan çikolata herkes için hoş bir hediye olabilir. Sevgiliye özel mektup eşliğinde böyle bir hediye vererek ona tatlı anlar yaşatabilir, romantik sözlerinizin yanında bu kalp şeklindeki kırmızı kaplı çikolatalar ile çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Sevgiliniz çikolataları tüketse bile bu anlamlı ve hoş kalp şeklindeki kutu onun her zaman saklamak isteyeceği bir eşya olacaktır. Sevgiliniz için güzel bir hatıra olarak kalacaktır..

Sevgiliye Tarihli Çikolata Kutusu
 


Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa

Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa
Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa

Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa
Aklınızdan çıkmayan sevgilinize, can yoldaşınıza Sevgililer Günü’nde verebileceğiniz müthiş bir hediye! Ona bir kez de fotoğraflarınızın ve isimlerinizin yer aldığı böylesine özel bir kupa ile sevginizi ifade edebilirsiniz. Ona ne kadar özel olduğunu böyle bir hediye ile ifade edebilirsiniz. Sevgilinize Sevgililer Günü mektubu ile böyle hoş bir hediye vermek onu çok mutlu edecektir. Bu anlamlı hediye, fotoğraflı özel kupa sevgilinizin sık sık sizi hatırlamasına, sizi görmesine yardımcı olacaktır. Aynı zamanda onun her zaman saklayacağı anlamlı bir hediye olacaktır. Biricik aşkınıza Sevgililer Günü’nde veya doğum gününde verebileceğiniz ideal bir hediye tercihi olabilir..

Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa
 


Kişiye Özel Duvar Saati

Kişiye Özel Duvar Saati
Kişiye Özel Duvar Saati

Kişiye Özel Duvar Saati
Sevgilinize her an onu düşündüğünüzü ifade etmenin en güzel yolu bu hoş saati hediye etmek olacaktır. Üzerinde kalp şekli içerisinde yer alan fotoğrafınız, isimleriniz ve yıl dönümü tarihinizle birlikte anlamlı bir mesaj yazılı olan bu aşkınıza özel duvar saati onu çok mutlu edecektir. Özel günleri daha anlamlı bir hale getirecek, bu günleri unutulmaz kılacak bu hediye Sevgililer Günü için, doğum günü için veya yıl dönümünüz için düşünülebilecek tercihlerden biri. Sevgiliye özel mektup ile her an onu düşündüğünüzü ifade ederken, bu ifadeyi pekiştirmek adına böyle anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Onun için çok güzel bir hatıra olacaktır. Evinizin de baş köşesini süsleyecek, evinize hoş bir hava katacaktır.

Kişiye Özel Duvar Saati
 


Aşkınıza Özel Jetaime Şarap Kadeh Seti

Aşkınıza Özel Jetaime Şarap Kadeh Seti
Aşkınıza Özel Jetaime Şarap Kadeh Seti

Aşkınıza Özel Jetaime Şarap Kadeh Seti
Mum ışığında, şarap eşliğinde yenilen akşam yemekleri aşkınızın olmazsa olmazı ise sevgilinize böyle bir şarap kadeh seti hediye etmek romantik bir tercih olacaktır. Tamamen size özel hazırlanan ve üzerinde “Je taime” ve “I love you” ifadesi yer alan bu şarap kadehleri üzerinde isimleriniz de yer almaktadır. Sofralarınızı daha da özel hale getirecek bu kadehler ile şarabınızı yudumlarken sevgiliye doğum günü mektubu içerisindeki sözlerinizi okuyabilir, ona çok güzel anlar yaşatabilirsiniz. Yemeklerinizi unutulmaz kılacak, özel günleri de süsleyecek bu şarap kadeh seti özel günlerde sevgilinize verebileceğiniz anlamlı hediye seçeneklerinden biri. Sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi ifade etmek, onunla oldukça romantik zamanlar geçirmek istiyorsanız bu size özel şarap kadeh seti ideal bir hediye tercihi olacaktır.

Aşkınıza Özel Jetaime Şarap Kadeh Seti
 


Çiftlere Hediye Resim Baskılı Çift Kol Saati

Çiftlere Hediye Resim Baskılı Çift Kol Saati
Çiftlere Hediye Resim Baskılı Çift Kol Saati

Çiftlere Hediye Resim Baskılı Çift Kol Saati
Aşkınızı uçlarına kadar yaşamak istiyorsanız bir çift olduğunuzu en iyi şekilde göstereceğiniz romantik bir hediye olan çiftlere özel bu kol saati oldukça güzel bir hediye olacaktır. Sevgiliye özel mektup ile verilebilecek harika bir hediye. Kız arkadaşınızın ya da eşinizin severek ve çok hoşlanarak kullanacağı bu aksesuar, onun için unutulmaz bir hatıra niteliği de taşıyor. Sevgilinize doğum gününde böyle şık bir hediye vererek onu çok mutlu edebilirsiniz. Beraber kullanabileceğiniz iki adet saatten oluşan bu hediye setinde saatlerin üzerine beraber çekilmiş olduğunuz fotoğrafınızı baskılatabilirsiniz.

Çiftlere Hediye Resim Baskılı Çift Kol Saati
 


Nazar Boncuklu Kar Tanesi Kalpli Bileklik

Nazar Boncuklu Kar Tanesi Kalpli Bileklik
Nazar Boncuklu Kar Tanesi Kalpli Bileklik

Nazar Boncuklu Kar Tanesi Kalpli Bileklik
Kadınların en çok hoşlanacağı hediye seçeneklerinden biri de takılardır. Onlar takı kullanmayı çok sever, takı seçimini büyük bir özenle yaparlar. Şık bir takı hediye etmek sevgilinizi mutlu etmeye çoğu zaman yetecektir. Biricik aşkınıza özel günlerinizde böyle bir bileklik hediye edebilirsiniz. Gümüş bu bileklik üzerinde nazar boncukları ortasında bir kalp ve kalbin kenarında da bir kar tanesi sembolü yer almaktadır. Kar tanelerinin büyüleyici güzelliği göz alıcıdır ve sevgiliniz böyle şık bir hediye ile kendini çok iyi hissedecektir. Sevgiliye doğum günü mektubu ile hediye ederek bu özel günü onun için daha anlamlı bir hale getirebilir, onun özenle kullanacağı ve saklayacağı bir hatıra bırakabilirsiniz. Kadınlar için ideal bir hediye tercihidir takılar. Siz de onun zevkine uyacağını düşündüğünüz böyle bir bileklik ile ona kendisini özel hissettirebilir, mektubunuz ile de ona içinizden geçen tüm güzel duyguları ifade edebilirsiniz.

Nazar Boncuklu Kar Tanesi Kalpli Bileklik
 


Sevgiliye Kalpli Seramik Oda Kokusu

Sevgiliye Kalpli Seramik Oda Kokusu
Sevgiliye Kalpli Seramik Oda Kokusu

Sevgiliye Kalpli Seramik Oda Kokusu
Sizin için dünyadaki en güzel koku mutlaka sevgilinizin kokusudur. Onunla olduğunuz zamanlarda içinize dolan o koku mutluluğun kokusudur. Böylesine güzel kokan bir insana hoş bir oda kokusu hediye ederek evine güzel bir hava katabilirsiniz. Sevgiliye özel mektup ile herhangi bir günde böyle bir hediye vermek onu şaşırtacak ve çok mutlu edecektir. Kalpli seramik içerisinde papatya şeklinde uçları olan çubuklar ile odaya hoş bir koku saçan bu oda kokusu aynı zamanda dekoratif açıdan da güzel bir aksesuar olacaktır. Sevgilinize sizi anımsatacak ve evinde geçirdiği zamanları daha hoş kılacaktır. Herhangi bir günde kapısını özel bir mektup ve böyle bir hediye ile çalabilirsiniz. Kalbinizi çalan insana böyle anlamlı bir hediyeyi verirken özel mektubu da kenarına iliştirebilir ve onu çok mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye hediye almak her zaman tereddütlerle geçen bir süreç olsa da aslında onu düşündüğünüzü hissettiren her şey onun için güzel ve anlamlı bir hediye olacaktır. Ona böyle bir hediye ile de güzel duygularınızı ifade edebilirsiniz.

Sevgiliye Kalpli Seramik Oda Kokusu
 

11 Comments

Bir cevap yazın