Gümüş Su Yolu Vav Bileklik

Ürün Kodu : S-7945
129,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Gümüş Su Yolu Vav Bileklik Özellikleri:

  • Ağırlık: 9.6 gr
  • Ürün hediye kutusunda gönderilecektir.
  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir ve değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında ± %5 sapma olabilmektedir.

AÇIKLAMA

Gümüş su yolu vav bileklik sayesinde sevdiğiniz kadını bileklerini okşayacak olan hoş  bir bileklikle buluşturun!

Vav teması günümüzde en özel aksesuarlarda kullanılan trendlerdendir. Kuran lahzalarından olan ve taşıdığı sırlı anlamı bakımından secdede duran bir insana ya da cenin formunda duran bir bebeğe benzetilebilen bu simge bu güzel su yolu bilekliği sayesinde sevdiğinizin bileğine kadar dokunabilir.

Sevdiğiniz kadına hem en güzel ışıltıları, aydınlığı ve manevi duyguların en yoğun taşıyabilecek olan bu bileklikle onu gök yüzüne kadar taşıyabileceksiniz. Sevgiliye güzel hediyeler arıyorum diyen bir erkekseniz, vav temalı gümüş su yolu bileklik aradığınız hediyelerden olabilir.

 

Işıltılı hediyeleri seven kadınlar için tasarlanmış olan, ışıltıyı da sıradanlıktan çıkartarak gerçek bir Allah ve kuran nuruyla buluşturabilecek olan bu bileklik sayesinde gerçek bir armağana dönüştürüyor. Gelin sizde sevdiğiniz kadını hem maddi görünümü hem de maneviyatı güzel olan bir takı alternatifiyle buluşturun. Gümüş hediyeler arasında yer alan bu bileklik onun en çok sevdiği aksesuarı olabileceği gibi, her zaman bileğinde taşıyacağı ve severek takacağı uğuru olacaktır.

 

Bu güzel hediyeyi isterseniz eşinize, sevgilinize, annenize ya da kız kardeşinize, arkadaş ya da kuzeninize dahi hediye edebilirsiniz. Her bayanın bileğinde bir melek bileği güzelliğinde durabilecek olan bu güzel zincir onların ufuklarını genişletebileceği gibi kendi içlerinde güzel bir tefekküre de itebilecek niteliklerdedir. Sevdiklerinize sıradan hediyeler vermek yerine onlara manalı hediyelerden vermeyi tercih eden biriyseniz neden u bu özel bileklikten satın almayasınız ki? Sevgilime hediye bakıyorum, aynı zamanda ona layık olabilecek görkemli bir hediye arıyorum diyen bir erkekseniz, işte size yeri ve göğü inletecek güzellikte bir hediye alternatifi tam da bu sayfada yer alıyor.

Bir çok anlam içeren arapça vav harfinden oluşan gümüş su yolu bileklik taşıdığı anlamlar bakımından hayatınızdaki kadına verebileceğiniz en değerli hediyelerden birisidir. Anne karnındaki cenin duruşu, secdeye eğilmiş bir insana benzetilen olan vav kolye anneye hediye ya da eşinize hediye edebileceğiniz değerli bir aksesuardır.

Her kadın hediyelerden hoşlanır, ancak takı hediye ettiğiniz bir kadın mutluluğunu gizleyemeyecek ve hiç görmediğiniz kadar mutlu olacaktır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için özel anlam taşıyan takıları onlara hediye edebilirsiniz.