Gülümseyen Yüz Emojili Harf Çikolata

Ürün Kodu : 11771

Gülümseyen Yüz Emojili Harf Çikolatayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.
  • 9x13 cm ölçüsünde 1 adet fotoğraf ekleme alanı vardır.
  • Kutu içerisinde 88 adet harf çikolata bulunmaktadır.
  • Kutu içerisinde toplamda 600 gram çikolata gönderilmektedir.
  • Gülümseyen Yüz Emojili Harf Çikolata özel hediye kutusunda paketlenerek gönderilmektedir

Gülümseyen yüz emojili harf çikolata ile tüm yüzleri güldürebilirsiniz.

Bir kutu gülen yüz emojisi çikolata tasarımı karşıdan size baksa ne yapardınız? Çok şaşırırdınız kesinlikle öyle değil mi? İşte Hediye Sepeti tasarımcıları da sevdikleriniz ve tanıdıklarınız için aynı bu sürprizli ve eğlenceli hisleri yaratmak için var güçleriyle çalışıyorlar.

İnsanları sevindirmek bu dünyada ki en tatlı duygulardandır hiç şüphesiz. Bunu hediyelerle ya da çikolata parçalarıyla da başarabilirsiniz. Ama düşünün bir kez, hediye ve çikolata ikilemesi bir araya geldiğinde oluşacak etki, bomba seviyelere çıkacaktır kesinlikle. Hele bir de sunduğunuz hediyelerin içinde emoji baskılı bir kutu kişiye özel resimli çikolata varsa, gerisini siz düşünün artık. Çikolata hediyeleri her zaman dünyanın en güzel ve mutu edici hediyelerinden olmuştur.

 

Dünya üzerinde herhalde kimse bu kadar önemsenmemiştir fikirleri uyandıracak olan bu hediyeyle; ailenizi, arkadaşlarınızı, öğretmenlerinizi ve daha kimleri kimleri yüksek dozda sevindirebilirsiniz. Bir adet çikolata nelere kadirdir. Hele bir de kişiye özel emojilerle yüklü resimli çikolata kutusunun yapabileceklerini siz düşünün artık.

 

Kelimelerle anlatılamayacak kadar mutluluk yaratabilecek olan bu güzel hediyeyle sevdiklerinizi kaf dağının üzerine kadar çıkarabilirsiniz. Tam 88 adet gülen suratın karşıdan size neşeyle baktığınız düşünecek olursanız, tüm modunuzun pozitif enerjilerle donanacağının keşfini yaşayabilirsiniz.

 

Keyifle açılacak olan hediye az sonra kıtır kıtır yerinden koparılarak keyifle yenecek olan taptaze kaliteli çikolata tadımlarına dönüşecektir. Hem de en neşeli modlardaki çikolata parçacıklarına… Sevgiliye yapılacak güzel sürprizler in ardı arkası kesilmesin istiyorsanız her zaman anlamlı ve kaliteli çikolataların gücünden yararlanabilirsiniz. İşte bu sayfada da   eğlenceli enerjisiyle onu kahkahalara boğabilecek olan harika bir çikolata kutusu yer alıyor.