En Sevilen Teyzeye Kişiye Özel Hediye Bambu Profesyonel Fırça Tarak

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
74.90 TL
Ürün Kodu : 16865

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 22 cm x 8 cm
  • Doğal bambu ağaç kullanılmıştır.
  • Baskı olarak lazer teknolojisi uygulanmıştır asla silinme çıkma olmaz.
  • En Sevilen Teyzeye Kişiye Özel Hediye Bambu Profesyonel Fırça Tarak özenle hediye peketi yapılarak gönderilmektedir.

Teyzeler anneye yarısı olduğu için teyzelerin ne kadar değerli olduğunu göstermek için özel hediyelerin seçilmesi gerekir. En Sevilen Teyzeye Kişiye Özel Hediye Bambu Profesyonel Fırça Tarak sayesinde çok özel bir hediyeyi teyzeniz için verebilirsiniz. Sıradan bir günü özel güne çevirmek için tercih edeceğiniz hediye özellikle doğum günü gibi günler için de çok özel bir anlam taşıyor.

Teyzeme ve anneme doğum günü hediyesi seçiminde en iyisini seçmek istiyorum diyenlere hitap eden tarak, ergonomik yapıya sahiptir. Bu sayede kullanıcı çok rahat bir şekilde tarağı kullanabilir. Özellikle saçları rahat ettiren tasarımı ile birlikte sert saçlarda bile rahatlıkla kullanım olanağı sunar.

Yapısı itibariyle ahşap kısma sahip olan ürün aynı zamanda dayanıklılık açısından da öne çıkıyor. Üzerine yazılacak olan mesaj sayesinde de kişiye özel hale getirilen tarak bu sayede çok özel bir kullanım olanağı sunuyor. Her zaman teyzenizi çok mutlu edecek ve severek kullanacağı tarak sevginizin ve verdiğinizin değerin özel bir ifadesi haline dönüşüyor.