Çocuğa Hediye Deniz Temalı İsme Özel Boy Ölçme Cetveli

2 Saat 37 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
224.90 TL
Ürün Kodu: 15774

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 170x20 cm'dir
  • Malzeme: Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıdına baskı
  • Boy Ölçer yerden 193 cm yükseklik ölçülerek duvara monte edilir.
  • 190 cm'ye kadar ölçüm yapılabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Çocuğa hediye seçiminde onun çok seveceği ve aynı zamanda adım adım ne kadar büyüdüğünü görebileceği bir hediye seçimi için Çocuğa Hediye Deniz Temalı İsme Özel Boy Ölçme Cetveli tercih edebilirsiniz. Özel yapısı sayesinde kendi çocuğunuzun ya da sevdiklerinizin çocuğunun geçen aylarda ne kadar büyümüş olduğunu görmenize yarayacak bu özel cetvel, çocukların büyürken en büyük eşlikçisi olacaktır.

Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas baskısı sayesinde duvarda ya da kapı aralıklarında son derece hoş görünecek olan ürün, aynı zamanda çocukların da ilgisini çekmesi için özel deniz tasarımına sahiptir ve böylece kız ya da erkek çocukları tarafından da rahatlıkla kullanılmaya uygundur.

Çok uzun boylara, 190 cm’ye kadar boy ölçümü yapması sayesinde çok uzun süreli kullanımlar için ideal olan ürün, bu özellikleri ile birlikte çocukların büyümeleri süresi boyunca kullanılmaya uygundur. Aynı zamanda çocuklar büyürken, onların büyümelerinin hiçbir anını kaçırmak istemeyenlere hitap eden ürün, bu bakımdan kendi çocuğunuzun doğum gününde geçen yıllara kıyasla ne kadar büyüdüğünü görmeniz ve kendisine göstermenize yardımcı olduğu gibi aynı amaçlar doğrultusunda sevdiklerinizin çocukları için de tercih edebileceğiniz özel bir ürün olma özelliği de göstermektedir.