Düşünen Doktor Tasarımlı Hediye Erkek Biblo

Ürün Kodu : 11338

Düşünen Doktor Tasarımlı Erkek Bibloyu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Biblo polimer malzemeden imal edilmiş ve el boyamasıdır.
  • 1.sınıf işçilik ile çalışılmış objeler; ince espri detayına sahiptir.
  • Ürün ebatları 17x8,5x5,5 cm'dir.
  • Düşünen Doktor Tasarımlı Erkek Biblo özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Düşünen doktor tasarımlı hediye erkek biblo doktor tanıdıklarınızın kütüphanesini süsleyecek olan en yaratıcı hediye!

Biliyorsunuz ki doktorlar hayatları boyunca; okurlar, okurlar ve okurlar… Dilerseniz onların okuyan ve düşünen yüzlerini yansıtan bub bibloyla onlara en güzel doktor hediye sini verebilirsiniz.

 

Doktorları donanımlı yüklü ve düşünen adam  olarak  tanınması çok okumalarından  kaynaklanmaktadır. En az altı sene okuma zorunluluğu olan beyaz önlüklü bu üstün dehalı ve dünyanın en kutsal meslek güruhunda hizmet veren tüm doktorları sevgi ve saygıyla buradan kucaklıyoruz. Dilerseniz bu ulvi meslek sahiplerini bu güzel hediyeyle sizlerde  kucaklayabilirsiniz özel günlerinde. Örneğin doktor kocama evlilik yıldönümü hediyesi arıyorum diyenle, eşlerine bu hoş doktor biblosundan farklı bir hediye olarak satın alarak armağan edebilir.

Zira Doktorluk zor bir meslektir evet. Bir kere doktorluk mesleği dünya üzerinde en çok okumayı gerektiren branştır. Ardından sadece okumakla da bitmez işiniz. Ülkenin en ücra yerlerde görev yapmanız gerekir. Bazen korkutucu yerlerde istim üzerinde insanların acısını dindirmek adına görev yapmaya uğraşan doktorlar, günde 100 hastaya bile bakmaya mecbur olabilir ya da çok kısa gün aralıklarıyla   sabahlara dek  nöbet tutmaya. Doktor yazılarını ve reçetelerini iyi bilirsiniz bu arada. Zira doktorlar artık okumak ve yazmak konusunda o kadar yılgın ve yorgun düşmüştür ki neredeyse hiç birinin reçetesini okuyamazsınız doktor ya da eczacı değilseniz. Kısacası doktorluk zor bir iştir. İşte bu güzel bibloda da uzuuun uzun düşünen bir doktor figürü teması yer alıyor.

Elinde hastalarının dosyası, boynunda steteskobu ve üzerinde renkli giysisiyle hastaları ve tanısı üzerinde uzunca düşünen bu doktor biblosu dilerseniz, sizin doktor tanıdıklarınızın ofisini ya da masasının üzerine süsleyebilir. Doktor babanıza tıp bayramında, doğum gününde ya da noel de verebileceğiniz bu  bibloyu, doktor arkadaş  ya da  doktor yakınlarınıza da  verebilirsiniz.