Dünya Pi Günü Tasarımlı Kişiye Özel Tohumlu Naturacube

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
249.90 TL
Ürün Kodu: 12608

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kişiye özel ahşap küp saksı toprak içinde tohumu ekili olup toprağı nemlendirdikçe filizlenmeye hazır halde gönderilmektedir.
  • Ahşap saksı ölçüleri: 7 cm x 7 cm'dir.
  • Ahşap saksı masif ağaçtan yapılmaktadır.
  • Bitki çeşitleri lavanta, çim, cherry domates, maydanoz, yonca, nane, süs biberi, papatya olmak üzere sekiz adettir.
  • Ahşap saksı yanında bir adet sulama spreyi ile beraber gönderilmektedir.
  • Sulama sadece toprağı nemlendirme amaçlıdır bu nedenle ürün ile birlikte gelen spreyi kullanmanızı öneririz.
  • Bitkilerin filizlenme süreleri çeşitlerine göre 1-3 haftalık zaman alabilmektedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Matematiksel bir sabit olan Pi, popüler kültüre mal olmuş, meraklıları tarafından gerek bilim dergilerinden gerekse internette ilgiyle takip edilmeye devam eden bir sayı. Bazı kültürlere göre sonsuzluğun gizemi olan, matematiğin en bilinmezlerinden biri olarak karşımıza çıkan Pi sayısını, kişiye özel bir hediye ile yakınlarınıza sunmaya ne dersiniz?

Hediye Sepeti olarak özgün tasarımıyla beğeninize sunduğumuz Dünya Pi Günü Tasarımlı Kişiye Özel Tohumlu Naturacube’ü dilerseniz matematik öğretmeninize dilerseniz de matematik bölümünde okuyan üniversiteli arkadaşınıza alabilirsiniz. Naturecube’ü matematikçi kız arkadaşa doğum günü hediyeleri araştıranlar için de öneriyoruz. Yakınlarınıza bu çok özel ürünle hiç beklemedikleri bir sürpriz yapabilirsiniz. Hediyenizi ayrıca, her yıl 14 Mart’ta kutlanan Dünya 'Pi Günü' (Happy Pi Day) için de alabilir, matematikçi yakınlarınızı şaşırtabilirsiniz.

İsme özel olarak hazırladığımız Dünya Pi Günü konseptli ürünü, küp saksıda toprak içinde filizlenmeye hazır tohumlar ile gönderiyoruz. Naturacube, özgün tasarımı ve nemlendirildikçe yeşillenen 8 farklı bitki çeşidiyle sevdiklerinizin ev ya da iş yerindeki masasını süsleyecek harika bir armağan. Yakınlarınız için bitki çeşidi olarak lavanta, çim, cherry domates, maydanoz, yonca, nane, süs biberi ve papatyadan birini seçebilirsiniz.

“Matematikçi sevgilime doğum günü hediyesi ne alabilirim” diye araştırıyorsanız Dünya Pi Günü Tasarımlı Kişiye Özel Tohumlu Naturacube’ü zevkle tercih edebilirsiniz. Hediyeniz, aşkınız gibi zaman içinde yeşillenecek ve bulunduğu ortamı görünümüyle ısıtacak. Sevdiklerinize yılbaşı hediyesi olarak da alabileceğiniz isme özel hediyelik için hemen siparişinizi oluşturun, aynı gün kargo imkanımızdan faydalanın!