Düğün Günü Hediyesi Gelin Damat Tişörtü

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Mayıs Perşembe günü kargoya verilecektir.
129.90 TL
Ürün Kodu : 10416

Düğün Günü Hediyesi Gelin Damat Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı, çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Tişörtünüzü uzun süre kullanabilmeniz için tersinden yıkayınız.
  • Tişörtünüz size fotoğrafta göründüğü gibi ve özenle paketlenmiş haliyle gönderilecektir.

Düğün gününü sabırsızlıkla bekleyen çiftlere unutamayacakları bir sürpriz yapın ve onlara müthiş bir hediye verin! Nasıl olacak bu iş? derseniz eğer Düğün Günü Hediyesi Gelin Damat Tişörtü bu amaçla tasarlanmış harika bir ürün. Evliliğe yeni adım atacak olan çiftlerimize özel olarak dizayn edilen gelin-damat çift tişörtü ile verebileceğiniz en özel hediyeyi seçmiş olacaksınız. Düğün Günü Hediyesi Gelin Damat Tişörtü, ister düğünün olacağı gün ön hazırlıklara giyilebilir isterlerse de düğünden sonra balayında. Tercih tamamen yeni evli çiftlere kalmış.

Evliliğe yeni adım atacak çiftlere en güzel düğün hediyesi olabilecek Düğün Günü Hediyesi Gelin Damat Tişörtü ile en farklı hediyeyi siz veröiş olacaksınız. Tüm dikkatleri üzerine çeken bu tişörtler ile bütün gözler yeni evli arkadaşlarınızda olacaktır. Belli bir süre sonra giyilmese bile Düğün Günü Hediyesi Gelin Damat Tişörtü bir ömür güzel bir anı olarak saklanacak, her bakıldığında aynı duygular ve heyecan yaşanacaktır.

Sizde yeni evlenecek olan sevdiklerinize unutamayacakları manidar bir hediye vermekten yanaysanız tercihinizi Düğün Günü Hediyesi Gelin Damat Tişörtü'nden yana kullanarak en doğru seçimi yapabilirsiniz. Acele edin ve kişiye özel olarak tasarlanan bu çift tişörtünü kaçırmayın! Aksi halde yeni evli sevdiklerinize sıradan ve sıkıcı hediyeler verebilirsiniz.