Deri Kutulu VIP Hediye Sepeti

Ürün Kodu : S-3795
99,90 TL

Yeni yılın yaklaştığı şu günlerde şirketler kurumsal hediyeler konusunda oldukça detaylı bir çalışma yapmaktadırlar. Özellikle isme özel hediyeler tercih eden firmalar müşteri ve bayilerine özel hediye seçerken oldukça titiz davranmaktadırlar. İsme özel olarak hazırlanan kalem, kartvizitlik ve anahtarlığın bulunduğu şık deri kutusunda sunulan hediye seti aklınızdaki tüm hediyeleri tek seferde sunmanızı sağlayacaktır. Anlamını yitirmeyecek özel hediyelerden hoşlanıyorsanız kişiye özel hazırlanan setlerimizi tercih etmelisiniz.

Kişiye özel üretilen Vip hediye seti de alabileceğiniz en özel kurumsal hediyelerden birisi olacaktır. İçerisinde iş hayatında olan herkesin ihtiyacı olabilecek kalem, kartvizitlik ve anahtarlık bulunan ve özel kutusunda gönderilen hediye seti özellikler erkeklerin oldukça ilgisini çekecektir. Yılbaşı hediyesi iş arkadaşına hediye, patrona hediye, bayana hediye ya da erkeğe hediye olarak sunulabilecek kurumsal ve şık hediye seti ile iş hayatınızda tüm gününüzü geçirdiğiniz sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Deri Kutulu VIP Hediye Sepeti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kendi hediye kutusunda gönderilecektir.
  • Deri kutu 17 cm x 17 cm"dir.
  • 1 adet tükenmez 1 adet roller kalem vardır.
  • Kartvizitlik 10 cm x 7 cm boyutundadır.
  • Anahtarlık 8 cm boyundadır.

Yorum Yaz

Timur S.
Süper Kalite , Mükemmel hizmet , harika müşteri memnuniyeti. Ürün gerçekten resimlerde göründüğünden daha iyi . temin,kargolama çok hızlı. 1 günde elimde oldu . Bu güne kadar önemli birisine içime sinerek verdiğim bir hediye. Müşteri ilişkileri son derece kaliteli.Teşekkürlerimi sunar bu kaliteyi uzun süreler devam ettirmelerini dilerim.
17.01.2015