Deniz Yıldızı Gümüş Küpe

Ürün Kodu : S-8017
94,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Deniz Yıldızı Gümüş Küpe Özellikleri:

  • Ürün Ebadı: 1 x 1 cm
  • Ağırlık: 1.3 gr
  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir. Gümüş ve değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında ± %5 sapma olabilmektedir.

AÇIKLAMA

Denizyıldızı gümüş küpe, sevgiline verebileceğin en göz alıcı hediye olsun!

Çok güzel, bakmaya kıyamadığın, her şeylerden sakındığın bir sevgilin var ve ona yaraşır bir hediye mi arıyorsun? O zaman sana çok güzel bir haberimiz var. Zira resmini gördüğün bu denizyıldızı formundaki gümüş küpe, ona vereceğin en zarif objelerden biri olacaktır. Sevgiliye özel hediyeler arasından bu küpeyi ona verdiğinde hayran kalacaktır.

 

Kızlar; küpe, bileklik ya da kolye gibi yüceltici aksesuarları çok sever. Çünkü güzelliklerini en güzel şekilde açığa çıkaracaklarını bilirler bu gibi objelerin. İşte, dilerseniz siz de bu ojelerin en güzellerini, en göz alıcılarını ayırarak onlara armağan edebilirsiniz. Emin olun ki onlara verdiğiniz bir çok hediyenin içinde büyük bir sevinç gösterisiyle karşılaşırsınız bu gibi hediyeleri sevdiğinize armağan ettiğinizde. İşte bu güzel denizyıldızı küpeleri de onu yüksek dozda sevindirecek ışıltıda bir küpe olacaktır. Dilerseniz bu güzel armağanı ona sevgililer gününe özel mesajlar eşliğinde verebilirsiniz.

 

Özellikle de denize, deniz dibine ya da resiflerin güzelliğine büyük bir ilgi, merak ve düşkünlük duyan denizkızı Eftelya misali güzelliğinde bir sevgiliniz varsa, denizyıldızı efektli bu güzel küpeler onun için mükemmel nitelikte bir armağan olacaktır diye düşünüyoruz.

Sevgililer günü hediye önerileri arasında yer alabilecek güzelliğe sahip olan  bu küpelerle, ona yenden aşık olacaksınız

 

Deniz yıldızı tasarımlı 925 ayar gümüş küpe genç kadınlara hediye edilecek en ışıltılı hediyelerden birisidir. Mücevherler ile kadınlar arasındaki kuvvetli bağ yüzyıllardır bilinen bir gerçektir. Şıklığın tamamlayıcı unsuru olan takılar kadınlara hediye edilecek ve onları mutlu edecek en önemli hediyelerdendir. Deniz yıldızı tasarımı ile göz dolduran küpe sevgiliye hediye edilebilecek özel tasarıma sahiptir.


Sevgilinize küpe almak istiyorsanız deniz yıldızı gümüş küpe her kıyafetiyle kombinleyebileceği özel bir seçim olacaktır.